Penn Badgley: články a rozhovory

M O T H E R - Easy

21. září 2014 v 12:46 | Super Drbna

EASY
Like my own aching
Oh, all your problems
EASY
Roll up
Sitting line it's to a sting
Into another
She's looking for it
And I'm turning
Into another
EASY
Tell me about your color
EASY
Don't try to push it 'cause we're in
Oh, no
EASY
Tell me about your place
EASY
Don't try to push it, I can pull you in
Fate in
Another day
Go your way
I'm a problem
Please me
Raw
I think I need
At least another you
I think I need
At least another me
EASY
Tell me about your color
EASY
Don't try to push it cause we're in
Oh, no
EASY
Tell me about your place

M O T H E R

21. září 2014 v 12:41 | Super Drbna
Členové: Jimmy (programování, produkce), Penn (zpěv), Simon (kytara), Darren (basskytara)
Vznik: konec roku 2013
Inspirace: post-disco až experimentální rock; Goblin, Larry Levan, Arthur Russell, Geneva Jacuzzi
První single: Easy

Penn začal profesionálně zpívat

23. března 2014 v 21:30 | Super Drbna
penn-badgley-band-mother-single-gi.jpg
Penn Badgley se nikdy netajil tím, že by se rád profesně věnoval i hudbě. To si mimojiné vyzkoušel ve filmu Greeting from Tim Buckley. Nyní se stal členem indie kapely s názvem Mother. Nyní si můžete poslechnout jejich nový single Victim ZDE.

Penn a Zoe Kravitz se rozešli

6. července 2013 v 0:47 | Super Drbna
zoe kravitz penn badgley east village lovers 05

Penn Badgley a Zoe Kravitz, dcera zpěváka Lennyho Kravitze, se nyní rozešli po dvou letech vztahu kvůli nedostatku času a plnému pracovnímu tempu. Oba se nyní soustředí na svou hereckou kariéru a rozešli se v dobrém.

Gossip Girl byla testem odolnosti

26. května 2013 v 22:59 | Super Drbna
Penn Badgley

Tvoje průlomová role byla Dan Humphrey v seriálu Gossip Girl, kterého jsi hrál 6 let. Co na tom bylo nejlepší?
Dívám se na Gossip Girl jako na test odolnosti ze všech úhlů. Šest let... myslím, že nejlepší na tom bylo to, co mám i teď - ten životní styl, lidé, život v New Yorku. Jinak bych stále bydlel v Los Angeles.

Je pravda, že LA nesnášíš, i když jsi tam vyrostl?
Myslím, že to je společné všem hercům. Po nějaké době začnou být všichni cyničtí a v depresi po nekonečném hledání práce.

JustJared (08/2009)

2. května 2013 v 23:40 | Super Drbna

Jsi tenisový fanoušek?
Můj táta ho rád hrál, a tak je součástí mého světa. Proto se také jmenuji Penn, jako ta tenisová značka. Vždycky mě bavil, ale až donedávna jsem se na tenis nedíval.

Byl jsi někdy na US Open nebo na Wimbledonu?
Ne! Každý rok, kdy natáčíme v New Yorku, tak chci jít, ale kvůli seriálu nemůžu.

Během pauzy jsi byl s Blake Lively v Thajsku. Jak se ti tam líbilo?
Bylo to neuvěřitelné, nejlepší zážitek. Byl jsem šokovaný, protože to byla naše levnější alternativa vedle Afriky. Nevím, proč jsme si ho vybrali. Je to jedinečné místo. Netušil jsem, že je jejich kultura tak bohatá.

Penn: Odmítl jsem hrát v Gossip Girl

6. ledna 2013 v 21:59 | Super Drbna

Máš strach, že si tě lidé budou spojovat s postavou ?
Jo, to si piš. Odmítl jsem Gossip Girl, protože jsem si říkal: "Z toho se už nevylížu."

Před Gossip Girl jsi hrál v mnoha seriálech na CW, které trvaly sotva rok. Proč si teď po Gossip Girl dáváš na seriály pozor?
Gossip Girl? Protože jsem v televizi už moc dlouho. Dostávám tyhle dary od šéfů Warner Bros Television od 15 let. Bude to už 11 let. A já... já s tím končím, kámo. Podívej, já si této příležitosti opravdu cením. Bez Gossip Girl bych tu nebyl, vždycky jí budu dlužný a vděčný. Řekl jsem o tom pár blbostí... Těch nelituji, ale možná jsem někdy byl příliš upřímný. Popravdě jsem ji odmítl, protože jsem byl prostě frustrovaný. Měl jsem depku a říkal jsem si, že už to nemůžu dělat znova. Když mi bylo 23, měl jsem takovou blbou fázi. Chtěl jsem být umělec, ale místo toho jsem byl zaseknutý v pitomém seriálu! Nakonec mě přesvědčili rodiče a mí manažeři. Stephanie Savage, producentka Gossip Girl mi řekla: "Vím, že už to nechceš dělat, ale jenom se na to podívej." A já říkal: "Cením si toho, že jste na mě myslela. Já to prostě nechci dělat. Děkuji za pochopení." Pak na to nemohli nikoho najít, což je divné, protože Dana Humphreyho by chtělo hrát milion kluků. Tak za mnou zase přišla a já si řekl fajn, tak jo.

Penn chodí s dcerou Lennyho Kravitze

6. října 2011 v 18:50 | Super Drbna
Penn Badgley byl nedávnou viděn, jak se prochází New Yorkem ruku v ruce s herečkou Zoe Kravitz (dcera zpěváka Lennyho Kravitze). Penn je velmi šťastný - narozdíl od své bývalé přítelkyně Blake Lively, která se rozešla s Leonardem DiCapriem.

Fashion against AIDS

5. dubna 2011 v 19:21 | Super Drbna
Už počtvrté uvádí švédský módní řetězec H&M kolekci oblečení, která funguje jako úspěšný charitativní projekt. Zhruba 25% zisků z prodeje poputuje na fond Designers Against Aids. Tato organizace má za cíl šířit po celém světě osvětu o bezpečném sexu a prevenci viru HIV/AIDS.

Aktuální řada Fashion Against Aids od H&M je velmi unisexová, hodí se pro muže i ženy. V kampani si také zahrálo spousta celebrit: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez a The Misshapes. Tato kolekce bude k dostání v oddělení H&M Divided v nákupním centru Palladium od 28. dubna.

Penn Badgley o Gossip Girl

18. října 2010 v 11:17 | Super Drbna
gossip-girl.blog.cz

Pokud vám Gossip Girl připadá poslední dobou nudná, nejste sami. "Tak to prostě je. Je to čtvrtá série. Stalo se to rutinou." řekl Penn Badgley (23). Také prozradil, že herci nejsou jedna velká rodina. "Nepřátelíme se," řekla hvězda o Jessice Szohr a Edu Westwickovi. "Chci říct, prostě spolu nechodíme na dvojitá rande." 

USAtoday.com
 
 

Reklama