Červenec 2010

Vítejte v džungli

28. července 2010 v 19:00 | Super Drbna |  Trojčata
Baby Carlylovou probudil rámus. Pod okny projíždělo popelářské auto, které při vysypávání odpadků vůbec nebralo ohled na spící obyvatele Páté Avenue. Protřela si opuchlá víčka a bosá chodidla postavila na červenou balkonovou dlažbu. V novém bytě se stále necítila jako doma, a tak své drobné tělo těsněji zachumlala do přítelovy červené mikiny s nápisem Nantucketská střední.

Ačkoli měla byt až v nejvyšším poschodí, ani šestnáct pater výšky nestačilo k tomu, aby hlasité zvuky ožívajícího velkoměsta, přicházející z Páté Avenue a Sedmdesáté druhé ulice, nedolehly k jejím uším s nesnesitelnou hlasitostí. Oproti bydlení v Siaconset na ostrově Nantucket to byl nebetyčný rozdíl. To místo je lépe známé jako Sconset a Baby tam byla zvyklá usínat na pláži v náručí svého přítele Toma Devlina. Jeho rodiče provozovali malý penzion a Tom s bratrem žil od třinácti let v hostinském domku na pláži. O víkendu Baby přakvapil návštěvou tady v New Yorku, ale včera večer odjel domů. není tedy divu, že se Baby nedařilo usnout. Místo převalování v posteli po nějaké době popadla deku a ustlala na lehátku venku na terase.

Taylor Momsen o Material Girl

28. července 2010 v 17:10 | Super Drbna |  Taylor Momsen: rozhovory

Ahoj, Access Hollywood, jenom Access měl přístup do zákulisí meho focení Material Girl pro Macy´s.

Základ pro Material Girl je skvělý a je u toho Madonna, což je cool. Je to pro mě úžasná zkušenost a oblečení je pěkné. Je vždycky zábavné fotit v cool šatech. Je u toho Lola, všechno vymýšlí. Je to miláček. Madonna přišla o něco později. Je opravdu skvělá. Chová se normálně na to, že má takový úspěch. Bylo hezké to vidět. O všechno se starala, myslím, že jsme měly dobrý pracovní vztah. Šlo to dobře. Material Girl je samozřejmě Madonna a její dcera.

Lola je skvělá, pomáhala při focení. No, Lola je teenager, takže to ... Ne, mami, to je hnusný, o čem to mluvíš ? ... proti Madonnině... já myslím, že je to pěkný... Když spolu pracují, je vidět, že jde o vztah matky s dcerou. Obě jsou módní. Material Girl není o tom, že tohle patří k tomu a tohle zase k tomu, je to spousta cool a chic kousků, které můžete kombinovat podle sebe. Jsem ráda, že jsem tváří Material Girl. Prodává se exkluzivně jen u Macy´s, tak to zkuste.

Vzpomínáte ?

27. července 2010 v 18:35 | Super Drbna |  zajímavosti
Vybaví se vám při poslechu scéna z Gossip Girl ? (interpreti a epizody se zobrazí, když myší vyberete text v poli)

interpretepizoda, situace
Peter, Bjorn and John - Young Folks1.01, úvodní píseň
The Bravery - Believe1.02, konec epizody
Sum 41 - With me1.07, scéna v limuzíně
OneRepublic - Apologize1.10, Blair a Nate poprvé
Lincoln Hawk - Everytime1.17, koncert Rufusovy skupiny
Lady Gaga - Paparazzi2.01, Serena se líbá s Natem
Kings of Leon - Sex on fire2.10, Serena a Aaron na Times Square
MGMT - Kids2.19, Van der Biltovi hrají fotbal
Just Jack - Embers3.02, příprava na první den ve škole
Cobra Starship ft. Leighton Meester - Good girls go bad3.02, Dan s Blair na studentské párty
OneRepublic - Secrets
3.14, Jenny s Damienem na ulici

GG 5

23. července 2010 v 16:18 | Super Drbna |  nabídka
Gossip Girl 5 - Tak se mi to líbí
Ahoj, nabízím zbrusu novou knihu Gossip girl, Tak se mi to líbí. Zájemci pište na Teddyinka@seznam.cz

Taylor Momsen tváří značky Material Girl

18. července 2010 v 19:05 | Super Drbna |  Taylor Momsen: informace
gossip-girl.blog.cz
Taylor Momsen se má stát tváří nové značky Material Girl určené pro mladé dívky,  kterou vytvořila Madonna (51) se svou dcerou Lolou (13), o které jsem tu psala už dřív.

