Březen 2013

Tetování

27. března 2013 v 15:50 | Super Drbna |  Jessica Szohr: fotografie
Jessica Szohr - Arrivals at 'An Evening' in Beverly Hills

"An Evening"

27. března 2013 v 15:49 | Super Drbna |  Jessica Szohr: fotografie
Jessica Szohr - Arrivals at 'An Evening' in Beverly Hills

Večírek na podporu gay & lesbického centra v Beverly Wilshire Four Seasons Hotel v Kalifornii. 21.3.2013

Jessica Szohr arrives at "An Evening" Benefiting The L.A. Gay & Lesbian Center at the Beverly Wilshire Four Seasons Hotel on March 21, 2013 in Beverly Hills, California.Jessica Szohr arrives at "An Evening" Benefiting The L.A. Gay & Lesbian Center at the Beverly Wilshire Four Seasons Hotel on March 21, 2013 in Beverly Hills, California.Jessica Szohr arrives at "An Evening" Benefiting The L.A. Gay & Lesbian Center at the Beverly Wilshire Four Seasons Hotel on March 21, 2013 in Beverly Hills, California.Jessica Szohr arrives at "An Evening" Benefiting The L.A. Gay & Lesbian Center at the Beverly Wilshire Four Seasons Hotel on March 21, 2013 in Beverly Hills, California.Jessica Szohr arrives at "An Evening" Benefiting The L.A. Gay & Lesbian Center at the Beverly Wilshire Four Seasons Hotel on March 21, 2013 in Beverly Hills, California.

Scott Rosson

24. března 2013 v 13:02 | Super Drbna |  vedlejší postavy

Scott je jediným synem Rufuse a Lily. Hned po narození byl dán k adopci a Rufus o něm 20 let nevěděl. Naopak Scott věděl celou dobu, že je adoptovaný, a po smrti svého bratra Andrewa se vydává za svým nevlastním bratrem Danem do New Yorku. Předstírá, že tam studuje univerzitu, a mezitím se sbližuje s ním, Vanessou, i s Rufusem, který jej učí na kytaru. Rufus a Lily se dozvídají až na své svatbě, že je Scott jejich syn. Ten se s nimi nakonec v dobrém rozloučí a vrací se zpět do Bostonu.


S Adamem v autě

20. března 2013 v 10:37 | Super Drbna |  Leighton Meester: fotografie a videa
Leighton Meester - Adam Brody And Leighton Meester Leaving Her House In Beverly Hills

Leighton opouští svůj dům s Adamem Brodym poté, co spolu strávili noc v Beverly Hills (16.3.2013).

New couple Adam Brody and Leighton Meester leaving Leighton's house after spending the night together in Beverly Hills, California on March 16, 2013.New couple Adam Brody and Leighton Meester leaving Leighton's house after spending the night together in Beverly Hills, California on March 16, 2013.New couple Adam Brody and Leighton Meester leaving Leighton's house after spending the night together in Beverly Hills, California on March 16, 2013.New couple Adam Brody and Leighton Meester leaving Leighton's house after spending the night together in Beverly Hills, California on March 16, 2013.

Nejoblíbenější seriálový pár podle Cecily von Ziegesar

14. března 2013 v 21:44 | Super Drbna |  Cecily von Ziegesar

Cecily von Ziegesar, autorka knižní série Gossip Girl, se veřejně postavila na jednu stranu a odhalila, který pár je její nejoblíbenější v seriálu. Když jsme se jí zeptali, který pár má nejradši (Serena+Dan, Dan+Blair, Blair+Chuck), rozhodla se pro Chucka a Blair.

Myslím, že románek mezi Chuckem a Blair v seriálu Gossip Girl je ten nejlepší, protože se ti dva k sobě dokonale hodí. Je to úplně jiné než v knížkách, tam v podstatě pár netvoří. Myslím, že lidé nepřestávají seriál sledovat, protože chtějí vědět, jak ti dva dopadnou. Je to velmi romantické, ale i zábavné. Myslím, že Chuck a Blair jsou nejlepší postavy seriálu. Je to můj oblíbený pár.


Na premiéře Croodsovi

12. března 2013 v 17:56 | Super Drbna |  Blake Lively: fotografie a videa
Blake Lively - 'The Croods' Premieres in NYC

Blake Lively se objevila se setrou Robyn na premiéře animovaného filmu Croodsovi, který daboval její manžel Ryan Reynolds. AMC Loews Lincoln Square 13 Theater v New York City. Šaty jsou od Marios Schwab a lodičky od Bottega Veneta.
Actress Blake Lively attends "The Croods" premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 theater on March 10, 2013 in New York City.Actress Blake Lively attends "The Croods" premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 theater on March 10, 2013 in New York City.Actress Blake Lively attends "The Croods" premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 theater on March 10, 2013 in New York City.Actress Blake Lively attends "The Croods" premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 theater on March 10, 2013 in New York City.Actress Blake Lively attends "The Croods" premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 theater on March 10, 2013 in New York City.March 10, 2013: Blake Lively at the premiere of 'The Croods' in New York City.Blake Lively at the 'Croods' premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 Theater in New York City.Blake Lively at the 'Croods' premiere at AMC Loews Lincoln Square 13 Theater in New York City.

Leighton a Adam Brody

10. března 2013 v 15:32 | Super Drbna |  Leighton Meester: fotografie a videa
leighton meester adam brody holding hands

Leighton Meester a její přítel Adam Brody (O.C.) vzdali schovávání a vyšli si do mexické restaurace La Fiesta Brava ve Venice, California, poté se vydali na romantickou procházku.

Blake a dítě

10. března 2013 v 15:28 | Super Drbna |  Blake Lively: fotografie a videa
blake lively and ryan reynolds baby
Ne, to není jejich dítě. Blake Lively a Ryan Reynolds se jen přišli podívat do Health Sciences North v Ontariu a povzbudit děti na pediatrickém oddělení.