novinky

Monte Carlo

10. dubna 2011 v 17:29 | Super Drbna

Tři mladé dívky (Katie Cassidy , Selena Gomez, Leighton Meester) použijí své úspory na vysněný výlet do Paříže, který se nakonec ukáže jako pěkná katastrofa. Když se rozhodnou dát si malou pauzu od své tour a proplíží se do lobby pětihvězdičkového hotelu, jednu dívek si spletou s britskou dědičkou. Než dostanou šanci odhalit svou identitu, obklopí je paparazzi, móda a úžasný život v Monte Carlu.

premiéra v ČR: 21.7.2011

The Roommate

9. dubna 2011 v 12:10 | Super Drbna

17.5.2011 vychází v USA film The Roommate, ve kterém hraje Leighton Meester jednu z hlavních rolí, na DVD a Bluray.

Již v prodeji: Gossip Girl (jak vše začalo): Kdo jiný než ty

21. února 2011 v 23:39 | Super Drbna
Čeští fanoušci knižní série se konečně dočkali posledního dílu, který jim chyběl do sbírky Gossip Girl. Kdo jiný než ty (jak vše začalo) je vlastně nultý díl série, protože vypráví o tom:

Než si Blair podmanila Constance Billard,
než Serena zmizela na internátní školu
a než Nate vstoupil mezi ně

Než Vanessa natočila svůj první film,
než Dan napsal svou první báseň
a než si Jenny koupila svou první podprsenku...

Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi obýváme ohromné byty na Páté Avenue a docházíme do těch nejlepších soukromých škol, jaké na Manhattanu stojí. Jsme chytří, zdědili jsme dokonale krásné tváře, oblékáme šaty vašich snů a víme, jak dobře rozjet večírek. Nemůžeme za to - už jsme se takoví narodili.

Náš příběh začíná trojicí nerozlučných, okouzlujících, patnáctiletých přátel: Serena van der Woodsen, Blair Waldorfová a Nate Archibald. Blair je do Nata a jeho zářivě zelených očí zamilovaná snad od jejich prvního setkání v jeslích. Je proto trochu škoda, že si Nate tajně přeje, aby se na něj těma oddanýma očima dívala spíš Blaiřina nádherná nejlepší kamarádka Serena. Jako by to nestačilo, Serena před oběma přáteli skrývá jedno velké tajemství. Hmmm, zdá se mi, že si tihle tři nejlepší kamarádi nejsou zas tak blízcí, jak si vždycky mysleli...

Jak to všechno vím? Protože já vím všechno - a naštěstí pro vás, neumím udržet tajemství. A tak se pohodlně usaďte, ať můžu rozplést tenhle zamotaný příběh a prozradit vám, jak to všechno začalo.

No tak, přiznejte si to. Vždyť jste napjatí už teď.

Víte, že mě milujete.
Super Drbna

Objednávejte: ZDE

Sledovanost 4. série

24. listopadu 2010 v 22:01 | Super Drbna
gossip-girl.blog.cz

Inzerce

4. srpna 2010 v 20:57 | Super Drbna
Hej lidi !

Knížky Gossip Girl už se nedají sehnat jen tak a je o ně pořád zájem. Rozhodla jsem se, že založím rubriku inzerce, kde můžete nabízet nebo poptávat knížky.

Pokud tedy máte zájem o nějaké knížky nebo je chcete prodat, pište na moonay-cz@hotmail.com nebo do zpráv autorovi a já to dám na blog. Nezapomínejte na požadovanou cenu a kontakt na vás. Pokud knížku prodáte nebo seženete, napište to do komentářů k vaší inzerci nebo na můj email a já článek smažu jako uzavřenou záležitost.

stránka o módě

29. října 2009 v 21:52 | Super Drbna
Hej lidi !
Objevila jsem zajímavou stránku. Jsou tam všechny šaty, které na sebe holky v GG oblékly.


iPrima: Super Drbna

31. srpna 2009 v 12:58 | Super Drbna
Do města se vrací Serena Van Der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém… Americký seriál (2007). Hrají B. Livelyová, L. Meester, P. Badgley a další (41min) (Premiéra)
Kdosi, kdo nechce být poznán a říká si na svém blogu "Drbna", rozhlásí mezi studenty privilegované střední školy na Upper East Side, že se do New Yorku vrátila jejich spolužačka Serena van der Woodsenová.

Následujte mě na Twitter

14. června 2009 v 21:28 | Super Drbna
Hej lidi !

Sledujte mě na Twitteru a buďte denně v kontaktu s Gossip Girl. Dám vám vědět o všem, co se kde šustne.

Zaregistrujte se na twitter.com a následujte uživatele Super Drbna na http://www.twitter.com/SuperDrbna

 
 

Reklama