Září 2010

Prozrazeno...

22. září 2010 v 22:04 | Super Drbna
Jen pro nedočkavce

GG 5-12, To je ona 1-3

19. září 2010 v 12:25 | Super Drbna |  poptávka
5.Tak se mi to líbí
6.Chci jedině tebe
7.Nikdo není lepší
8.Nic nás spolu neudrží
9.Jen ve tvých snech
10.Lhala bych ti ?

A také koupím knihy To je ona - Okouzlujici, Proslula, Bezstarostna

Kdyžtak se ozvěte na e-mail: vinterovakaterina@seznam.cz

Chuck Bass v Paříži

18. září 2010 v 16:30 | Super Drbna |  Ed Westwick: články a rozhovory

Po tom všem, co se stalo ve 3. sérii, jsem rád, že se Chuck vrací a že nezemřel. Chuck chce novou identitu, nechat svůj minulý život za sebou a najít něco nového, ale není tím, kým vlastně je. Schovává se za alternativní osobnost. Ale pořád tam je něco z Chuckovi staré osobnosti.

Všichni na svá místa ... a akce !

Točí se na tak úžasném místě jako je Paříž. Má jinou energii než New York, je tu více romantické atmosféry. Je to docela dobré pro příběh, víte, vypadá to, že Chuck našel nějakou lásku. Postava Evy - zachránila mu život. Představuje něco nevinného, něco čistého. Myslím, že to je něco vzdáleného od světa Chucka Basse - ďábelského světa na Manhattanu.

Chuck a Blair - myslím, že setkat se je pro ně nevyhnutelné. Ty postavy k sobě tak dobře pasují - ať spolu bojují nebo jsou zamilovaní.

Tak to je poslední scéna v Paříži. Bravo !

Nevím, co se stane. Možná se přenesou přes minulost a budou zase spolu. Děje se toho spousta, někdy je lepší jít prostě dál.

Touch of Eva

18. září 2010 v 12:57 | Super Drbna |  epizody
americká premiéra

4.10.2010

Nate podezřívá Juliet, že před ním skrývá něco velkého, a chce se jí na to zeptat. Blair se snaží podkopat Chuckovo znovu nalezené štěstí. Dan zápasí s city k Sereně a Vanesse.

Seznamte se s novou faninkou Rafaela Nadala: Blake Lively

18. září 2010 v 12:39 | Super Drbna |  Blake Lively: fotografie a videa
gossip-girl.blog.cz
První tenista světa a vítěz letošního US Open, Rafael Nadal, se 14.9.2010 setkal se svou velkou faninkou Blake Lively při The Regis and Kelly Show v New York City. Okamžitě si padli o oka a bavili se o tenise.

události 3. série

16. září 2010 v 18:14 | Super Drbna

Nová knížka: Gossip Girl 12

13. září 2010 v 23:03 | Super Drbna
Gossip Girl 12 - Miluji tě napořád

Hej lidi !

8. září 2010 vyšla knížka Miluji tě napořád, v pořadí již dvanáctá kniha série Gossip Girl.

Cena: 229 Kč

V téhle výjimečné knize se Serena, Blair, Nate, Chuck a Dan celkem čtyřikrát vrátí domů. Jedni studují na těch nejlepších školách, další si užívají jiných dobrodružství. Všichni se však sjedou, aby prožili společné prázdniny ve městě. Jestlipak se některý z našich hrdinů pod vlivem nového prostředí změnil? A co zajímavého se odehrálo v jejich milostných životech? V různých koutech světa se dějí různé příběhy, a když teď žijí každý zvlášť, máme se na co těšit. Co se asi přihodí, když budou zase všichni zpátky pohromadě? Od konce první řady mého velice kritického pozorování se ještě neviděli…

Fashion´s Night Out 2010

12. září 2010 v 20:25 | Super Drbna |  fotografie
7. září vypukla v ulicích světových metropolí největší módní party roku. Stejně jako loni, kdy se celosvětové oslavy módy s velkým úspěchem konaly poprvé, si je ani letos nenechali ujít slavné hvězdy, návrháři, modelky a respektované módní ikony. Módní horečka zachvátila New York, Berlín, Londýn, Paříž a Los Angeles. A hvězdy Gossip Girl byly při tom !

gossip-girl.blog.cz
Blake Lively seděla v první řadě vedle šéfredaktorky časopisu Vogue, Anny Wintour. Vzala si šaty Marchesa a boty Christian Louboutin.

The Undergraduates

11. září 2010 v 16:41 | Super Drbna |  epizody
7

PREMIÉRA
americká premiéra

27.9.2010

Hned první den na Kolumbijské univerzitě se Blair snaží získat členství v ultra-exkluzivním společenském klubu Hamilton House, kde se dočká mnohých překvapení. Serena podezřívá Juliet, že se ji snaží sabotovat a že s tím má něco společného Nate. Rufus má o Dana strach, a tak se rozhodne vzít vše do svých rukou.