zajímavosti

Entertainment weekly: Jaký by byl film Gossip Girl?

28. září 2013 v 19:56 | Super Drbna
Gossip Girl skončila po 6 sériích s náhledem do budoucna o pět let později. Nate zvažoval kandidaturu na starostu, Chuck a Blair měli syna Henryho, Lily a Rufus našli štěstí každý s jiným partnerem, Serena a Dan si konečně řekli ano. Nicméně Gossip Girl slíbila, že jsme se možná zbavili Dana Humphreyho, ale nikdy se nezbavíme jí. Vždycky bude někdo chtít stát se z outsidera populárním. Kdo je teď... to je tajemství, které nikdy neprozradí. Takže cyklus pokračuje...

Nedávno Kelly Rutherford (Lily) mluvila o možném filmu Gossip Girl. "Napadlo mě, jestli neudělají film. Nevím, uvidíme, jestli seženeme Blake Lively." Otázka tedy zní: O čem by ten film byl?

Jsou to tři roky od svatby Dana a Sereny a všichni se schází v Hamptons kvůli svatbě... Erika! Konečně našel svou drahou polovičku v Chadovi, manažerovi galerie, kterého hraje Xavier Samuel (neboli Riley Biers ze Twilight Ságy - Zatmění). Ale teď se vraťmě ke svatbě. Hosté přicházejí.

Nate a jeho manželka Taylor Townsend se vrací z líbánek: Tvůrce Gossip Girl Josh Schwartz prozradil, jak se Taylor ze seriálu The O.C. a Nate seznámili: "Taylor se přestěhovala zpátky do Paříže, aby napsala paměti jednoho francouzského intelektuála, který bydlel v bytě vedle Harolda a Romana, otců Blair. Jednou vracela jejich kočku Cat a potkala Blair, kterou oslnila. Blair poté použila své kouzlo dohazovačky a Taylor a Nate došli až k oltáři. Teď jsou zpět ve městě a Taylor si užívá luxusu východního pobřeží.

zajímavosti

15. září 2013 v 19:16 | Super Drbna
  1. Původně se mělo jednat o film s Lindsay Lohan v roli Blair.
  2. Role Georginy byla nejdříve nabídnuta Mische Barton z O.C., ale ta ji odmítla.
  3. Každý název epizody je spojen s nějakým filmem.
  4. Leighton Meester si obarvila své přirozené blond vlasy na hnědo jen kvůli castingu na roli Blair.
  5. Seriál neměl premiéru v USA, ale v Kanadě.
  6. Postava Lily van der Woodsen se měla původně jmenovat Darla.
  7. Blake, Leighton a Penn jsou jediní herci, kteří hráli ve všech epizodách.
  8. Penn chtěl nechat herectví před tím, než ho oslovili z Gossip Girl.
  9. Televize CW nechtěla, aby Chucka hrál Ed Westwick, který podle ní vypadal spíš jako sériový vrah než svůdník.
  10. William Baldwin, který hrál Serenina otce, se vyhýbal kontaktu s Blake, aby jejich setkání po letech bylo autentické.

Vanderbiltovi

18. srpna 2013 v 13:54 | Super Drbna

Nate Archibald pochází z rodiny Vanderbiltů, jeho matka Anne je dcerou Williama Vanderbilta. Ačkoli jsou tyto postavy fiktivní, rodina Vanderbilt ve skutečnosti existuje. Jedná se o americký rod, který pochází z Nizozemí. Cornelius Vanderbilt se v 19. století stal jedním z nejbohatších lidí na světě díky námořnímu obchodu a stavbě železnic. Dokonce vzniklo město Vanderbilt v Michiganu a Vanderbilt University. Členové rodiny byli známí stavbami luxusních domů a štědrými dary na charitu. Nicméně za pouhé čtyři generace se jim podařilo rozházet převážnou část majetku díky soubojům o nejopulentnější domy a večírky.

Události finále seriálu

12. května 2013 v 20:30 | Super Drbna

Střední škola

14. dubna 2013 v 12:29 | Super Drbna
Hlavní hrdinové seriálu chodí na Constance Billard School for Girls a St. Jude's School for Boys. Tyto školy oficiálně neexistují, ale nahrazují je budovy jiných institucí. Překvapením může být, že se natáčelo na 4 místech.

Museum of the City of New York (1220 Fifth Avenue, Upper East Side)

Verizon vs. Apple

2. března 2013 v 20:59 | Super Drbna
Výrobky od Apple jsou přirozeností pro seriály typu Gossip Girl, protože obyvatelé Upper East Side vždy používají produkty známých značek. Nicméně Gossip Girl je sponzorována Verizonem (americký mobilní operátor). Producenti tedy, aby nenaštvali svého sponzora, blokují značku Apple, což ve výsledku působí naopak. Tím více si toho lidé všímají.

Válka nevěst: Blair vs. Serena

26. února 2013 v 20:45 | Super Drbna
Gossip Girl Wedding Dresses

Ve finále Gossip Girl byly dva pohádkové konce. Blair si vzala Chucka u Bethesda Fountain v Central Parku, zatímco Serena si vzala Dana v bytě Bassů na Upper East Side o pět let později. Blair měla na sobě světle modré šaty od Elie Saab (couture kolekce jaro 2012), Serena si vzala zlatobílé šaty od Georges Chakra.

Hlasujte, která nevěsta se vám líbila nejvíc !

Product placement

23. února 2013 v 12:39 | Super Drbna
Reklamy a product placement byly od počátky prostředky pro luxusní značky, aby zůstaly na prvním místě toho, co se vám vybaví. Hned po Sexu ve městě je Gossip Girl ten správný seriál pro product placement. Sex ve městě proslavil značky jako Harry Winston, Christian Louboutin, Louis Vuitton, Miu Miu, Pucci, Chanel atd. Co zasáhlo svět jako bouře, byly nicméně macarons od Laduree, pařížské cukrárny, které se ukázaly být nejoblíbenější laskominkou Blair.

Sledovanost

27. prosince 2012 v 10:49 | Super Drbna

Gossip Girl v One Tree Hill

12. listopadu 2011 v 16:03 | Super Drbna

Už se vám někdy stalo, že by se o vašem oblíbeném seriálu / knížce mluvilo v jiném seriálu ?
One Tree Hill: Nadějný spisovatel Lucas (Chad Michael Murray) má autogramiádu, ale nikdo nepřijde - až na fanynku Gossip Girl.
 
 

Reklama