Penn: Odmítl jsem hrát v Gossip Girl

6. ledna 2013 v 21:59 | Super Drbna |  Penn Badgley: články a rozhovory

Máš strach, že si tě lidé budou spojovat s postavou ?
Jo, to si piš. Odmítl jsem Gossip Girl, protože jsem si říkal: "Z toho se už nevylížu."

Před Gossip Girl jsi hrál v mnoha seriálech na CW, které trvaly sotva rok. Proč si teď po Gossip Girl dáváš na seriály pozor?
Gossip Girl? Protože jsem v televizi už moc dlouho. Dostávám tyhle dary od šéfů Warner Bros Television od 15 let. Bude to už 11 let. A já... já s tím končím, kámo. Podívej, já si této příležitosti opravdu cením. Bez Gossip Girl bych tu nebyl, vždycky jí budu dlužný a vděčný. Řekl jsem o tom pár blbostí... Těch nelituji, ale možná jsem někdy byl příliš upřímný. Popravdě jsem ji odmítl, protože jsem byl prostě frustrovaný. Měl jsem depku a říkal jsem si, že už to nemůžu dělat znova. Když mi bylo 23, měl jsem takovou blbou fázi. Chtěl jsem být umělec, ale místo toho jsem byl zaseknutý v pitomém seriálu! Nakonec mě přesvědčili rodiče a mí manažeři. Stephanie Savage, producentka Gossip Girl mi řekla: "Vím, že už to nechceš dělat, ale jenom se na to podívej." A já říkal: "Cením si toho, že jste na mě myslela. Já to prostě nechci dělat. Děkuji za pochopení." Pak na to nemohli nikoho najít, což je divné, protože Dana Humphreyho by chtělo hrát milion kluků. Tak za mnou zase přišla a já si řekl fajn, tak jo.


Proč nemáš rád Dana ? Hrál bys v seriálu raději někoho jiného ?
Když jsem začínal, věřil jsem si na Chucka Basse. Není to tak, že nemám rád svou postavu. Jde o to, že po nějaké době jsi známý jako někdo, kým ve skutečnosti nejsi. Absolutně nejsi. Dan není opravdový. Je to jenom figurka, co se někdy chová jako blbec. Já to chápu. Nikomu to nevyčítám. Ale je to na nic, když ti lidé říkají Dane, a myslí si, že jsem jako on.

Chodíš díky tomu na spoustu večírků.
To jo. Taky mi za to platí. [Směje se]

Není to trochu divné ?
Naprosto. Nicméně se pak nemusím ohlížet na peníze. Ty ale ničí duši. Peníze jsou... uvědomuji si je, protože je mám. Jsou mocné. Můžou tě jednoduše změnit a najednou jsi závislý na životě na vysoké noze.

Jak se cítíš teď, když seriál skončil?
Skvěle. Teď si můžu dělat, co chci. Ještě teda nevím co, ale je to hezký. Můžu žít a být sám sebou. Nemusím chodit každý den do práce.

Takhle to cítí i ostatní ? Protože se všichni chystají na filmy.
Jo, určitě. Říkáme si, páni, jsme tu už tak dlouho a teď je konec. Je nám hodně přes dvacet a začínali jsme kolem 19, 20 let.

Užil sis aspoň příběh Dana a Blair?
Popravdě, ano. Nelíbilo se mi, jak to skončilo, protože to bylo ta trochu [prudce se nadechne]. Mám rád scény s Leighton, protože jsou legrační. Když jsou Dan a Blair spolu, jsou to jeho nejlepší momenty.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kiki kiki | 7. ledna 2013 v 21:13 | Reagovat

Prosím,jen se chci zeptat jestli nevíš kolik let bylo Leighton a Blake ,když se seriálem začinaly .Děkuju

2 Super Drbna Super Drbna | 7. ledna 2013 v 21:25 | Reagovat

Blake bylo 19 a Leighton 20

3 pirettt pirettt | 12. ledna 2013 v 18:34 | Reagovat

Na tejto fotke vyzerá ako bezdomovec

4 XOXO XOXO | 13. ledna 2013 v 14:45 | Reagovat

...jako dva bezdomovci. Mrzí mě to ale vypadá fakt strašně:-D;-)[3]:

5 A. A. | 20. ledna 2013 v 12:39 | Reagovat

Bože, jak člověka změní delší vlasy a vousy. Děs... Ale Dana mám ráda, i když je to někdy debil a Dan je prostě fešák. :DD Je divné, že to odmítl a pak nakonec natáčel, ale je to fajn.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama