Září 2011

Super Drbna II (22)

27. září 2011 v 11:06 | Super Drbna


Dabing

19. září 2011 v 10:45 | Super Drbna |  FAQ

Seriál Gossip Girl, v češtině Super Drbna, má 6 sérií. Zahraniční televize kupují série poté, co se odvysílají v USA. Televize Prima Love zatím odvysílala 5 sérií, není tedy možné najít / stáhnout 6. sérii v češtině.

Některé díly v češtině můžete najít ZDE.

Kolekce oblečení Gossip Girl

17. září 2011 v 20:33 | Super Drbna |  zajímavosti


Společnost Romeo and Juliet Couture, která sídlí v LA, se spojila s CW a budou spolu produkovat kolekci oblečení založené na seriálu Gossip Girl. Řada se bude jmenovat Gossip Girl by Romeo and Juliet Couture. Hlavní postavy Gossip Girl, Serena Van Der Woodsen a Blair Waldorf, jsou známé svým ojedinělým stylem a tato kolekce bude kopírovat obě postavy. Oblečení se objeví v obchodech koncem měsíce.


Yes, then Zero

9. září 2011 v 12:25 | Super Drbna |  epizody
NAŠI OBLÍBENÍ Z UPPER EAST SIDE NA ZÁPADNÍM POBŘEŽÍ ! PLUS, VYŘEŠENÍ ZÁDADNÉHO TĚHOTENSTVÍ, KRÁLOVSKÁ SVATBA V PŘÍPRAVÁCH A ELIZABETH HURLEY - Serena milujesvoji práci v Hollywoodu, ale udělá velký přešlap, když se snaží zapůsobit na svého šéfa. Chuck a Nate dorazí do Los Angeles, své poslední zastávky na velkém letním výletě, a připojí se k Sereně na oslnivém večírku v Hollywood Hills, kde se Nate seznámí se sexy starší ženoou (Elizabeth Hurley). Blair a Louis se vrací z Monaka a začínají plánovat svatbu, ale když se Louis odmítne postavit rodině a podporovat názory Blair, jejich vztah se ocitne v nebezpečí.


Super Drbna II (25)

7. září 2011 v 12:40 | Super Drbna


Candy (09/201): Sladký Ed Westwick

5. září 2011 v 18:41 | Super Drbna |  Ed Westwick: články a rozhovory

Co si myslíš o odchodu Taylor Momsen a Jessiky Szohr a příchodu Kaylee DeFer ze seriálu Gossip Girl ?
Kaylee je dobrým přínosem. Její postava je zajímavá a zabávná. Vím, že Taylor odchází kvůli své kapele The Pretty Reckless a Jessica se chci věnovat jiným projektům. Přeji jim hodně štěstí.

Napadlo tě někdy, že Gossip Girl bude mít 5 sérií ?
Neuvědomil jsem si, do čeho jsem šel. Nikdy nemůžeš seriálu předpovídat úspěch. Když jsem dostal roli, říkal jsem si: ,,Skvěle, mám práci.ˮ Pak jsme natočili pilotní díl, seriál byl vybrán k vysílání a já se přestěhoval do New Yorku. Bylo to divoké, protože mi tenkrát bylo jenom 19 let. Je bláznivé, že dělám práci, kterou miluji, a mám za ní peníze.

Proč podle tvého názoru lidé rádi sledují Gossip Girl ?
Je zde prvek fantazie a únik před skutečností. Lidi přitahuje ten lesk a kouzlo a nikdo se nechce koukat nudné a obyčejné věci, které patří do reality. Každá postava je svým způsobem tragická, takže není všechno zlato, co se třpytí.

Koho chceš mít ještě v seriálu ?
No, Victoria Beckham si tam měla zahrát. Zajímavý by byl i part pro prezidenta Baracka Obamu.

Měl jsi rád Chucka od začátku ?
Ano. Byl zábavný, vtipný, břitký a lehce zlověstný. A jeho hlášky byly super. Je tak trochu podlý, což já nejsem, takže mě baví vstoupit do fantazie a hrát bohatého playboye, který dostane všechno, co chce.

Co jsi se od Chucka naučil ?
Trvá hodně dlouho, než se někdo změní, ale jsou tací, kteří se nezmění nikdy. A také jak ošklivě jednat se ženami. Dost často se chová hrozně.

Již v prodeji: To je ona - Nezapomenutelná

4. září 2011 v 13:10 | Super Drbna |  novinky

Nakladatelství BB/art vydala 2.11.2011 čtvrtý díl série To je ona.

Každá dívka o tom sní. Některé se takové narodí. Jak daleko je jedna z nás ochotna zajít, aby se o ní říkalo… TO JE ONA?

Mít spolubydlící na elitní internátní škole Waverly Academy obvykle znamená bavit se každý večer a vlastnit dvojnásobné množství oblečení. Jenže Callie Vernonová holčičí povídání před spaním nevyhledává a o kašmírové svetříky se dělit nechce. Určitě ne s mladší, růžolící Jenny Humphreyovou. Když se Jenny povede přebrat Callie dlouholetého přítele Easyho Walshe, nemá Callie špatné svědomí ani z jednoho polibku, který si s ním od té doby vyměnila. Dobře, trochu ji to možná hryže, ale rozhodně ne tolik, aby si tu pusu neužila. Teď jen zbývá, aby Easy přestal nesmyslně váhat a konečně poslal Jenny k šípku!


Twitter

2. září 2011 v 11:53 | Super Drbna |  zajímavosti
Hej lidi !
Tady je seznam všech herců Gossip Girl, jejichž účty jsou ověřené (mají modrý odznak - verified account).

Blake Lively @ItsMeBlakeL
Leighton Meester @itsmeleighton
Taylor Momsen @taylormomsen
Kelly Rutherford @KellyRutherford
Jessica Szohr @iamjessicaszohr
Katie Cassidy @MzKatieCassidy
Matthew Settle
Kaylee Defer
Elizabeth Hurley

a konečně já: Super Drbna @SuperDrbna

Třeba vám pak někdo odepíše