knihy

Katie Price - Sladký život

30. srpna 2012 v 17:01 | Super Drbna

cena: 249 Kč po slevě 224 Kč
Vychází 26.9.2012

Angel Summerová, fotomodelka, jejíž život se změnil díky manželově nevěře, hledá daleko od rodné Anglie štěstí v novém vztahu s hráčem baseballu Ethanem Taylorem. Hluboko v sobě však nese břímě mnohých tajemství i touhu, kterou světu nemůže ukázat.

Katie Price - Paradise (Angel 3)

9. července 2010 v 15:07 | Super Drbna
Paradise
Když byla Angel donucena udělat rozhodnutí a vybrala si místo Cala Ethana, mnoho lidí to překvapilo. Ale život v LA je skvělý: Ethan zbožňuje ji i Honey a jejich život by nemohl být lepší. Ale nic není perfektní napořád a po roce vyplouvají problémy na povrch. Angel je pronásledována, Ethanův agent Benny jí pohrdá a Ethan je donucen z finančních důvodů účastnit se reality show o jejich životě. Přesto je Angel přesvědčená, že je Ethan pro ni ten pravý. Proč tedy nemůže ani dýchat v přítomnosti Cala ? A proč na něj nemůže přestat myslet ? Když její táta náhle onemocní, spěchá zpět do Anglie a do Calovy náruče. Ale Ethan ji miluje a Cal má přítelkyni. Je pozdě se vrátit ?

Kniha vyšla ve Velké Británii v červenci 2010.

Katie Price - Čekání na lásku (Angel 2)

30. prosince 2009 v 15:00 | Super Drbna

Zdá se, že Angel Summerová žije v pohádce. Vzala si životní lásku, svůdného fotbalistu Cala, a mají nádhernou dcerušku, navíc Angel i nadále zůstává nejslavnější fotomodelkou v Británii. Ale není všechno takové, jak to na první pohled vypadá, a blíží se další trápení.
Když Cal přestoupí do AC Milán, Angel si v cizině připadá opuštěná, protože je daleko od přátel i rodiny, a životní styl manželek a přítelkyň fotbalistů plný nakupování značkového oblečení a hýčkání sebe sama ji příliš neoslovuje. Dají se Angel a Cal znovu dohromady nebo začnou útěchu hledat jinde?
Když se na scénu náhle vrátí Calova bývalá láska, splní se Angel jedna z nejhorších nočních můr a ona náhle musí bojovat, aby zachránila manželství i samu sebe

Katie Price - Crystal

27. června 2008 v 11:12 | Super Drbna
Crystal je krásná, talentovaná a ambiciózní. Celý život snila o tom, že se prosadí jako zpěvačka. Po letech marných pokusů nakonec dostane šanci, když se její skupina přihlásí do soutěžní reality show v televizi.
Ale Crystal má tajemství. Zamilovala se do špatného muže a tato chyba ji teď může připravit o všechno - přátelství, slávu i naději na to, že znovu najde lásku…

"Dokonale sexy letní čtení" HEAT
"Skvělá kniha na pláž" SUN
"Krásně se čte… báječné. Vtipné a dobře napsané. Letos v létě budou všechny španělské pláže plné růžových obálek této knihy." EVENING STANDARD
"Zábavné… jedna z knih, které byste si letos určitě měli přečíst." REVEAL
"Dokonalá postmoderní pohádka." GLAMOUR

Katie Price - Angel

27. června 2008 v 11:07 | Super Drbna
Zábavný a čtivý příběh ze světa modelingu, plný romantiky a zrádných úskalí slávy.

Když Angel objeví modelingová agentura, jednou provždy jí to změní život. Je mladá, krásná a svůdná, proto má všechny předpoklady pro úspěšnou kariéru. Velice rychle se zabydlí ve světě celebrit, bohatství a slávy.

Potom se setká s Mickeym, hlavním zpěvákem chlapecké kapely, který je sice neodolatelný, ale také velice nebezpečný. Angel si uvědomí, že stoupající hvězda může stejně rychle i padnout…
 
 

Reklama