Červenec 2012

super.cz: Blake Lively jen v koupacím úboru

31. července 2012 v 14:01 | Super Drbna |  Blake Lively: fotografie a videa
Blake Lively slavila Den nezávislosti s přáteli.

Je to už osm měsíců od doby, co spolu začaly dvě hollywoodské hvězdy Blake Lively (24) a Ryan Reynolds chodit, ale jiskří to mezi nimi stále stejně jako na začátku. Slavný pár byl spatřen v New Yorku, kde společně s ostatními přáteli slavil Den nezávislosti.

Bývalá přítelkyně herce Leonarda DiCapria (37), která byla oblečena do retro úboru, a Ryan, jenž se po zahradě promenádoval v kraťasech a bílém tílku, se od sebe nemohli odtrhnout. Jako dvě hrdličky se neustále objímali a pusinkovali.
Blake, která je známá svou rolí v seriálu Super drbna, přiznala, že na své postavě momentálně příliš nepracuje: "Jím sladkosti a necvičím. Ale jestli se mě zeptáte za deset let, budu litovat této odpovědi. Nikdy jsem nepila vodu. Je to strašné." Věříte jí to?
Půvabná blondýnka se objeví ve filmu Divoši, kde si zahrála po boku Salmy Hayek a Johna Travolty přítelkyni dvou kamarádů, kteří podnikají v pěstování a distribuci marihuany.

2012 Revolver Golden Gods Award Show

26. července 2012 v 18:40 | Super Drbna |  Taylor Momsen: fotografie

2012 Revolver Golden Gods Award Show v Club Nokia 11.4. 2012 v Los Angeles, California.
Actress/musician Taylor Momsen arrives at the 2012 Revolver Golden Gods Award Show at Club Nokia on April 11, 2012 in Los Angeles, California.Actress/musician Taylor Momsen arrives at the 2012 Revolver Golden Gods Award Show at Club Nokia on April 11, 2012 in Los Angeles, California.Actress/musician Taylor Momsen arrives at the 2012 Revolver Golden Gods Award Show at Club Nokia on April 11, 2012 in Los Angeles, California.

The Oranges

26. července 2012 v 13:30 | Super Drbna |  Leighton Meester: fotografie a videa

Po pěti letech se Nina Ostroff (Leighton Meester), která se právě rozešla se svým přítelem Ethanem (Sam Rosen), vrací domů, aby zde se svojí rodinou strávila Den díkůvzdání. Její rodiče doufají, že se zamiluje do úspěšného pracovníka Tobyho Wellinga (Adam Brody), Nina si nicméně vybere jeho otce a rodinného přítele Davida (Hugh Laurie). Tento vztah převrátí životy obou rodin naruby a přinutí je zamyslet se na tím, co je to být doopravdy šťastný.

Komedie / Romantický / Drama
USA, 2011Na procházce v New Yorku

25. července 2012 v 8:30 | Super Drbna |  Penn Badgley: fotografie a videa

Penn Badgley a jeho přítelkyně, herečka Zoe Kravitz, na procházce v East Village, New York 14.7.2012.

Poznejte nové postavy

24. července 2012 v 18:30 | Super Drbna |  novinky

Serena bude muset překonat rodinné překážky, aby získala nového přítele, Stevena Spence (Barry Watson).

Bylo exkluzivně zjištěno, že francouzská modelka Zoe Aggeliki byla vybrána pro roli Natashy, Sereniny nepřítelkyně. A tady je ten problém: Natasha je Stevenova sestra !

Hmmm… Že by to byla nová Béatrice Grimaldi?


Blake předstírá na červeném koberci, že je Marilyn Monroe

24. července 2012 v 8:30 | Super Drbna |  Blake Lively: články a rozhovory

Hvězda Gossip Girl je sebevědomější na veřejných akcích a snaží se použít sebevědomí hollywoodské sirény, aby přežila to utrpení.
Řekla: "Mám nedostatky jako každá dívka. Bývala jsem opravdu stydlivá a nesebevědomá. Nesnášela jsem, že jsem tak vysoká. Chdit po červeném koberci je strašidelné, a tak přestírám, že jsem Marilyn Monroe - někdo, kdo má sex-appeal a vyzařuje z ní neuvěřitelná aura sebevědomí."

Pragmatická Blake (24) radši zůstává doma, než aby se zůčastnila večírků a nejvíc sexy si připadá při vaření.
Řekla: "Opravdu ráda vařím. Při vaření si připadám sexy. Myslím, že na tom je něco smyslného - ta vůně, dotyky, chutě, zkušenost s vytvářením. A když to děláte s někým, koho milujete, něco spolu vytváříte, pak je to velmi atraktivní.
"Vařím cokoli, ale nejradši mám italskou kuchyni. A čokoládu ! Kamkoli cestuji, navštěvuji kurzy vaření. Příliš mnoho jím, což je problém."

http://movies.ndtv.com/movie_story.aspx?Section=Movies&ID=ENTEN20120210097&subcatg=MOVIESWORLD&keyword=hollywood&nid=246253

S míčem

23. července 2012 v 18:30 | Super Drbna |  Ed Westwick: fotografie a videa

6. série

23. července 2012 v 8:00 | Super Drbna |  novinky
Gossip Girl se vrací se svou poslední nezapomenutelnou sérií po šesti letech, kdy její první zpráva otřásla světem Upper East Side.

Šestá série začíná spojením obyvatel Upper East Side, kteří se snaží najít jednu ze svých ztracených oveček. Serena zmizela, je dokonce i mimo dosah Gossip Girl. Její přátelé se obávají nejhoršího a zároveň doufají v nejlepší, ale ani oni nemají tušení kde hledat. Mezitím Blair nabízí Chuckovi své srdce na dlani, ale je její láska dost silná, aby mu pomohla získat zpět jeho vlastnictví ? Lonely Boy Dan napsal novou knihu, která slibuje, že způsobí dokonce více trablí než ta první, a tentokrát nemá v úmyslu zůstat jako autor v anonymitě. Nate je rozhodnutý konečně vyzradit skutečnou totožnost Gossip Girl a tím získat jméno Spectatoru a sám sobě. Lily a Rufus se obrátí proti sobě, když se Rufus nečekaně spřátelí s někým, kdo vyhrožuje Lily a její rodině. Kdekoli jinde by se jednalo o příliš velkou dávku dramatu, ale tohle je Upper East Side. A když se ukáží Bart Bass, Jack Bass a Georgina Sparks, dojde k boji až do poslední velkolepé epizody seriálu. Kdo stane na vrcholu ? To je jediné tajemství, které nikdy neprozradím... xoxo, Gossip Girl.