časopisy/rozhovory

Výběr hlavních hereček do seriálu

19. října 2015 v 21:15 | Super Drbna

Vedoucí castingu pro Gossip Girl, David Rapaport prozradil, jak vybíral herečky pro roly Sereny a Blair. Televize navarhovala obsadit Rumer Willis a Ashley Olsen. ,,Blake Lively byla jediná, která se mi do role Sereny hodila. Viděl jsem ji ve filmu Accepted (2006) a v té době tu nebyla žádná Lena Dunhams nebo Zooey Deschanels. Šlo jen o krásu a eleganci a také přístupnost, což Blake byla. Bál jsem se, že to nepřijme, nebo že se nebude televizi líbit, protože seriál stál na ní a já jiný nápad neměl. Nakonec jsme zkoušeli s Blake, Katie Cassidy (hrála nakonec Juliet Sharp) a dívkou, jejíž nohy byly vyfoceny na obale knížky Gossip Girl.ˮ

Co se týče Blair, chladná povaha Leighton jí získala roli. ,,Leighton je chladnější než Blake. Většina herců se mě snaží potěšit, jsou super milí, flirtují atd., ale já hledám lidi, kteří jsou jak milí, tak profesionální. Hledám osobnost. Leighton se nechovala hnusně, když přišla, ale nebyla ani příliš milá nebo štědrá. Chovala se profesionálně, zahrála dobře roli a stála za tím, kým je. Nelezla nikomu do zadku a taková je přesně Blair.ˮ

Blake Lively a Leighton Meester už spolu nemluví

12. prosince 2013 v 19:29 | Super Drbna
Blake Lively & Leighton Meester are no longer friends?!
Ačkoli spolu šest let hrály nejlepší kamarádky v úspěšném seriálu, tyto dvě herečky se zřejmě nikdy nespřátelily. Blake dokonce ani nepogratulovala Leighton k zásnubám s Adamem Brodym. V posledních dvou letech hraní v seriálu se jejich vztah sice zlepšil, ale po ukončení natáčení se spolu již nevídají. Ty dvě spolu trávily 18 hodin denně a nejspíš jim to stačilo navždycky.

Společný rozhovor Eda a Leighton po skončení seriálu

6. října 2013 v 19:58 | Super Drbna
k-mag exlusive ed leighton1
k-mag exlusive ed leighton4

Jaký je váš život bez Gossip Girl?
Ed: Je to, jako by mi chyběla nějaká část. Celá ta rutina, lidi, které jsem vídal každý den, moc mi to chybí.
Leighton: U mě to samé. Chybí mi štáb a herečtí kolegové, až na Eda. Ne, dělám si legraci. Gossip Girl je jako moje druhá rodina.

Gossip Girl byla částí vašeho života šest let. Co jste tím získali? Změnilo vás to nějak?
Ed: Šest let je opravdu hodně. Popravdě by mi nevadilo dělat to dalších šest let, protože díky tomu jsem tady. Myslím, že jsem se moc nezměnil...jsem akorát vousatější.
Leighton: Já jsem se změnila. Blair je tak panovačná a já nejsem vůbec jako ona. Hodně jsem tím dospěla.

k-mag exlusive ed leighton3k-mag exlusive ed leighton5

V seriálu jste hráli pár, který připomíná takový mytický hollywoodský pár. Co si myslíte o lásce? Udělali jste z lásky někdy něco šíleného?
Ed: Láska je dobrá, ale pouze pokud osoba, kterou miluješ, tě taky miluje! Tak to prostě chodí. Ano, jednou jsem udělal něco šíleného, ale to si nechám pro sebe!
Leighton: Já jsem nic takového neudělala.

Jaké to bylo žít v New Yorku? Vím, že jsi bydlel nějakou dobu s Chacem. Leighton, byla jsi u nich doma?
Ed: To můžu popsat jedním slovem: ŠÍLENÉ. Byla to skvělá zkušenost, byla sranda, ale ten byt byl dost zaneřáděnej.
Leighton: Život v New Yorku bylo něco nového. U nich v bytě jsem byla a bylo poznat, že tam bydlí kluci.

Myslíte, že se Gossip Girl někdy vrátí na obrazovky? je nějaká šance na další sérii nebo třeba film?
Ed: Vůbec žádná šance. Já se s ní ještě nedokázal rozloučit, rád čtu příspěvky na Facebooku od fanoušků.
Leighton: Já si taky myslím, že není šance. Ale ráda bych natočila další sérii.

Jaká byla vaše oblíbená scéna a hláška?
Ed: Oblíbená scéna byla samozřejmě ta poslední ze 3. série a hláška: Jsem Chuck Bass, samozřejmě!
Leighton: Moje oblíbená je taky ta poslední ze 3. série, kdy postřelí Chucka, a taky první v 1. sérii, kdy jsem v posteli s Chacem. Tenkrát jsem ho neznala, takže to bylo trochu divný, ale zábavný. A hláška: Pokaždé, když se chci přes to dostat a jít dál, už tam jsi.

Jsou Ed a Jessica zase spolu?

29. srpna 2013 v 18:59 | Super Drbna

Chodí Ed Westwick a Jessica Szohr zase spolu? Byli totiž spatřeni v situaci, kterou obvykle dělají páry - nakupování jídla! Dvojice, která se poprvé dala dohromady v roce 2008 se objevila v obchodě Whole Food v West Hollywood. Dokonce vstupovali a odcházeli odděleně. Ještě v červnu ale Ed říkal, že nikoho nemá. No, vlastně řekl: ,,Svou Blair jsem ještě nenašel. Pořád hledám. Myslím, že poznám, až ji potkám." Zdá se, že zatím potkal jen Vanessu.

