Taylor Momsen: rozhovory

Taylor odhaluje, proč opustila herectví

8. května 2015 v 23:26 | Super Drbna
Lituješ, že jsi opustila hraní?
,,Vůbec ne," říká pevně. ,,Skončila jsem, abych mohla jet na tour s kapelou. Dosáhla jsem místa, kde jsem měla možnost to dělat. Spousta lidí si myslelo, že to nikam nedotáhnu. Když jsem skončila s herectví, ostatní si mysleli, že jsem blázen, ale teď mám tři písničky na prvním místě žebříčku, takže se mýlili." Jedná se o "Heaven Knows," "Messed Up World," a "Follow Me Down".

Kerrang Magazine (01/2011): Divoké dítě

15. ledna 2011 v 17:09 | Super Drbna
gossip-girl.blog.cz
Od té doby, co vyměnila obrazovku za pódium, se na chování Taylor Momsen zaměřil bulvár. Ale je 17- letá frontmanka The Pretty Reckless opravdu tak šílená, jak se zdá ?

Diva. Spratek. Pyromaniak. Pozérka. To jsou jen některá obvinění, která se proti Taylor Momsen zvedla v tisku od svého odchodu z Gossip Girl. Pokud to není to, co nosí (nebo spíš nenosí), tak jsou to urážlivá slova, kterými se stala terčem všech sloupkařů na internetu. Zprávy jako ,,Obléká se jako prostitutkaˮ nebo ,,Nosí u sebe vyskakovací nůžˮ nezničily kariéru kapely ani v nejmenším. Naopak, když loni v srpnu vyšlo debutové album Light Me Up, dostalo se na 6. místo britské albové hitparády. Single Make Me Wanna Die se dokonce objevil na soundtracku k hollywoodské senzaci Kick-Ass a turné po Velké Británii bylo vyprodané.

Jak se vyrovnáváš se svou slávou a vší tou negativitou, která z ní plyne ?
Nevlastním počítáč, tak se o tom dozvídám většinou od známých. Prostě to ignoruji a snažím se žít svůj život. V podstatě je to jako na střední, ale masovější - máte tam svůj okruh přátel (moje kapela) a zbytek jsou lidé, kteří vás nemají rádi a pomlouvají. Takže si nevšímám toho, co lidé říkají, a soustředím se na hudbu.

Sugar (10/2010): Potřebuji víc milých lidí kolem sebe

28. srpna 2010 v 15:29 | Super Drbna
gossip-girl.blog.cz

Je to televizní hvězda, která ujíždí na hudbě, stylová ikona, která nechce, aby se kdokoli oblékal jako ona. Je nejistá, ale nezajímá ji, co si o ní myslí ostatní. Seznamte se s kontroverzní Taylor Momsen.

Sedmnáctiletá Taylor Momsen je zpěvačkou rockové kapely a chce, abyste o tom věděli. Obléká se ve stylu grunge a nerada se usmívá do fotoaparátu. Při fittingu chce poslouchat Killing in the Name od Rage Against the Machine, nemůžete jí přece říkat, co má dělat. Ve dvanácti nedostala roli Hannah Montana, ale ztráta pro Disney je výhra pro Gossip Girl. Ve svých třinácti letech byla katapultována do síně slávy v roli sladké Jenny Humphrey. O dva roky později všechny šokovala svými platinově blond vlasy a tvrdým make-upem.

Taylor je známá vyjadřováním svých názorů bez obalu, což někdy znamená karastrofu. Kritizovat se ale nedá její překvapivě dobré album - vokály, melodie a texty jsou brilantní, pokud vás ovšem zajímá rock. A přestože se nevyhýbá slovům začínajícím na f, je zábavná, sarkastická a stále se snaží pochopit sama sebe. Popravdě je Taylor jako každý jiný teenager, až na její Chanel garderobu. Ale také je stydlivá, divná a má dívčí vysoký smích. A jako všichni se snaží prosadit.

Jak vznikla tvoje kapela, The Pretty Reckless ?
Už od pěti let píšu a hraji na kytaru. Vždycky mi šlo jen o hudbu. Chtěla jsem mít kapelu a nahrávat písničky, takže jsem musela najít lidi, kteří měli stejný cíl.

Bylo pro tebe těžké stát se z herečky zpěvačkou ?
Každý mě odsuzuje kvůli seriálu Gossip Girl. Ale já nejsem taková. Nejsem jako Jenny Huphrey, přísahám.

Je pro tebe těžké, aby tě okolí bralo vážně, když ti je sedmnáct ?
Jistě. Ale nechápu to. Rockové hvězdy byly vždycky mladé - Bobu Dylanovi bylo sedmnáct, když začínal. U Disney je spousta těch, kteří jsou náhodou stejně staří, ale chovají se jako děti. Ubírají mi pak na vážnosti.

Myslíš si, že lidé čekali, že začneš popovou deskou ?
Pop pro mě neexistuje. Nešlo o to vybrat si mezi popem nebo rockem. Jsem rockerka v popovém světě. Rock říká Fuck you a pop říká Rád se oblékám. Popovou desku bych nikdy nevydala, nemá to smysl a není to můj styl.

Taylor Momsen o Material Girl

28. července 2010 v 17:10 | Super Drbna

Ahoj, Access Hollywood, jenom Access měl přístup do zákulisí meho focení Material Girl pro Macy´s.

Základ pro Material Girl je skvělý a je u toho Madonna, což je cool. Je to pro mě úžasná zkušenost a oblečení je pěkné. Je vždycky zábavné fotit v cool šatech. Je u toho Lola, všechno vymýšlí. Je to miláček. Madonna přišla o něco později. Je opravdu skvělá. Chová se normálně na to, že má takový úspěch. Bylo hezké to vidět. O všechno se starala, myslím, že jsme měly dobrý pracovní vztah. Šlo to dobře. Material Girl je samozřejmě Madonna a její dcera.

Lola je skvělá, pomáhala při focení. No, Lola je teenager, takže to ... Ne, mami, to je hnusný, o čem to mluvíš ? ... proti Madonnině... já myslím, že je to pěkný... Když spolu pracují, je vidět, že jde o vztah matky s dcerou. Obě jsou módní. Material Girl není o tom, že tohle patří k tomu a tohle zase k tomu, je to spousta cool a chic kousků, které můžete kombinovat podle sebe. Jsem ráda, že jsem tváří Material Girl. Prodává se exkluzivně jen u Macy´s, tak to zkuste.

Rozhovor pro Popstar !

27. července 2008 v 20:02 | Super Drbna
Z dětské herečky se stala krásná žena, dřív než jsme stačili říct XOXO. Ale tato čtrnáctiletá dívka je při zemi.
Proč si myslíš, že je Jenny tak blízká mladým faninkám Gossip Girl ?
Taylor: Má ze všech postav ten ,,nejobyčejnější,, život. Nemá hromadu peněz, takže musí použít svůj důvtip a kreativitu, aby postoupila výš na sociálním žebříčku. Není vychovaná jako ostatní dívky v seriálu a musí bojovat o to, co chce.
Jak jste pracovali na tom, abyste ty a Penn vytvořili na obrazovkách věrohodný sourozenecký vztah ?
Taylor: Pár dní na začítku natáčení neměl tušení, jak zahrát staršího bratra, protože je jedináček. Ale chodili jsme spolu ven, trávili jsme spolu hodně času, takže je teď mým bratrem před kamerou i ZA kamerou !! Je opravdu ochranářský.
Řekla bys, že jsi také mladší sestrou Blake a Leighton ?
Taylor: Soudí mě jako samostatnou a profesionální. Nejsem pro ně dítě, což respektuji. Ale když na to přijde, tak jseou samozřejmě starší. Já jsem dítě, ale oni mě tak neberou.
Jak se tvůj život změnil, teď, když žiješ v showbyznisu ?
Taylor: Vlastně byl můj život extrémně normální. Chodila jsem pravidelně do školy, dělala jsem věci jako všichni ostatní. Hraní pro mě bylo koníčkem. Teď se stává i prací. Ale já to miluji !
 
 

Reklama