Ed Westwick: články a rozhovory

Co bude po Gossip Girl ?

19. října 2012 v 22:44 | Super Drbna
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/anyone-for-croquet.jpg

Z Gossip Girl mi bude nejvíc chybět . . .
Maskérna

A nejméně . . .
Zvířata v maskérně

CW Connect

19. března 2012 v 18:23 | Super Drbna


Ahoj, jsem Ed Westwick z Gossip Girl a tohle je CW Connect.

Proč si myslíš, že se bolestivý a zdánlivě nemožný vztah Blair a Chucka stal tak populární u fanoušků ?
Vztah Chucka a Blair… Myslím, že každý souhlasí, že to jsou spřízněné duše, ale dají se dohromady nebo ne ? Víte, teď posunují dost hranice, musí to vyřešit.

Co je nejlepší na tom pracovat s Leighton Meester ?
Je vtipná, užívá si to a je hrozně milá.

O Chuckovi

8. března 2012 v 18:19 | Super Drbna
Samozřejmě, že se musím zeptat na Chucka a Blair. Co se s nimi chystá ?
Co vám můžu říct ? Ona je jeho múza, posedlost. Strašně moc pro něj znamená a on se snaží, aby spolu byli za každou cenu. Kdybych to byl já, řekl bych jí, aby odešla už před miliony lety, protože mě nezajímá. Tohle chci udělat: Chci popadnout Chucka Basse a říct: 'Venku jsou i jiní lidé, člověče. Tohle není cool!'

Smrt je Chuckův nepřítel. Několikrát jí unikl.
[Směje se.] Je to železný muž. Je to jako ten film Nezvratný osud. Nemůže zemřít.

Když jsi se dozvěděl, že bude něco mezi Danem a Blair, říkal jsi si: 'Vážně ? Dan a Blair?'
Nepřekvapilo mě to, protože něco udělat museli. Je to 5. série. Ve světě televize musíte vymýšlet příběhy, které by fungovaly, tudíž možné je všechno. Myslím, že to bylo od nich chytré. Danova postava se hodně změnila. Je to legrační, protože i když ten seriál natáčím, nikdy bych se nechoval jako ty postavy. Možná se nám to líbí proto, že z toho šílíme stylem:,,Co to sakra děláš ?!'

Co si myslíš o Chuckově vývoje od první do páté série ?
Strašně jsem si to užíval. Na začátku to byl pitomec. Bavilo mě ho hrát. Pak přišla Blair a on dospěl. Chybí mi ty jeho sprosté hlášky. Určitým způsobem je v páté sérii nejdospělejší postavou. Myslím, že 6. série by měla být poslední. Jsem herec, chci hrát více postav, ne jen jednu.

Ed Westwick o 100. epizodě

16. ledna 2012 v 18:21 | Super Drbna

Ed je "šíleně zamilovaný": Když jsem se ho ptala, jak se mu podařilo zlepšit tu chemii mezi Chuckem a Blair, kterou fanoušci tak milují, odpověděl: "Jsem šíleně zamilovaný do Leighton, takže to pomáhá nejvíc, možná až tak, že do mě ani zamilovaná být nemusí. Miluji ji dost, je moje. Jsem si s ní velice blízký, je skvělá. Myslím, že jí bylo 20 a mě 19, když jsme začali se seriálem, a to je jedno z těch vývojových stadií dospělosti. Hodně vás stmelí to, že spolu v tom seriálu dospějete a projdete tím spolu. Má pozoruhodný talent a je tu něco, co ani nemůžete pojmenovat, co se týče spojení a jiskření nebo když s někým hrajete. Asi jsme dobře spárovaní."100. epizoda je tak nějak celá o Chuckovi a Blair: "Brzy bude svatba mezi Blair a Louise a to důležité je, zda se vezmou nebo ne. Každý ví, jak moc je moje postava zamilovaná do Blair a jak moc je Blair zamilovaná do Chucka, ale miluje ho dost na to, aby změnila své rpzhpdnutí ?" Ed také slibuje: "Budete brečet. Bude tam hodně slz."

Candy (09/201): Sladký Ed Westwick

5. září 2011 v 18:41 | Super Drbna

Co si myslíš o odchodu Taylor Momsen a Jessiky Szohr a příchodu Kaylee DeFer ze seriálu Gossip Girl ?
Kaylee je dobrým přínosem. Její postava je zajímavá a zabávná. Vím, že Taylor odchází kvůli své kapele The Pretty Reckless a Jessica se chci věnovat jiným projektům. Přeji jim hodně štěstí.

