Seriál s Connorem Paolem na Primě Love

20. února 2013 v 16:57 | Super Drbna |  novinky

V moderní variaci na román Hrabě Monte Christo se mezi smetánku v luxusním letovisku Haptons vrací Emily Thorneová. Chce se pomstít za příkoří, které se před sedmnácti lety stalo její rodině. Sledujte nový seriál Pomsta, který od 28.1. 2013 uvede Prima Love.Do exkluzivního letoviska Hamptons na Long Islandu se minulé léto přistěhovala přátelská a kultivovaná Emily Thorneová (Emily VanCampová). Odzbrojující osobní kouzlo a velkorysost jí umožnily přirozeně vplout do uzavřených kruhů místní vyšší společnosti, kam jen tak někdo nepronikne. Jenže Emily není tou, za kterou se vydává. Za falešnou identitou se skrývá dívka, jež má jediný cíl - pomstu.
Když jí bylo devět, jejího otce sousedé obvinili z děsivého zločinu, který nespáchal. Dostal doživotí a Emily ho už nikdy neviděla. Po celé dětství ji sžíraly vztek a bezmoc, pocity zrady a opuštění. Po sedmnácti letech se vrací pod jiným jménem a s detailním plánem, jak zničit zapřisáhlé nepřátele. Zasazuje jim tak přesně mířené rány, že se jim životy začnou hroutit pod rukama.

Victoria Graysonová (Madeleine Stoweová) je elegantní hlava rodiny Graysonů a královna hamptonské společenské scény. Skrývá temné tajemství - svůj podíl na událostech, které zničily Emily život. Prohnaný úspěšný obchodní magnát Conrad Grayson (Henry Czerny) je ochotný udělat cokoli, aby se vyhnul potenciálním skandálům. Jejich syn Daniel (Josh Bowman) nedokáže Emily odolat. Netuší, že je právě ona důvodem, proč se jeho rodina dostává do stále větších problémů. Sestra Charlotte (Christa B. Allenová) dokonale zapadá mezi vrstevnice.

S jedinou výjimkou: Má slabost pro muže z chudších společenských poměrů. Nolan Ross (Gabrielle Mann) se na veřejnosti k Emily nehlásí, ale ve skutečnosti je pojí jak minulost, tak přítomnost a budoucnost. Jack Porter (Nick Wechsler) je synem dělníka z místních doků a pomáhá otci s provozem restaurace Stowaway Tavern. Vždy měl ambice a chtěl utéct za lepším životem, ale oddanost k nemajetné rodině ho drží doma. Když se seznámí s Emily, má zvláštní pocit, že jsou nějak hlouběji spříznění.

Jeho mladšího bratra Declana (Connor Paolo) fascinuje svět bohatých rekreantů. Zajímá se o Charlotte Graysonovou. Emilyina nejbližší kamarádka Ashley Davenportová (Ashley Madekweová) organizuje večírky a společenské akce. Snaží se oslnit Victorii, aby posílila své postavení mezi hamptonskou smetánkou. Emily se neochvějně drží svého cíle a díky bystré mysli je vždy pět kroků před ostatními. Jenže když ji začne dohánět minulost, dostane se její srdce do křížové palby.

Seriál Pomsta uvidíte na Prima Love od 28.1. 2013 vždy ve 21.20
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama