Září 2012


Natáčení 24.9. (2)

29. září 2012 v 21:18 | Super Drbna |  novinky
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

0281.jpg0265.jpg0247.jpg0216.jpg0282.jpg0238.jpg0181.jpg0194.jpg0141.jpg0151.jpg0148.jpg0040.jpg

6.02 High Infidelity

29. září 2012 v 21:10 | Super Drbna |  epizody
NOVÝ ZAČÁTEK - Serena hostí velké gala Central Park Conservancy, aby se prosadila ve světě dospělých, a její nabyté členství v této organizaci je proto pádným důvodem. Navíc s Natem zjistí něco šokujícího. Blair připravuje módní přehlídku své první řady oblečení, ale rival z minulosti ohrožuje její budoucnost. Dan s pomocí Georginy organizuje několik schůzek s vydavateli, ale musí se rozhodnout, jestli mu za to stojí obětovat svou integritu. Chuck se snaží přesvědčit Amiru (Andrea Gabriel, "Lost"), aby mu pomohla zjistit něco o otcově minulosti, i kdyby tím měl ohrozit vztah Lily a Barta.


Chaceovi rodiče

26. září 2012 v 21:12 | Super Drbna |  Chace Crawford: fotografie a videa
Chace se sestrou Candice a rodiči

Chace s rodiči a hercem Aaronem Tveitem z Gossip Girl

Video

25. září 2012 v 22:42 | Super Drbna |  Nate a Vanessa

Premiéra 5. série v ČR

22. září 2012 v 13:50 | Super Drbna |  novinky
http://www.prima-love.cz/sites/default/files/image_crops/image_620x349/6/112992_prima-love-superdrbna_image_620x349.jpg

Hej lidi !
Premiéra 5. série Super Drbny odstartuje v sobotu 6. října v 10:50 na Primě Love.

5.01 - Od ano k nule
NAŠI OBLÍBENÍ Z UPPER EAST SIDE NA ZÁPADNÍM POBŘEŽÍ ! PLUS, VYŘEŠENÍ ZÁDADNÉHO TĚHOTENSTVÍ, KRÁLOVSKÁ SVATBA V PŘÍPRAVÁCH A ELIZABETH HURLEY - Serena milujesvoji práci v Hollywoodu, ale udělá velký přešlap, když se snaží zapůsobit na svého šéfa. Chuck a Nate dorazí do Los Angeles, své poslední zastávky na velkém letním výletě, a připojí se k Sereně na oslnivém večírku v Hollywood Hills, kde se Nate seznámí se sexy starší ženoou (Elizabeth Hurley). Blair a Louis se vrací z Monaka a začínají plánovat svatbu, ale když se Louis odmítne postavit rodině a podporovat názory Blair, jejich vztah se ocitne v nebezpečí.

6.01 Gone Maybe Gone

21. září 2012 v 20:59 | Super Drbna |  epizody
"LÉTO KONČÍ A SERENA ZMIZELA" - Po krátkém setkání v zahraničí Chuck a Blair učiní slib týkající se jejich vztahu, oba jdou znovu od sebe. Dan s pomocí nečekaného spojence, Georginy, píše knihu, která prozrazuje úplně vše, což znamená jen trable. Nate, nyní jako jediný v čele Spectatoru, se rozhoduje konečně nezávisle a je připraven postavit se Gossip Girl. Jakmile se zjistí, že Serena zmizela, naše skupina se spojí, aby ji našli, a jsou šokovaní tím, co zjistí.

Svatba Blake Lively a Ryana Reynoldse nebyla platná

20. září 2012 v 20:08 | Super Drbna |  Blake Lively: články a rozhovory

Herci Ryan Reynolds a Blake Lively uspořádali 9. září velkou svatbu pro rodinu a přátele. Celá veselice se uskutečnila v Jižní Karolíně a všichni přítomní věřili, že se tam snoubenci stali manželi. Ale nestali, obřad nebyl legální. Podle oficiálních dokumentů museli 13. září k soudu v Charlestonu požádat o ratifikaci manželství.

