Blake Lively: články a rozhovory

Blake: Serena není vzorem

18. dubna 2015 v 1:00 | Super Drbna
Ačkoli seriál skončil v roce 2012, Blake Lively teprve teď odhalila, co si doopravdy myslí. Blake se nelíbila postava Sereny. Podle ní: ,, Lidé ji měli rádi, ale byl to pro mě kompromis. Chtěla jsem ji zahrát pozitivněji, než jaká je. Je to divné, ostatní si myslí, jak dobře tě znají, ale ve skutečnosti, tě vůbec neznají. Nechtěla bych být někým, kdo způsobil něčí předávkování nebo podváděl svou kamarádku s jejím přítelem.´´

Blake: Chace vypadá perfektně

3. září 2013 v 18:46 | Super Drbna
Ahoj, jsem Blake Lively z Gossip Girl a tohle je CWConnect.

Serena je velmi důležitou postavou v knížkách. Byla jsi nervózní, že ji máš hrát?
Byla jsem trochu nervózní, protože ona má už teď velkou základnu fanoušků a každý horečně řeší Serenu, Blair a další postavy. Takže když máte být někdo, koho si lidé už vytvořili ve své fantazii, je to hodně stresující. Přijde mi, že nikdo nemůže být tak dobrý jako vaše vysněná představa. Já jsem velký fanoušek Harryho Pottera a ze začátku jsem nebyla nadšená z hlavních herců. Ale teď je mám ráda a představuju si je, když čtu knížky. Ale myslím, že jsem ji dobře pochopila a vím, jaká je. Je hezké, když za mnou někdo přijde, kdo má rád postavu v knížce a líbí se mu, jak ji hraju.

Pan a paní Reynoldsovi

2. ledna 2013 v 21:35 | Super Drbna
Hand in hand: The first glimpse of Blake Lively's Marchesa gown, embroidered with rose gold and covered in crystals

Vzali se v takové tajnosti, že ohromili celý Hollywood. Tři měsíce po svatbě něco odhalili - fotografii, jak se při obřadu drží za ruce. Přítomno bylo jen 35 lidí. Šaty Blake jsou značky Marchesa, Ryan měl na sobě oblek od Burberry. Svatba se konala v Boone Hall Plantation v Charlestonu (stát Jižní Karolína), kde se odehrála i scéna ze Zápisníku jedné lásky. Slíbili si, že se budou navzájem podporovat a milovat a rozesmívat se. Blake Lively se vdala poprvé - před tím chodila tři roky s hereckým kolegou z Gossip Girl, Pennem Badgleyem, a krátce s Leonardem DiCapriem. Ryan byl dříve dva roky ženatý se Scarlett Johansson.

Intimate: The A-list couple tied the knot in front of just 35 guests at Boone Hall Plantation

Další forografie ze svatby.

Svatba Blake Lively a Ryana Reynoldse nebyla platná

20. září 2012 v 20:08 | Super Drbna

Herci Ryan Reynolds a Blake Lively uspořádali 9. září velkou svatbu pro rodinu a přátele. Celá veselice se uskutečnila v Jižní Karolíně a všichni přítomní věřili, že se tam snoubenci stali manželi. Ale nestali, obřad nebyl legální. Podle oficiálních dokumentů museli 13. září k soudu v Charlestonu požádat o ratifikaci manželství.

Manželi se stali až v pátek 14. září, kdy byli úředně oddáni a soud jim vydal oddací list. Rodina a přátelé si však 9. září užili "velmi elegantní a magickou svatbu" v Hall Plantation u hory Pleasant v Jižní Karolíně.
Snubní prsten pro nevěstu si nechal Ryan vyrobit u Lorraine Schwartz, pro Blake vybral oválný růžový diamant. A šperk podle znalců patří k výjimečným a rozhodně ne tuctovým kouskům.

Svatební šaty Blake

12. září 2012 v 16:14 | Super Drbna
Blake Lively se vdala a svatební šaty měla od značky Marchesa. Herečka šla uličkou v jedinečných couture svatebních šatech s širokou sukní od dua Georgina Chapman a Keren Craig. Vršek byl z hedvábné síťoviny prošité krystaly a zlato-růžovou nití. Boty byly nejspíše od Christiana Louboutina. Ti dva jsou totiž dobří přátelé a návrhář po ní jedny boty dokonce pojmenoval. Ženich a jeho strana měli ručně šité obleky od Burberry.

Toto jsou šaty z poslední kolekce Marchesa.

Blake Lively se vdala !

10. září 2012 v 18:46 | Super Drbna

Blake Lively a Ryan Reynolds spolu chodili něco přes rok a nyní jsou z nich manželé. Vzali se v neděli večer 9.9.2012 v Boone Hall Plantation na Mt. Pleasant, Jižní Karolína, kousek od Charlestonu. Obřad byl tajný.
Recepce se konala v bílém stanu a Florence Welch (z Florence and the Machine), dobrá kamarádka Blake, zde zazpívala tři písně; poté převzal její roli DJ. Dále bylo potvrzeno, že svatební dort vezli až z Virginie. Pár se seznámil při natáčení Green Lantern a nyní spolu bydlí v New Yorku. O svatbě zatím oba mlčí. Jedná se o první sňatek Blake (25), zatímco Ryan (35) již byl ženatý se Scarlett Johansson, se kterou se rozvedl po dvou letech.

