Březen 2011

The Block: O Chalet Girl, Gossip Girl a hudbě

30. března 2011 v 8:00 | Super Drbna |  Ed Westwick: články a rozhovory
The Block: Řkni mi něco o Chalet Girl. Jaký je to film a proč tě přitahoval ?
Ed: Tak pro mě je to komerční film. Je legrační, kouzelný a diváci budou vědět, co od něj mají čekat. Je to hodně britského humoru, což se mi líbilo, protože dělám v Gossip Girl už 4 roky. Bylo skvělé dělat zase něco jiného. Ale na druhou stranu tam máme i americké herce, což se tak trochu kříží.

The Block: Kde jste natáčeli nejvíce ?
Ed: Všechno jsme natočili v Rakousku a Německu. Bydleli jsme v absolutně dokonalém rakouském resortu St. Anton. Bylo tam všude tisíce opilých Evropanů - neustále ! Na vrcholu hory byl jeden bar a dole byl další bar. Když jsme natáčeli, všichni začali pít v baru nahoře a když se setmělo, byli všichni opilí jako draci a scházeli horu jako blázni.

The Block: Aspoň, že nelyžovali...
Ed: No, právě že někteří to sjížděli na lyžích. Nebylo přede mnou nic vidět. Ale ta oblast byla skvělé. Krásné místo. Dostali jsme 3 dny volna, a tak jsme lyžovali. Rád bych se vrátil zpátky.

The Block: Kromě tohoto filmu jsem četl, že si podepsal smlouvu s Clintem Eastwoodem na jeho film J. Edgar.
Ed: Jo, už se moc těším. Pracovat s lidmi jako Leonardo DiCaprio nebo Naomi Watts je fantastické.

The Block: Teď jsi ve městě a natáčíš Gossip Girl, která byla velmi úspěšná. Co jsi na začátku očekával od své postavy a od seriálu ? Věděl jsi, co se stane ?
Ed: Nevím, myslím, že jsem nic nečekal. Neměl jsem tušení, do čeho jdu. Nevěděl jsem, jak to funguje v Americe. Prostě jsem tam šel a užíval si. Myslel jsem si: "Páni, tohle je skvělé ! Mám peníze, lidé mě zvou na různé večírky a posílají mi oblečení zadarmo !" Už jsou to 4 roky, chápete to ?! Pořád je to cool a mám rád lidi, se kterými pracuji , ale nastal čas dělat i něco jiného. Připadám si jako na střední škole. Jsou to 4 roky a všichni tak nějak dospěli, chodili spolu, rozešli se, zase spolu chodili, zase se rozešli...

The Block: Když se musíš zabývat Gossip Girl, máš ještě čas na hudbu ? Měl jsi kapelu, pořád v ní zpíváš ?
Ed: Ne, bohužel to skončilo už před nějakou doboou. Nestíhal jsem to. Teď hraji sám pro sebe a tak. Ale nemohl bych dělat to co Taylor Momsen. To je šílené.

The Block: Takže je hudba stále důležitou součástí tvého života ?
Ed: Jo, velmi. Minulý rok jsem poslouchal Kings of Leon, ale to teď skončilo. Já jsem celý pryč do klasiky - The Rolling Stones a The Doors, ten styl hudby.

Na dovolené v Mexiku 2010

29. března 2011 v 16:58 | Super Drbna |  Chace Crawford: fotografie a videa
29.5. 2010 vyrazil Chace se svými rodiči a sestrou Candice a jejím přítelem Tonym Romem na rodinnou dovolenou do Mexika.
Shirtless-chace shirtless chace crawford 01Shirtless-chace shirtless chace crawford 02Shirtless-chace shirtless chace crawford 03Shirtless-chace shirtless chace crawford 04Shirtless-chace shirtless chace crawford 05Shirtless-chace shirtless chace crawford 06Shirtless-chace shirtless chace crawford 07Shirtless-chace shirtless chace crawford 08Shirtless-chace shirtless chace crawford 09Shirtless-chace shirtless chace crawford 10Shirtless-chace shirtless chace crawford 12

Upper East Side

19. března 2011 v 18:05 | Super Drbna |  zajímavosti
Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.

Super Drbna

Upper East Side je čtvrť na Manhattanu v New Yorku mezi Central Parkem a East River. Na jihu je ohraničená 59. ulicí, na severu 96. ulicí. Dříve to bylo sídlo vysoké buržoazie, nyní jsou zde jedny z nejdražších nemovitostí v USA vůbec (nájem je cca 30 000 Kč/m2 měsíčně - pro srovnání na Václavském náměstí stojí nájem 4 000 Kč / m2 ) a nejeden Američan by zde chtěl bydlet. Ulice jsou upravené a velmi čisté, jsou zde příjemné restaurací, umělecké galerie a nejluxusnější a nejdražší obchody. Bydlí zde slavné osobnosti jako např. Woody Allen.

Upper East Side je také místem, kde se odehrává knižní série a na ní založený seriál Gossip Girl. Její postavy tu bydlí a chodí do školy. Dívky chodí do Constance Billard založené na Nightingale-Bamford School, kam chodila sama autorka. Školné činí více jak 600 000 Kč ročně. Maturantky přijímají tradičně na nejlepší univerzity jako Darthmouth, Harvard nebo Brown.

Serena van der Woodsen bydlí naproti Metropolitnímu muzeu na Páte Avenue 994.
Blair Waldorf bydlína rohu Páté Avenue a 89. ulice.

galerie: Metropolitní muzeum, Guggenheimovo muzeum
obchody: Barneys (Madison Avenue), Bloomingdale´s ( Třetí Avenue)

(pozn. jsou zde uvedené adresy knižních postav)

Zimní ples School Of American Ballet 2011

16. března 2011 v 10:34 | Super Drbna |  fotografie
David H. Koch Theater, Lincoln Center, 14.3.2011 v New York City.


Penn o Blair a Danovi

13. března 2011 v 12:12 | Super Drbna |  videa


Vlastně to bylo to nejzábavnější, co jsem poslední dobou v seriálu zažil. Pro moji postavu to bylo něco nového, ten vztah mě bavil. Myslím, že i moje dialogy byly lepší. Bylo moc legrační pracovat s Leighton. My jsme spolu dohromady moc věcí netočili. Byli jsme jediní, mezi kterými nebyl žádný vztah.

Bylo to skvělé. Všichni spolu vycházíme ... celkem dobře, i po těch 4 letech. Jasně, že to občas neklape. Vlastně jsem si práci s ní /Leighton/ opravdu užil.

Když je teď Dan zaneprázdněný Blair, co bude s ostatními dívkami - Serenou a Vanessou ?
Nikdy neuvěříte tomu, co se stane. Nevím, jak dalece o tom můžu mluvit. Neskončí to tak, jak byste si mysleli. Nemůžu o tom moc mluvit.