Vedlejší postava září

29. července 2013 v 23:41 | Super Drbna

Vzpomínáte si na toho džentlmena, kterého si Serena neoficiálně vzala v opilosti ve Španělsku? Tehdy ještě neznámý herec Armie Hammer ztvárnil vedlejší roli Gabriela, do kterého se Serena zamilovala. O rok později si zahrál jednu z hlavních rolí v úspěšné The Social Network (hrál dvojčata) a nyní vystupuje po boku Johnyho Deppa ve filmu Osamělý jezdec.

Aaron o Blake

1. června 2013 v 21:06 | Super Drbna
Aaron Tveit, který hrál Natova bratrance Trippa, je pěkně naštvaný na Blake Lively. ,,Měl jsem ten den narozeniny a Blake trvalo tři hodiny než vylezla z maskérny. Takže, Blake, pokud se teď díváš, jsi skvělá, ale nebylo to od tebe hezké," řekl v pořadu Watch what happens live.

O blízkosti Connora a Taylor

28. dubna 2013 v 16:21 | Super Drbna

Vztah Little J a Erika van der Woodsena bledne v porovnání se skutečným přátelstvím mezi Taylor Momsen a Connorem Paolem, ačkoli šli po seriálu do jiných projektů - Taylor na světové turné s kapelou The Pretty Reckless a Connor Paolo dostal jednu z hlavních rolí v seriálu Pomsta na televizi ABC. Během koncertu kapely v Palladiu v Los Angeles, Connor byl slyšet, jak hlasitě povykuje ve VIP sekci, když Taylor dorazila na pódium.

Elle Girl (01/2013): Ed a Leighton

10. ledna 2013 v 20:44 | Super Drbna
012013ElleGirlRussia.jpg

Finále Gossip Girl: Dan byl málem prozrazen už v první epizodě

20. prosince 2012 v 23:22 | Super Drbna
Rozhovor s producentkou Stephanie Savage.
  • Chuck a Blair měli být vždy konečný pár.
  • Dan byl skoro (omylem) odhalen jako Gossip Girl už v první epizodě.
  • Na Jacka a Georginu by se rozhodně zaměřili, kdyby seriál nekončil.
  • Budoucí cool práce Jenny Humphrey byla odhalena, ale možná jste si toho nevšimli!
"Henry Bass" letěl Twitterem. Jak těžké bylo najít chlapce, který by se podobal Leighton a Edovi?
Měli jsme pár dobrých kandidátů, ale Alex, který hrál Henryho, byl jako počítačová verze dítěte Chucka a Blair.

Kdy jste věděli, že Chuck a Blair spolu skončí?
Mluvili jsme o tom až do konce minulé série. Chtěli jsme napsat poslední díl 5. série tak, aby tošlo správným směrem. Ale já a Josh Schwartz jsme věděli, že ti dva k sobě patří. Napořád.

Někteří byli zklamaní, že Lily a Rufus spolu neskončii. William je docela pitomý….
Pokud se zamyslíte nad jádrem Lilyiny postavy, ona se opravdu snažila, aby to vyšlo s Rufusem, ale nakonec to pro ni bylo příliš těžké. Bart Bass byl trochu moc blázen a William byl tak nějak mezi tím. William ji nechá užívat si šálek ginu a chovat se jako její matka, k jejíž podobě spěje. Na Rufusovi a Lily je skvělé to, že jsou spojeni navždy díky svatbě svých dětí. Bylo důležité, abyste cítili, že jsou spolu svázáni, mají se rádi a jsou šťastní.

prozeny.cz: Móda inspirovaná filmovými trháky!

27. března 2012 v 18:58 | Super Drbna
Filmy, a samozřejmě i seriály, mohou být nezapomenutelné z různých důvodů. Některé vás baví vtipnými hláškami, jiné sledujete kvůli úžasnému herci. Když se ale řekne Sex ve městě, Gossip Girl nebo Ďábel nosí Pradu, většině z vás se vybaví také úžasná móda. Na oblečení herců pracují ti nejvyhlášenější stylisté a kostyméři. Inspirovat se módou z oblíbeného filmu nebo seriálu proto není vůbec od věci.

Za všech okolností upravená Blair Waldorf


Seriál Gossip Girl (u nás známý jako Super drbna) ovlivňuje módu stejně, jako v předešlých letech Sex ve městě. Zatímco samotný děj seriálu nijak převratný není, oblečení, ve kterém se hrdinky objevují, stojí za pozornost. Nejvíce chtěný je šatník seriálové Blair (Leighton Meester), která se vyžívá v dívčím a zároveň klasickém looku. Jako inspiraci na jaro jsme vybrali model s květinovými šaty, kabátkem a barevnými doplňky. Stylistka Veronika sehnala kousky podobné těm ze seriálu, ale za mnohem příznivější ceny (bohatá Blair se holt na cenovky dívat nemusí :-).

Stylingy seriálové Blair dychtivě sledují tisíce žen po celém světě; IsifaFoto: IsifaStylingy seriálové Blair dychtivě sledují tisíce žen po celém světě

Na foto: šaty (Ann Christine, 619 Kč), kabát (H&M, 1799 Kč), kabelka (H&M, 899 Kč), boty (Zara, 1999 Kč); Marie Bartošovášaty (Ann Christine, 619 Kč), kabát (H&M, 1799 Kč), kabelka (H&M, 899 Kč), boty (Zara, 1999 Kč)
 
 

Reklama