 "Není to komplikované. Je to oblékání po vrstvách. Nevypadá to tak, jako byste strávili mnoho času přemýšlením nad tím, co si obléknete. Lola chodila na schůzky od samého začátku. Mým úkolem bylo ujistit se, že jdeme správnou cestou a že to bude kolekce, za kterou se budu moci postavit a na kterou budu moci být hrdá a cítit se dobře a která ji bude skutečně reprezentovat. Opravdu se mi líbí styl, jakým se Lola obléká, a myslím si, že tahle kolekce je skutečným rozšířením jejího vkusu," řekla Madonna. Oblečení se bude prodávat od 3. srpna v obchodech Macy´s.
gossip-girl.blog.cz

Cosmopolitan UK (07/2010): Na svou první lásku nikdy nezapomenete

18. července 2010 v 18:16 | Super Drbna |  Chace Crawford: články a rozhovory
gossip-girl.blog.cz
Je sexy, je single a zbožňuje britské ženy. Chace Crawford z Gossip Girl odhaluje, co hledá v lásce.

Takže... čeho si na ženě ceníš ?
Mám rád otevřené dívky se smyslem pro humor a mám rád Britky, protože jsou zdvořilé a mají pěkný přízvuk. Co mě odpuzuje ? Když je holka moc hrrr nebo je opilá a vypadá hrozně.

Věříš na lásku na první pohled ?
Ano. Když potkáte někoho speciálního, hned na to reagujete. Zažil jsem to a ten pocit miluji.  

Co vztah na jednu noc ?
To mě nebere. Musím si dávat pozor na její úmysly. Musím ji potkat díky přátelům nebo známým. Rád se s dívkou nejdřív dobře seznámím. Je skvělé být na začátku přáteli.

To zní romanticky...
Být romantický je subjektivní. Myslím, že je to víc o kreativitě - vyjít ze stereotypu. Nedělám nic formálního, rád kreslím dívce obrázky nebo ji beru na koncert. Nemám připravené žádné trapné fráze, abych ji oslnil.

GG 1, 4, 6, 11

16. července 2010 v 17:21 | Super Drbna |  poptávka
Sháním knížky Gossip Girl a to:

  • Líbej mě
  • Protože znám svou cenu
  • Chci jedině tebe
  • Nezapomeň na mne
Zájemci ozvěte se na elisanor@volny.cz

Inzerce

16. července 2010 v 17:13 | Super Drbna |  KNIŽNÍ SÉRIE
Hej lidi !

Knížky Gossip Girl už se nedají sehnat jen tak a je o ně pořád zájem. Rozhodla jsem se, že založím rubriku inzerce, kde si budete nabízet nebo poptávat knížky.

Pokud tedy máte zájem o nějaké knížky nebo je chcete prodat, pište na moonay-cz@hotmail.com nebo do zpráv autorovi a já to dám na blog. Nezapomínejte na požadovanou cenu a kontakt na vás. Pokud knížku prodáte nebo seženete, napište to do komentářů k vaší inzerci nebo na můj email a já článek smažu jako uzavřenou záležitost.


Gossip Girl na Slovensku

13. července 2010 v 20:51 | Super Drbna
Hej lidi !

Mám dobrou zprávu pro Slováky. Konečně se začaly vydávat knížky Gossip Girl ve slovenštině. Vydává je nakladatelství Slovart. Oficiální stránky ZDE.

Prozatím vyšel 1. díl Gossip Girl - Bozk na pery (9,95 €). V srpnu (august) vyjde 2. díl Viete, že ma milujete.

Gossip Girl - Bozk na pery
Vstúpte do škandalózneho sveta Gossip Girl - sveta, ktorému vládne spoločenská smotánka, sveta plného žiarlivosti, intríg a nemravných obrázkov na autobusoch. Vitajte v New York City Upper East Side, kde býva GOSSIP GIRL a jej priatelia, chodia do školy, užívajú si a spia, občas aj spolu. Podľa úspešnej knižnej série vznikol aj rovnomenný televízny seriál, ktorý je možné vidieť aj na slovenských a českých televíznych kanáloch.

úryvek