Napadlo tě někdy, že Gossip Girl bude mít 5 sérií ?
Neuvědomil jsem si, do čeho jsem šel. Nikdy nemůžeš seriálu předpovídat úspěch. Když jsem dostal roli, říkal jsem si: ,,Skvěle, mám práci.ˮ Pak jsme natočili pilotní díl, seriál byl vybrán k vysílání a já se přestěhoval do New Yorku. Bylo to divoké, protože mi tenkrát bylo jenom 19 let. Je bláznivé, že dělám práci, kterou miluji, a mám za ní peníze.

Proč podle tvého názoru lidé rádi sledují Gossip Girl ?
Je zde prvek fantazie a únik před skutečností. Lidi přitahuje ten lesk a kouzlo a nikdo se nechce koukat nudné a obyčejné věci, které patří do reality. Každá postava je svým způsobem tragická, takže není všechno zlato, co se třpytí.

Koho chceš mít ještě v seriálu ?
No, Victoria Beckham si tam měla zahrát. Zajímavý by byl i part pro prezidenta Baracka Obamu.

Měl jsi rád Chucka od začátku ?
Ano. Byl zábavný, vtipný, břitký a lehce zlověstný. A jeho hlášky byly super. Je tak trochu podlý, což já nejsem, takže mě baví vstoupit do fantazie a hrát bohatého playboye, který dostane všechno, co chce.

Co jsi se od Chucka naučil ?
Trvá hodně dlouho, než se někdo změní, ale jsou tací, kteří se nezmění nikdy. A také jak ošklivě jednat se ženami. Dost často se chová hrozně.

Edův krátký rozhovor pro CNN

22. července 2011 v 14:30 | Super Drbna

Anjali Rao - CNN: Gossip Girl míří do 5. série, což je velmi dobré pro jakýkoliv seriál v této době, protože jsou krátkodobé. Jak dlouho si myslíš, že se bude seriál vysílat ?
Ed: Hm, to je otázka za milion dolarů. Nevím. Vím akorát, že začneme natáčet 7.7.2011 5. sérii, a pak se uvidí. Na mně to nezáleží.
CNN: A kdyby to na tobě přece jen záleželo ? Jak bys chtěl seriál ukončit ?
Ed: Páni, já nevím. Přežil jsem střelbu, dělal jsem spoustu věcí. Nevím. Myslím, že Chuck přijde o všechny peníze, a pak bude zajímavé, jak skončí on a Blair.
CNN: No, já si myslím, že Blair má stát paní Bassovou. Všichni jsou v kostele a zemřou.
Ed: Opravdu ? Ok. Tak já ti dám vědět, jak to dopadlo.
CNN: Bylo to opravdu zábavné, děkuji, že jsi přišel.
Ed: Rád jsem tě poznal.
CNN: Já taky.

The Block: O Chalet Girl, Gossip Girl a hudbě

30. března 2011 v 8:00 | Super Drbna
The Block: Řkni mi něco o Chalet Girl. Jaký je to film a proč tě přitahoval ?
Ed: Tak pro mě je to komerční film. Je legrační, kouzelný a diváci budou vědět, co od něj mají čekat. Je to hodně britského humoru, což se mi líbilo, protože dělám v Gossip Girl už 4 roky. Bylo skvělé dělat zase něco jiného. Ale na druhou stranu tam máme i americké herce, což se tak trochu kříží.

The Block: Kde jste natáčeli nejvíce ?
Ed: Všechno jsme natočili v Rakousku a Německu. Bydleli jsme v absolutně dokonalém rakouském resortu St. Anton. Bylo tam všude tisíce opilých Evropanů - neustále ! Na vrcholu hory byl jeden bar a dole byl další bar. Když jsme natáčeli, všichni začali pít v baru nahoře a když se setmělo, byli všichni opilí jako draci a scházeli horu jako blázni.

The Block: Aspoň, že nelyžovali...
Ed: No, právě že někteří to sjížděli na lyžích. Nebylo přede mnou nic vidět. Ale ta oblast byla skvělé. Krásné místo. Dostali jsme 3 dny volna, a tak jsme lyžovali. Rád bych se vrátil zpátky.

The Block: Kromě tohoto filmu jsem četl, že si podepsal smlouvu s Clintem Eastwoodem na jeho film J. Edgar.
Ed: Jo, už se moc těším. Pracovat s lidmi jako Leonardo DiCaprio nebo Naomi Watts je fantastické.