Manželi se stali až v pátek 14. září, kdy byli úředně oddáni a soud jim vydal oddací list. Rodina a přátelé si však 9. září užili "velmi elegantní a magickou svatbu" v Hall Plantation u hory Pleasant v Jižní Karolíně.
Snubní prsten pro nevěstu si nechal Ryan vyrobit u Lorraine Schwartz, pro Blake vybral oválný růžový diamant. A šperk podle znalců patří k výjimečným a rozhodně ne tuctovým kouskům.

Příjemné hry pro příjemné dny

20. září 2012 v 15:53 | Super Drbna
Baví Vás online hry? Na internetu je jich opravdu spousty a hlavně mnoho žánrů. Každému se však nemusí líbit akční či brutální hry a tak radši sáhne po oddechových nebo po jiném avšak podobném druhu her. Mezi "klidné" hry můžeme zařadit například obsluhovací hry, skákací, postřehové nebo budovací.

Stovky takových her můžete nalézt na herních portálech Raketka.cz a Hrydnes.cz. Portály Vám nabídnou všechny hry přehledně seřazené v kategoriích i s video-náhledem, pro lepší představu o dané hře. Každou hru si pak budete moci stáhnout do počítače, vložit do oblíbených nebo poslat kamarádovi.

Battle Panic

Opevněte hradby a připravte se na pořádné hordy orků! V této skvělé obranné hře budete muset bránit Vaše menší království, které tvoří hrad, stáje, kasárna a lučištníci. V každém kole máte postavený hrad a občas i nějakou z budov. Pokud ne musíte jí postavit, to však stojí peníze a dřevo.

Většinou je surovin všude dostatek, v podobě zlatých dolů a lesů. Na požadovanou surovinu stačí pouze najet myší a začne se sama těžit, dokud nebude vytěžena. Pak můžete stavět budovy, upravovat je a samozřejmě budovat jednotky. Těmi budete bránit nájezdy orků ve vlnách. Ti se snaží zničit Vaše hradby a následně Váš hrad.

Snoring

Velice vtipná hra, která pobaví nejenom děti. Vaším úkolem je v každém kole probudit chrápajícího slona. V každém kole budete mít jiný druh zvířátka, kterým budete slona budit. V těžších kolech budete muset dokonce zvířátka kombinovat.

Setkáte se tu tak s kravičkou, prasátkem, sovou, žirafou, zebrou nebo tučňákem. Prasátko s kravičkou se po kliknutí umí převalovat na jednu nebo druhou stranu, zebra zase vyskočí a sova prostě spadne. Žirafa funguje jako článek domina, po kontaktu s jiným zvířátkem se prostě povalí na jednu stranu. Tučňák funguje zase jako rychle rotující koule.

Coffee Bar

Nenechávejte hosty čekat a rychle do přípravy lahodných nápojů. V této obsluhovací hře budete ve své kavárně vyrábět nápoje jako je káva, kapučíno nebo horká čokoláda. Hosti si sedají k pultu, po kterém jezdí Vaše výrobky a podle obrázku nad hlavou každého hosta víte, na co má chuť.

V každém kole navíc získáte nový nápoj. Nápoje vytváříte vždy kombinací potřebných surovin. Základ tvoří vždy hrnek pro daný typ, zbytek surovin a jejich pořadí Vám poradí červená knížečka. Pokud Vám nějaká surovina dojde, stačí zvednout telefon a objednat ji.

Na premiéře The Master

18. září 2012 v 8:46 | Super Drbna |  Kaylee DeFer: fotografie a videa
Kaylee Defer -

Na premiéře The Master v Ziegfeld Theatre, New York City, 11.9.2012

Actress Kaylee DeFer attendsActress Kaylee DeFer attendsActress Kaylee DeFer attendsActress Kaylee DeFer attendsActress Kaylee DeFer attends