novinky

Poznejte nové postavy

24. července 2012 v 18:30 | Super Drbna

Serena bude muset překonat rodinné překážky, aby získala nového přítele, Stevena Spence (Barry Watson).

Bylo exkluzivně zjištěno, že francouzská modelka Zoe Aggeliki byla vybrána pro roli Natashy, Sereniny nepřítelkyně. A tady je ten problém: Natasha je Stevenova sestra !

Hmmm… Že by to byla nová Béatrice Grimaldi?

6. série

23. července 2012 v 8:00 | Super Drbna
Gossip Girl se vrací se svou poslední nezapomenutelnou sérií po šesti letech, kdy její první zpráva otřásla světem Upper East Side.

Šestá série začíná spojením obyvatel Upper East Side, kteří se snaží najít jednu ze svých ztracených oveček. Serena zmizela, je dokonce i mimo dosah Gossip Girl. Její přátelé se obávají nejhoršího a zároveň doufají v nejlepší, ale ani oni nemají tušení kde hledat. Mezitím Blair nabízí Chuckovi své srdce na dlani, ale je její láska dost silná, aby mu pomohla získat zpět jeho vlastnictví ? Lonely Boy Dan napsal novou knihu, která slibuje, že způsobí dokonce více trablí než ta první, a tentokrát nemá v úmyslu zůstat jako autor v anonymitě. Nate je rozhodnutý konečně vyzradit skutečnou totožnost Gossip Girl a tím získat jméno Spectatoru a sám sobě. Lily a Rufus se obrátí proti sobě, když se Rufus nečekaně spřátelí s někým, kdo vyhrožuje Lily a její rodině. Kdekoli jinde by se jednalo o příliš velkou dávku dramatu, ale tohle je Upper East Side. A když se ukáží Bart Bass, Jack Bass a Georgina Sparks, dojde k boji až do poslední velkolepé epizody seriálu. Kdo stane na vrcholu ? To je jediné tajemství, které nikdy neprozradím... xoxo, Gossip Girl.

5. série na DVD

22. července 2012 v 21:24 | Super Drbna

  • datum vydání: 25.9.2012
  • cena: $59,98
  • jazyk: anglicky
  • titulky: čínské, francouzské, portugalské, španělské
  • počet disků: 5

Další série

14. května 2012 v 18:42 | Super Drbna
Hej lidi !

Jak již byl zveřejněno dříve, v říjnu 2012 bude 6. série, ale bude zkrácená (11 epizod). Hlavním úkolem scénáristů je vymyslet, jak to nejlépe zakončit.

6. série bude zkrácená

16. března 2012 v 17:58 | Super Drbna
Nízká sledovanost Gossip Girl nebyla ignorována, přesto se objevují dobré zprávy.

Podle TheWrap, CW povolí seriálu kratší sérii, aby se vše otevřené řádně ukončilo. Tneto způsob již použili u "One Tree Hill." Dalším důvodem je fakt, že herci mají smlouvu na 6 let.

Byl zablokován server megavideo.com

20. ledna 2012 v 12:38 | Super Drbna
Hej lidi !
Přicházím se špatnou zprávou. Americká vláda včera zablokovala web megavideo.com, který je největším serverem pro sdílení dat na internetu a je na něm nahrána většina dílů Gossip Girl. Server megavideo.com, který patří mezi 15 nejnavštěvovanějších webů na světě. Americká justice nechala ve čtvrtek večer zavřít kvůli tomu, že porušuje zákony o ochraně duševního vlastnictví. Provozovatelé služby prý svým počínáním způsobili majitelům autorských práv škodu za půl miliardy dolarů.

Zrušena byla i videa ze serveru videozer.com, tudíž nelze sledovat žádné díly Gossip Girl online.

Právě vyšlo: Gossip Girl 5 -Tak sa mi to páči

18. ledna 2012 v 22:19 | Super Drbna

Vitajte v New York City Upper East Side, kde sú týždenné prázdniny synonymom divokých večierkov, nových známostí a odhalení istých vskutku neslýchaných tajomstiev. Sú tu jarné prázdniny a S a B sú už zbalené na cestu do Sun Valley, aby sa okrem svahov poriadne vyšantili aj vo vírivke. Tí menej šťastní, ktorí musia zostať v New Yorku, môžu len ticho závidieť. A späť na svahy: keď máte taký veľký dom, kto by dokázal usledovať všetko, čo sa deje s N a kto kde spí? Takže vytiahnite svoje kašmírom podšívané čižmičky a stretneme sa pri kozube.

CENA: 9,95

Premiéra 4. série v ČR

18. ledna 2012 v 21:29 | Super Drbna
Čtvrtá série Super Drbny startuje v sobotu 28.1. v 11:45 na Primě Love.


Serena a Blair si užívají léto v Paříži. Blair se hlavně snaží zapomenout na bolest, kterou jí způsobil Chuck a vůbec netuší, že byl postřelen… Americký seriál (2010). Hrají B. Livelyová, L. Meesterová, P. Badgley a další

super.cz: Krasavec ze seriálu Super Drbna Chace Crawford si vážně poranil obličej

10. ledna 2012 v 19:54 | Super Drbna
Hezounek Chace Crawford (26) si vážně poradil svou nejvýdělečnější devizu - obličej. Nový rok strávil v péči lékařů, neboť na Silvestra ošklivě spadl a zranil si tvář v jednom nočním klubu na Miami. Opilá hvězda seriálu Super Drbna prý uklouzla na ledě a pád nezvládla.

Chace Crawford
Chace na Silvestra vyrazil do klubu Liv v hotelu Fontainebleau na Miami. "Po pádu utrpěl tržná zranění, oděrky a podlitiny a potřeboval několik stehů přímo do obličeje," píše New York Post.

"Spadl a praštil se ošklivě do obličeje, takže si rozsekl a odřel tvář. Skončil tak, že musel zbytek Silvestra trávit s přáteli na svém hotelovém pokoji s obvazem na tváři," cituje dále americký deník zdroj z hotelu.

Blog Gossip Girl je zde už 5 let !

1. ledna 2012 v 12:15 | Super Drbna
Dne 7.12.2006 byl na tomto blogu zveřejněn první článek.
 
 

Reklama