The Block: Teď jsi ve městě a natáčíš Gossip Girl, která byla velmi úspěšná. Co jsi na začátku očekával od své postavy a od seriálu ? Věděl jsi, co se stane ?
Ed: Nevím, myslím, že jsem nic nečekal. Neměl jsem tušení, do čeho jdu. Nevěděl jsem, jak to funguje v Americe. Prostě jsem tam šel a užíval si. Myslel jsem si: "Páni, tohle je skvělé ! Mám peníze, lidé mě zvou na různé večírky a posílají mi oblečení zadarmo !" Už jsou to 4 roky, chápete to ?! Pořád je to cool a mám rád lidi, se kterými pracuji , ale nastal čas dělat i něco jiného. Připadám si jako na střední škole. Jsou to 4 roky a všichni tak nějak dospěli, chodili spolu, rozešli se, zase spolu chodili, zase se rozešli...

The Block: Když se musíš zabývat Gossip Girl, máš ještě čas na hudbu ? Měl jsi kapelu, pořád v ní zpíváš ?
Ed: Ne, bohužel to skončilo už před nějakou doboou. Nestíhal jsem to. Teď hraji sám pro sebe a tak. Ale nemohl bych dělat to co Taylor Momsen. To je šílené.

The Block: Takže je hudba stále důležitou součástí tvého života ?
Ed: Jo, velmi. Minulý rok jsem poslouchal Kings of Leon, ale to teď skončilo. Já jsem celý pryč do klasiky - The Rolling Stones a The Doors, ten styl hudby.

Nejhůře oblékaní muži roku 2010

18. ledna 2011 v 18:39 | Super Drbna
Podle magazínu Esquire získal první místo Robert Pattinson. Na šestém místě figuroval Ed Westwick, na němž se módním expertům nelíbí přeplácané doplňky.


Ed Westwick

Deset nejhůře oblékaných mužů roku 2010 podle magazínu Esquire:
1. Robert Pattinson
2 Russell Brand
3. Mark Zuckerberg
4. Joaquin Phoenix
5. Nick Cannon
6. Ed Westwick
7. Jared Leto
8. Charlie Sheen, David Spate a Nicolas Cage
9. John Mayer
10. Rush Limbaugh

Gotham: Ed Westwick

13. listopadu 2010 v 11:53 | Super Drbna

Jako PRVNÍ řekneme, že Ed Westwick není mizera - jen jednoho hraje v televizi. Ed Westwick není své alter ego v Gossip Girl.

"Myslím, že někteří fanoušci byli trochu zklamaní," říká Westwick (23) o reakci lidí, se kterými se setkává, když neslyší jeho typický hlas Chucka Basse. "Řekl bych, že lidi z toho občas šílí, že nejsem tak zlomyslný. Jasně, že jsem někdy zlý. Prostě mívám špatnou náladu."

Je divné číst o každém tvém kroku v životě v bulvárech ?
Dost divný. Někdy mě to otravuje, ale to s tím povoláním souvisí.

Je rozdíl mezi paparazzi v Americe a ve Velké Británii ?
V Meatpacking District se vždycky potulují dva týpci přímo před Gansevoort. To jsou ta místa, kde lidi volají, aby upozornili na to, že jdeš ven. V Londýně jsem to nezažil.

Chuck Bass v Paříži

18. září 2010 v 16:30 | Super Drbna

Po tom všem, co se stalo ve 3. sérii, jsem rád, že se Chuck vrací a že nezemřel. Chuck chce novou identitu, nechat svůj minulý život za sebou a najít něco nového, ale není tím, kým vlastně je. Schovává se za alternativní osobnost. Ale pořád tam je něco z Chuckovi staré osobnosti.

Všichni na svá místa ... a akce !

Točí se na tak úžasném místě jako je Paříž. Má jinou energii než New York, je tu více romantické atmosféry. Je to docela dobré pro příběh, víte, vypadá to, že Chuck našel nějakou lásku. Postava Evy - zachránila mu život. Představuje něco nevinného, něco čistého. Myslím, že to je něco vzdáleného od světa Chucka Basse - ďábelského světa na Manhattanu.

Chuck a Blair - myslím, že setkat se je pro ně nevyhnutelné. Ty postavy k sobě tak dobře pasují - ať spolu bojují nebo jsou zamilovaní.

Tak to je poslední scéna v Paříži. Bravo !

Nevím, co se stane. Možná se přenesou přes minulost a budou zase spolu. Děje se toho spousta, někdy je lepší jít prostě dál.
 
 

Reklama