Leden 2011


Seventeen (02/2011)

23. ledna 2011 v 18:23 | Super Drbna |  Leighton Meester: články a rozhovory
gossip-girl.blog.cz

Před dvěmi lety byla Leighton Meester na vrcholu světa. Gossip Girl byla nejžádanější seriál v televizi a diváci i kritici byli zamilovaní do její postavy Blair Waldorf. Leighton se přestěhovala do útulného bytu v newyorské části Chelsea, kde si plnila skříně tunami krásných šatů. V té době nehledla lásku.

Pak ji jednou večer Chace Crawford představil svému kamarádovi Sebastianovi Stanovi (znali se z natáčení filmu Síly temna pozn. blog.) a Leighton
a Seb se do sebe zamilovali. V tichosti spolu chodili a spolupracovali (Sebastian si zahrál epizodní roli Cartera Baizena) a pak se rozešli. Zlomilo jí to srdce, a tak o něm nemluvila. Až do teď. ,,Když se rozhodnete, že o něko už nikdy nepromluvíte, ale potkáváte ho každý den, je to jako by umřel,ˮ odhaluje Leighton. Místo, aby jí rozchod zničil život nebo aby šla do vztahu s někým jiným jenom kvůli pomstě, se Leighton soustředila na věci, které jí dělaly radost. S jógou našla vnitřní klid, píše a nahrává hudbu a točí skvělé filmy. Získala skvělé kritiky svou rolí po boku Gwyneth Paltrow ve filmu Country Strong, zahrála si psychopata ve filmu The Roomate s Minkou Kelly (teď bude uveden v kinech) a v létě skončilo natáčení komedie Monte Carlo (premiéra 1.7.2011)

Šťastný Nový rok ! Dala sis nějaké novoroční předsevzetí ?
Žádné si nedávám, protože vím, že je poruším ! O svých narozeninách přemýšlím nad tím, čím vším jsem si prošla a co mě asi čeká. Nejdůležitější pro mě ale je, že se stále přátelím s těmi pěti, šesti lidmi, které znám už deset let.

Takže jsou přátelé důležitou částí tvého života ?
Ano. Jsou mou rodinou. Udělala bych pro ně všechno, oni mě podporují a chtějí pro mě to nejlepší. K novým
lidem jsem skptická.

Je těžké najít si přátele při natáčení ?
Hodně jsem se sblížila s Katie Cassidy a Selenou Gomez při natáčení Monte Carla. Mluvily jsem jsme snad úplně o všem. Chodili jsme spolu ven nakupovat, najíst se. Byly jsme jako holčičí klub - klukům vstup zakázán.


Leighton s Princem

20. ledna 2011 v 16:34 | Super Drbna |  Leighton Meester: fotografie a videa
gossip-girl.blog.cz
18.1.2011
Legendární Prince zazpíval na svém vyprodaném koncertě v Madison Square Garden přímo pro Leighton. Seděla v první řadě s Madonnou a Edem Westwickem. Prince ji vytáhl na pódium a zazpíval jí "I Love You But I Don't Trust You Anymore".


Udílení Zlatých Glóbů 2011

19. ledna 2011 v 17:36 | Super Drbna |  Leighton Meester: fotografie a videa
gossip-girl.blog.cz
16.1.2011, The Beverly Hilton Hotel, Beverly Hills
šaty z předpodzimní kolekce 2011 Burberry Prorsum, boty od Jimmy ChooNejhůře oblékaní muži roku 2010

18. ledna 2011 v 18:39 | Super Drbna |  Ed Westwick: články a rozhovory
Podle magazínu Esquire získal první místo Robert Pattinson. Na šestém místě figuroval Ed Westwick, na němž se módním expertům nelíbí přeplácané doplňky.


Ed Westwick

Deset nejhůře oblékaných mužů roku 2010 podle magazínu Esquire:
1. Robert Pattinson
2 Russell Brand
3. Mark Zuckerberg
4. Joaquin Phoenix
5. Nick Cannon
6. Ed Westwick
7. Jared Leto
8. Charlie Sheen, David Spate a Nicolas Cage
9. John Mayer
10. Rush Limbaugh

Kerrang Magazine (01/2011): Divoké dítě

15. ledna 2011 v 17:09 | Super Drbna |  Taylor Momsen: rozhovory
gossip-girl.blog.cz
Od té doby, co vyměnila obrazovku za pódium, se na chování Taylor Momsen zaměřil bulvár. Ale je 17- letá frontmanka The Pretty Reckless opravdu tak šílená, jak se zdá ?

Diva. Spratek. Pyromaniak. Pozérka. To jsou jen některá obvinění, která se proti Taylor Momsen zvedla v tisku od svého odchodu z Gossip Girl. Pokud to není to, co nosí (nebo spíš nenosí), tak jsou to urážlivá slova, kterými se stala terčem všech sloupkařů na internetu. Zprávy jako ,,Obléká se jako prostitutkaˮ nebo ,,Nosí u sebe vyskakovací nůžˮ nezničily kariéru kapely ani v nejmenším. Naopak, když loni v srpnu vyšlo debutové album Light Me Up, dostalo se na 6. místo britské albové hitparády. Single Make Me Wanna Die se dokonce objevil na soundtracku k hollywoodské senzaci Kick-Ass a turné po Velké Británii bylo vyprodané.

Jak se vyrovnáváš se svou slávou a vší tou negativitou, která z ní plyne ?
Nevlastním počítáč, tak se o tom dozvídám většinou od známých. Prostě to ignoruji a snažím se žít svůj život. V podstatě je to jako na střední, ale masovější - máte tam svůj okruh přátel (moje kapela) a zbytek jsou lidé, kteří vás nemají rádi a pomlouvají. Takže si nevšímám toho, co lidé říkají, a soustředím se na hudbu.