Okouzlující

obsah

7. ledna 2009 v 16:49 | Super Drbna
Jenny Humphreyová přijíždí na internátní školu Waverly s cílem stát se novou Jenny. To znamená být oblíbenou a slavnou. Ovšem nic není tak lehké, jak se zdá. Už cestou do školy se ve vlaku zapovídá se studentem jiné školy a nakonec se Jenny stane slavnou ještě dřív, než se o něco pokusí. Školou kolují drby, že se Jenny svléká za 99 centů a už se stačila vyspat s kdekým. Sám Heath Ferro, známý spíš pod přezdívkou Poník (často si na něm nějaká dívka zajezdí), má o ni zájem. Víte v jakém smyslu. Jenny by jeho zájem i opětovala, pokud by nepotkala Easyho Walshe. Tenhle kluk jí hned učaroval. Bohužel chodí s Callie Vernonovou, její okouzlující spolubydlící.

Jenny bydlí na dívčí koleji Dumbarton spolu s Brett a Callie. Tyhle dvě byly minulý rok spolu s Tinsley Carmichaelovou chyceny při kouření jointa a Tinsley byla vyhozena ze školy. Mezi nimi se vytvořil vztah plný podezíravosti. Brett si myslí, že Callie zmanipulovala komisy, aby se očistila a vinu na sebe vzala Tinsley. Callie si myslí to samé o Brett. Tak kde je pravda ?

Jednou v noci si Callie na pokoj přivede Easyho, aby se s ním vyspala, ale její přítel je nachytán. Callie vše obratně svede na Jenny, která na téhle akci nemá žádný podíl. Protože však nechce Callie ublížit, nebrání se. To ji dovede až k pozvání před disciplinární komisy, kde má ostatním vysvětlit, co se tehdy stalo a čí je to práce. Jenny se těžko rozhoduje; potopit Callie nebo opustit Waverly, místo, které si vysnila ? Navíc je tu Easy, kterému taky nechce uškodit, protože má na triku už dost průšvihů a ani jeho bohatá rodina není zárukou, že mu jeho výstřelky budou tolerovat donekonečna. Callie má dokonalý plán. Přesvědčí Easyho a Jenny, aby spolu začali flirtovat a všichni si mysleli, že tehdy v noci opravdu byl za Jenny. Oba souhlasí, ale nejde tak o pomoc Callie, jako spíš, že jim to činí potěšení. Jejich flirt přeroste v lásku a Easy se s Callie rozejde.

Brett má také problémy s láskou. Hrozně se jí líbí nový profesor Eric Dalton. Je mu dvacet tři, je nádherný a ještě ke všemu nechutně bohatý. Mezi nimi to jiskří celou dobu a Eric pozve Brett dokonce na své honosné sídlo, kde se natáčel film Princeznin deník. Brett si ovšem neí jistá tím, zda by právě s ním měla prožít své poprvé. Také je tu Jeremiah, její přítel, který chodí na St. Lucius, necelých 20 km od Waverly. Komu dá Brett své srdce ?

S kým se setkáte

22. října 2008 v 21:02 | Super Drbna
Jenny Humphreyová
Jenny, postava z Gossip Girl, tu začíná vlastní sérii. Potom, co ji vyhodili z Constance Billard, jde Jenny na Waverly Academy ve státě New York. Jenny doufá, že se oprostí od své nevyspělé a trapné minulosti, aby se na Waverly stala dívkou, o které se pořád mluví. Brzy se stane sokyní Tinsley Carmichaelové, současné ,,královny školy,, a zamiluje se do Easyho Walshe, kluka její spolubydlící Callie Vernonové.
Callie Vernonová
Callie, je nejlepší kamarádkou Tinsley Carmichaelové a Brett Messerschmidtové a chodí s Easy Walshem. Je to populární blondýna, která sdílí pokoj s Jenny a Brett na Waverly. Když chytli Easyho v jejím pokoji, kam ho pozvala, aby se spolu vyspali, Callie všechno hodí na Jenny a pak ji přesvědčí, aby spolu flirtovali, aby ta historka byla věrohodná. Je to velká manipulátorka.
Brett Messerschmidtová
Pochází z Rumsonu v New Jersey, ale všem říká, že je z East Hamptonu, a bojí se, že pravda vyjde najevo. Každý věří, že žije v East Hampton a její rodiče se zabývají charitou, zatímco její otec je plastickým chirurgem, známým tím, kolik dostane z pacienta tuku, a její matka je posedlá zebřími postisky úplně na všem a jí jenom sladkosti Lindt a Zoloft. Nikdo kromě Tinsley o tom neví. Naštěstí tam Brett není, aby vyzradila to tajemství.
Easy Walsh
i Když je to tradice rodiny chodit na Waverly, nic nechce Easy víc, než utét. Jediné, co ho tam drží, je slib rodičů, že až odmaturuje, odjede do Paříže. Ačkoli chodí s Callie, začíná něco cítit k Jenny a nakonec se s ní rozejde.
Tinsley Carmichaelová
Tinsley, která byla kdysi na Waverly Academypopulární, byla vyhozena, protože byla zapletena do nekalostí spolu s Brett a Callie. Její vyhození se nakonec zruší. Vrátila se zpátky, aby našla Jenny, která jí vzala postel a pozici ve skupině. Všichni kluci milují. Je známá tím, že se chová jako totální mrcha.
Brandon Buchanan
Brandon kdysi chodil s Callie, než ho pedvedla s Easym. Brandon na ni nikdy nezapomněl a udělal by pro ni cokoli. Myslí i na Jenny, ale ta je do Easyho taky zakoukaná.
Heath Ferro
Říkají mu Poník, protože si na něm každý ,,zajezdil,,. Je to největší děvkař na Waverly. Neváhá o každím drbat. Tinsley ho má ráda, protože si jsu podobní. Můžete si ho spojit s Chuckem Bassem, protože chce mít sex snad s každým.

základní informace (1)

20. června 2008 v 14:06 | Super Drbna

USAČESKÁ REPUBLIKA
název: The It Girlnázev: To je ona: Okouzlující
nakladatelství: Little, Brown and Companynakladatelství: BB/art
vydáno: listopad 2005vydáno: 21.11.2008
cena: $9.99, $8.99 (pro členy klubu)cena: 199 Kč, € 8,56

překlad: Anna Školníková

1. kapitola v angličtině

20. června 2008 v 13:52 | Super Drbna
Somebody's plaid Jack Spade duffel slammed into Jenny
Humphrey's shin and jerked her out of a dream. The 10 A.M.
Amtrak Empire Service to Rhinecliff, New York, had
stopped in Poughkeepsie, and a tall, twentyish, stubbly chinned
boy in dark brown square Paul Smith glasses and a Decemberists
T-shirt was standing over her.

citát (Mark Twain)

20. června 2008 v 13:47 | Super Drbna
Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.

The It Girl

19. ledna 2007 v 15:28 | Super Drbna
KAŽDÁ DÍVKA O TOM SNÍ.
NĚKTERÉ TO PROSTĚ MAJÍ.
JAK DALEKO JEDNA DÍVKA ZAJDE, ABY SE STALA…
The It Girl

Oblíbená postava z románové řady Gossip Girl, Jenny Humphreyová, odchází po prázdninách z dívčí školy Constance Billard na elitní internátní školu Waverly Academy. V horském městečku bude studovat společně s dětmi z bohatých rodin, které nikdy nedovolí, aby čas pracoval proti nim. Každou minutu si dokážou užít a Jenny jim tradice rozhodně měnit nehodlá.

Je pevně odhodlána nechat svou minulost dřímat na Manhattanu. A tak má Jenny na Waverly v plánu hlavně vybudovat si zbrusu novou pověst. Touží stát se někým lepším. Touží stát se bohyní - vždyť je přece holka z města, která se vyzná! - a najít kluka, který ji bude patřičně uctívat. Krásný sen se jí ale po příjezdu začne poněkud komplikovat, protože její sebestředné spolubydlící, Callie Vernonová a Brett Messerschmidtová, jí v proměně rozhodně pomáhat nehodlají. Jsou totiž ochotny přičinit se v čemkoli. Ale jen tehdy, pokud z toho něco kouká hlavně pro ně.
Krásní kluci, nové intriky, šťavnaté pomluvy. Sečteno a podtrženo, Jenny čeká více potíží, než měla dosud. Ale pokud se má nechat přistihnout s klukem a očišťovat se před disciplinární komisí, Jenny to udělá - udělá totiž i víc, pokud se pak o ní bude říkat… to je ona
 
 

Reklama