Prosinec 2011

Ed Westwick ve videoklipu

25. prosince 2011 v 18:44 | Super Drbna |  Ed Westwick: fotografie a videa
Skupina: Peanut Butter Lovesicle
Píseň: Black eyed blues

Zábava na internetu

23. prosince 2011 v 22:08 | Super Drbna

Dnešní doba, kdy je internet skoro opravdu na každém kroku, nám poskytuje spoustu možností zábavy. Velice oblíbenou formou zábavy jsou hry online. Tyto hry jsou samozřejmě zadarmo a užijete si s nimi velkou porci zábavy, aniž byste za ně museli platit. Existuje spousta herních portálů, na kterých si můžete tyto hry zahrát. Velmi oblíbené jsou například herní servery raketka.cz nebo jogo.cz.
Naleznete na nich velikou databázi her, která je pravidelně aktualizovaná o nové a nové kousky. Všechny hry na těchto portálech jsou ve flashi, takže jakmile se Vám jednou na začátku načtou, budete moci pokračovat v jejich plynulém hraní až do konce. Hry jsou rozděleny do několika přehledných kategorií, takže si stačí vybrat herní žánr, na který máte zrovna chuť a můžete okamžitě začít hrát. Naleznete zde samozřejmě hry pro děvčata, ve kterých si můžete zahrát na designérku oblečení, kadeřnici a podobně. Pokud máte například menšího sourozence, můžete se podívat do kategorie hry pro nejmenší, které Vašeho malého sourozence jak zabaví, tak také zábavnou formou rozvíjí jeho logické myšlení. Najdete zde také hry pro dva, ve kterých si můžete vyzkoušet, kdo z Vás a Vašich kamarádů je například lepším závodníkem, střelcem nebo třeba hráčem dámy.
Raketka a Jogo nabízí také množství funkcí, díky kterým se pohyb a orientace po stránce stávají pohodlnější. Jedná se například o kategorii poslední hrané hry, ve které se Vám budou zobrazovat hry, které jste hráli při poslední návštěvě stránky. Nebudete tak muset tyto hry opět složitě hledat. Další užitečnou funkcí je třeba stáhnutí hry. Pokud se Vám nějaká hra zalíbí natolik, že byste ji rádi hráli, i když zrovna nebudete online, jednoduše si ji stáhnete a můžete ji hrát například při dlouhých cestách autobusem nebo vlakem.

Gossip Girl celá série, To je ona 1

11. prosince 2011 v 21:09 | Super Drbna |  nabídka
Gossip Girl
 1. Líbej mě
 2. Ty víš, že mě miluješ
 3. Nechci víc než všechno
 4. Protože znám svou cenu
 5. Tak se mi to líbí
 6. Chci jedině tebe
 7. Nikdo není lepší
 8. Nic nás spolu neudrží
 9. Jen ve tvých snech
 10. Lhala bych ti ?
 11. Nezapomeň na mě
 12. Miluji tě napořád
To je ona
 1. Okouzlující
každá kniha za 90 Kč + poštovné
kontakt: pinkavova.t@gmail.com

Sleva na knížky Gossip Girl a To je ona

5. prosince 2011 v 23:04 | Super Drbna |  novinky
Hej lidi ! Některé knížky byly u nakladatelství BB/art zlevněny o 25% !
Gossip Girl - Miluji tě napořád z 229 Kč na 172 Kč

To je ona - Proslulá z 199 Kč na 149 Kč
To je ona - Bezstarostná z 199 Kč na 149 Kč