Leighton Meester: články a rozhovory

Leighton porodila

19. října 2015 v 20:51 | Super Drbna

Leighton v srpnu 2015 porodila své první dítě, dceru, lterou má se svým manželem a hereckým kolegou, Adamem Brodym (O.C.). Pár se vzal tajně v únoru 2014. Podle některých zpráv dívku pojmenovali Arlo-Day. Leighton se s Adamem seznámila na place při natáčení The Oranges v roce 2011. Leighton chtěla mít vždycky děti. Když začínala natáčet Gossip Girl, byla velmi mladá, a jakmile seriál skončil, chtěla dělat věci, které jsou jí bližší. Dospělé záležitosti.

Leighton se vdala

22. února 2014 v 15:39 | Super Drbna
Silver lining: The actor showed off his ring again on Wednesday<br>
Adam Brody potvrdil, že se oženil s Leighton Meester. Svatba se pravděpodobně konala 3 měsíce poté, co se spolu oficiálnš objevili a přiznali vztah. Pár se seznámil při natáčení The Oranges.

Leighton a Adam se zasnoubili

25. listopadu 2013 v 18:10 | Super Drbna
Adam Brody, hvězda seriálu O.C., požádal v listopadu Leighton o ruku. Herci se přátelí několik let, ale chodit spolu začali až při natáčení společného filmu The Oranges. Po více jak roce chození se budou brát.

Leighton si zahraje se zpěvákem Green Day

6. října 2013 v 15:40 | Super Drbna
Leighton Meester idles between takes on the New York set of forthcoming film Like Sunday, Like Rain
Leighton Meester bude hrát hlavní roli v romantickém dramatu Like Sunday, Like Rain. Její postava je muzikantka, která dostane na starost hudebně talentovaného dvanáctiletého kluka. I když se film odehrává v New Yorku, módu ve stylu Blair Waldorf nečekejte. Leighton bude oblečená ve stylu grunge (trička bez tvaru a roztrhané džíny). Zajímavostí je, že si ve filmu zahraje zpěvák Billie Joe Armstrong z Green Day, do kterého se postava Leighton zamiluje.

Leighton: Nevím, jestli se chci vdávat

8. září 2013 v 22:34 | Super Drbna

Hvězda Gossip Girl bere manželství vážně. ,,Ani si nejsem jistá, jestli se chci někdy vdát," přiznala se. Leighton nehledá lehkovážný vztah. ,,Dobrý vztah musí být založený na opravdové lásce a ne na tom, že se ti někdo líbí. Prostě nechci chodit s klukem, který se mi jenom líbí. Leighton neměla přítele až do svých 18 let. ,,Tyhle věci jsem neřešila, starala jsem se se o to, že nemáme dost peněz na benzín a jídlo. To byly moje obavy." Leighton chodila kdysi s kolegou z Gossip Girl, Sebastianem Stanem, ale nyní chodí s Adamem Brodym (O.C.).

- Marie Claire (2012)

Leighton si málem zahrála ve filmu Veronica Mars

28. července 2013 v 21:06 | Super Drbna
Leighton Meester měla hrát a zpívat v nadcházejícím filmu o Veronice Mars, na základě stejnojmenného seriálu. Nicméně kvůli problémům s nedostatkem času, přešla její role na jinou zpěvačku.

Leighton Meester a Kristen Bell v seriálu Veronica Mars

Leighton si zahraje s Robertem Downeym

12. dubna 2013 v 20:14 | Super Drbna
Hvězda Gossip Girl, Leighton Meester, se připojila k Robertovi Downeym Jr. kvůli filmu The Judge. Zahraje si s Robertem Duvallem, Verou Farmiga, Vincentem D'Onofriem, Daxem Shepardem a Billy Bob Thorntonem.

Judge se začne natáčet v červnu v Bostonu. Downey je v hlavní roli jako úspěšný advokát, který se vrací domů na pohřeb své mámy. Zjišťuje, že jeho odcizený otec (Robert Duvall), místní soudce, je podezřelý z vraždy. Musí odhalit pravdu a přitom se spojuje s odcizenou rodinou. Meester hraje jeho dívku na jednu noc, ale její postava způsobí advokátovi potíže.

Leighton Meester chodí s Adamem Brodym

13. února 2013 v 13:25 | Super Drbna
05.jpg

Pár se seznámil při natáčení komedie The Oranges. Nikdo z nich zatím nic nepotvrdil, ale fotografie je usvědčují ! Podle svědků spolu byli v Bangkoku, pak byli spatřeni v Los Angeles, když Adam opouštěl dům Leighton.

O Chuckovi

25. ledna 2013 v 19:26 | Super Drbna
Leighton Meester: Chuck Bass není můj typ. Nejsem na kluky typu bad boy. Celý ten termín je pitomý. Kluk, který tě podvádí, nebo se k tobě nechová hezky ? Co to je ?! Já chci někoho, koho budu obdivovat.

O konci Gossip Girl

2. ledna 2013 v 0:10 | Super Drbna
Jak se cítíš, když končí Gossip Girl ?
Jsem ráda. Čím blíž je konec, tím jsem radši. Je to divné, protože si myslím, že je to hlavně strachem z neznáma. V tom seriálu jsem strávila většinu své dospělosti, během jeho natáčení se odehrály některé důležité momenty. Myslím, že jsem dospěla dál, než co jsem hrála v seriálu.


Co ti bude na seriálu nejvíce chybět ?
Ti lidé. Vím ale, že se zase uvidíme. Vidám je častěji než svou rodinu. Těším se, protože mých posledních šest let bylo určených podle programu Gossip Girl. Mívám dva týdny volna o Vánocích, víc nedostanu.

Co budeš dělat po Gossip Girl ?
Byl to báječný zážitek, ale už nechci hrát rozmazlenou bohatou holku.

Můžeš nám říct něco o svatbě Blake ?
Myslím, že ti dva nechtějí, abych o tom mluvila.
 
 

Reklama