Leden 2012

Šokující epizoda

31. ledna 2012 v 15:57 | Super Drbna |  časopisy/rozhovory
Překvapení !

Napjatě očekávaná 100. epizoda, kde šlo o královskou svatbu Blair a Louise, byla pořádně šokující. Vzali se ? Kdo byl nakonec zklamaný ? Čekali jste ten zvrat ?

POKUD JSTE NEVIDĚLI TUTO EPIZODU, NEČTĚTE !

Crazy Cupid Love

29. ledna 2012 v 22:22 | Super Drbna |  epizody
NATE POŘÁDÁ VALENTÝNSKÝ VEČÍREK - Na Upper East Side je den sv. Valentýna a Blair si zahraje na Amora. Georgina má v úmyslu způsobit další drama, takže se rozhodne zničit Natův večírek. Serena mezitím uvídí na večírku něco šokujícího.

The Backup Dan

29. ledna 2012 v 22:14 | Super Drbna |  epizody
BLAIR BOJUJE S ROZHODNUTÍM O SVÉ BUDOUCNOSTI - Blair se bude muset těžce rozhodovat o své budoucnosti, protože může způsobit bolest těm, které miluje nejvíc. Serena na sebe bere vinu za incident s Gossip Girl, aby ochránila někoho, koho miluje. Georgina cítí ve vzduchu skandál, a tak se rozhodne vystopovat jej.


Kdy a jak skončí seriál Gossip Girl ?

24. ledna 2012 v 18:23 | Super Drbna |  časopisy/rozhovory
Blíží se konec Gossip Girl ? Pokud ano, kdo s kým skončí ?

To jsou otázky, které jsme položili výkonnému producentovi Gossip Girl, Joshovi Safranovi...a některé odpovědi vás možná překvapí.


6 sérií...a žádný film!: Když jsme se ptali Safrana, jak dlouho by chtěl, aby seriál pokračoval, řekl: ,,Doufám, že bude pokračovat ještě další rok, a pokud by měl pak skončit, tak to bude v pořádku, ale budu rád, i když bude pokračovat dál. Myslím, že 6. série je pro nás jakousi nadějí." Safran říká, že scénáristé právě dokončují scénář 5. série, přičemž pátá série nebude ukončena s uzavřeným koncem. ,,Rozhodně je stále co vyprávět." To zní napínavě.


Příprava na konec: Chuck (Ed Westwick) a Blair (Leighton Meester) navždy spolu? Společný útěk Dana (Penn Badgley) a Blair? Serena (Blake Lively) a Nate (Chace Crawford) mířící spolu k západu slunce? Scénáristé zatím nemyslí na definitivní konec. Sice mají plány, ale ty se mohou vždycky změnit. ,,Nikdy nevíte, že vytvoříte sto epizod, takže se plány stále mění. Samozřejmě zde jsou volné konce, které bychom chtěli uzavřít."


Chair, Derena, Dair, možné je všechno: Ne, Safran nemá tušení, kdo s kým skončí.

Byl zablokován server megavideo.com

20. ledna 2012 v 12:38 | Super Drbna |  novinky
Hej lidi !
Přicházím se špatnou zprávou. Americká vláda včera zablokovala web megavideo.com, který je největším serverem pro sdílení dat na internetu a je na něm nahrána většina dílů Gossip Girl. Server megavideo.com, který patří mezi 15 nejnavštěvovanějších webů na světě. Americká justice nechala ve čtvrtek večer zavřít kvůli tomu, že porušuje zákony o ochraně duševního vlastnictví. Provozovatelé služby prý svým počínáním způsobili majitelům autorských práv škodu za půl miliardy dolarů.

Zrušena byla i videa ze serveru videozer.com, tudíž nelze sledovat žádné díly Gossip Girl online.


Právě vyšlo: Gossip Girl 5 -Tak sa mi to páči

18. ledna 2012 v 22:19 | Super Drbna |  novinky

Vitajte v New York City Upper East Side, kde sú týždenné prázdniny synonymom divokých večierkov, nových známostí a odhalení istých vskutku neslýchaných tajomstiev. Sú tu jarné prázdniny a S a B sú už zbalené na cestu do Sun Valley, aby sa okrem svahov poriadne vyšantili aj vo vírivke. Tí menej šťastní, ktorí musia zostať v New Yorku, môžu len ticho závidieť. A späť na svahy: keď máte taký veľký dom, kto by dokázal usledovať všetko, čo sa deje s N a kto kde spí? Takže vytiahnite svoje kašmírom podšívané čižmičky a stretneme sa pri kozube.

CENA: 9,95

Premiéra 4. série v ČR

18. ledna 2012 v 21:29 | Super Drbna |  novinky
Čtvrtá série Super Drbny startuje v sobotu 28.1. v 11:45 na Primě Love.


Serena a Blair si užívají léto v Paříži. Blair se hlavně snaží zapomenout na bolest, kterou jí způsobil Chuck a vůbec netuší, že byl postřelen… Americký seriál (2010). Hrají B. Livelyová, L. Meesterová, P. Badgley a další


G.G.

18. ledna 2012 v 21:04 | Super Drbna |  epizody
OMG! GOSSIP GIRL DOSÁHLA 100 EPIZOD ! --- Epizoda začne s hudební snovou scénou, kde se objeví Serena, Blair a všichni muži v jejich životech (Dan, Nate, Chuck a Louis). Také se objeví Chuckův boj s myšlenkou, že Blair brzy projde uličkou v kostele s princem Louis, návrat Georginy Sparks možná promění královskou svatbu v královskou katastrofu.