Prohlédněte si místo konání obřadu

Blake předstírá na červeném koberci, že je Marilyn Monroe

24. července 2012 v 8:30 | Super Drbna

Hvězda Gossip Girl je sebevědomější na veřejných akcích a snaží se použít sebevědomí hollywoodské sirény, aby přežila to utrpení.
Řekla: "Mám nedostatky jako každá dívka. Bývala jsem opravdu stydlivá a nesebevědomá. Nesnášela jsem, že jsem tak vysoká. Chdit po červeném koberci je strašidelné, a tak přestírám, že jsem Marilyn Monroe - někdo, kdo má sex-appeal a vyzařuje z ní neuvěřitelná aura sebevědomí."

Pragmatická Blake (24) radši zůstává doma, než aby se zůčastnila večírků a nejvíc sexy si připadá při vaření.
Řekla: "Opravdu ráda vařím. Při vaření si připadám sexy. Myslím, že na tom je něco smyslného - ta vůně, dotyky, chutě, zkušenost s vytvářením. A když to děláte s někým, koho milujete, něco spolu vytváříte, pak je to velmi atraktivní.
"Vařím cokoli, ale nejradši mám italskou kuchyni. A čokoládu ! Kamkoli cestuji, navštěvuji kurzy vaření. Příliš mnoho jím, což je problém."

http://movies.ndtv.com/movie_story.aspx?Section=Movies&ID=ENTEN20120210097&subcatg=MOVIESWORLD&keyword=hollywood&nid=246253

super.cz: Expřítelkyně Leonarda DiCapria to s Ryanem Reynoldsem myslí vážně! Hledají hnízdečko lásky

13. listopadu 2011 v 13:17 | Super Drbna
Vztah Ryana Reynoldse a Blake Lively (24) není žádnou letní romancí. V půlce podzimu se hollywoodská dvojice rozhodla, že začne společně bydlet. Byt si hledají v New Yorku. Naposledy společně navštívili rezidenci na Manhattanu za 4,5 miliónu dolarů - asi 84 miliónů korun.
Z domu sice vycházeli každý sám, ale odjeli společně stejným autem. "Blake nechala svého malého pejska čekat s řidičem auta, zatímco si prohlíželi vnitřek. Když skončili s prohlídkou, Blake opustila budovu jako první. Měla na sobě vysoké boty po kolena, džíny, kabát a pánský klobouk," píše list New York Post.
Ryan začal randit s Blake krátce poté, co se rozešla s Leonardem DiCapriem (37). On sám se rozešel s manželkou Scarlett Johansson jen pár dní před Vánocemi. Soud je rozvedl v červenci. ■

Blake Lively tváří Chanelu

10. května 2011 v 18:45 | Super Drbna

Blake Lively se stala tváří řady kabelek MADEMOISELLE od Chanel. Její svěžest a spontánnost přesvědčily módní dům o jejím výběru. Video z focení: ZDE

Krutý aprílový žert od Blake

18. října 2010 v 19:38 | Super Drbna
gossip-girl.blog.cz

Hvězda seriálu Gossip Girl, Penn Badgley, zažil na apríla šok díky vydařenému šprýmu své přítelkyně Blake Lively, která ho nechala v domnění, že jeho biologickým otcem je rocker Steven Tyler.

Herec je nadšeným zpěvákem a kytaristou a často přemýšlel nad tím, od koho zdědil tento talent, protože ani jeden z jeho rodičů jím neoplývá. Tak se Blake rozhodla využít jeho nejistoty a udělala mu nezapomenutelného apríla. Poslala mu email od fiktivní ženy, která má dítě s frontmanem Aerosmith.

Blake vysvětluje: "Myslela jsem, že by to na apríla byl dobrý nápad. Je velmi muzikálně talentovaný a neustále uvažoval, jak je možné, že má takový talent, když jeho rodiče hudebně talentovaní nejsou. Tak jsem přemýšlela, kdo je hudebně talentovaný ? Kdo má hodně dětí ? Steven Tyler! Tak mě napadlo, že řeknu, že je Pennovým otcem. Tak jsem vytvořila falešnou emailovou adresu a poslala mu email: 'Měla jsem dítě se Stevenem Tylerem. Žiji v Marylandu - kde se dítě narodilo - Jsem profesorka angličtiny. Chci se s tebou setkat, protože jsi už dospělý."

Blake do toho zatáhla i Pennovu mámu a jednu publicistku.  "Nechala jsem jeho publicistku, aby Pennovi zavolala a řekl mu: Hele, poslyš, volal mi někdo z novin v New Yorku, prý mají příběh, že Steven Tyler má dítě, které také pracuje v šoubyznisu, a chce se s ním setkat. " Všichni měli říkat, jak je to směšné. Tak jsme se tomu celý den smály a pak mu zavolala máma: 'Musím s tebou mluvit... "

"Viděla jsem, jak mu před očima proběhl celý život za 10 sekund. Bylo vidět, že ho zklamalo, že jeho rodiče nebyli praví a že jeho život byl lží !"
 
 

Reklama