Únor 2010


The Hurt Locket

21. února 2010 v 17:21 | Super Drbna |  epizody
PREMIÉRA
8.3.2010
Nate a Serena vstupují za hranici přátelství. Blair podezírá Chucka, že se stále zaobírá myšlenkou na tajemnou ženu, kterou viděl u hrobu svého otce. Jenny doprovází Damiena na večeři, kde má zastírat obchod s drogami. Vanessa a Dan se snaží zapomenout na trapnou událost, kdy se Dan přiznal kesvé lásce. Rufus se vrací z lyžařského výletu a vyhýbá se Lily.


Ed a Sean Connery

18. února 2010 v 22:45 | Super Drbna |  Ed Westwick: fotografie a videa
Při příležitosti přehlídky pořádané Friends to Scotland, 31.3.2009


Blair Waldorf: Múza Suri Cruise

18. února 2010 v 16:21 | Super Drbna |  Blair Waldorf

Tříletá Suri Cruise je posedlá módou už od svého narození. Její styl jsme všichni obdivovali, než jsme odhalili, co za tím stojí - její styl je až neuvěřitelně podobný s Blair Waldorf ze seriálu Gossip Girl. Obě brunetky milují ženské stylové oblečení doplněné kabelkou a čelenkou. Zde jsou některé módní inspirace od Suri, dcery Katie Holmes a Toma Cruise.


série 4

9. února 2010 v 13:29 | Super Drbna |  SERIÁL
premiéra v USA: 13. září 2010
televizní kanál: CW
premiéra v ČR: 28.1. 2012
televizní kanál: Prima Love
počet epizod: 22

EPIZODY
1Belles de JourPařížské krásky
2Double IdentityDvojí identita
3The UndergraduatesNová studentka
4Evin dotek
5Goodbye, ColumbiaBoj o školu
6Easy JSnadná práce
7War at the RosesVálka Waldorfových
8Juliet doesn´t live here anymoreJuliet už tu nebydlí
9The Witches of BushwickČarodějky z Bushwicku
10GaslitPod svícnem bývá tma
11The TownieVenkovanka
12The Kids are not alrightTyhle děti nejsou v pohodě
13Damien DarkoDamien Ničemný
14Panic RoommateNevítaný spolubydlící
15It-Girl happened one nightHvězda jedné noci
16While You Weren't SleepingZatímco jsi nespala
17Empire of the SonSynovo impérium
18The Kids stay in the pictureBez dětí to nejde
19Petty in PinkRůžové intriky
20The Princesses and the FrogPrincezny a žabák
21Shattered BassZdrcený Bass
22The Wrong GoodbyeŠpatné rozloučení

Who´s the queen now ?

7. února 2010 v 20:30 | Super Drbna |  zajímavosti

Plesová sezóna

4. února 2010 v 12:33 | Super Drbna |  zajímavosti
Cotillion - Ples debutantek
Na tomto plese se představují společnosti dívky z aristokratických a bohatých rodin, které dosáhly věku dospělosti. Na Upper East Side se jedná o důležitou událost, a proto musí být všechno dokonalé. Pokud byste si chtěli osvěžit průběh plesu, koukněte se na díly 1.10 Hi, society nebo 3.09 They shoot Humphreys, don´t they.
Tory Burch ($450)
Eric Daman - stylista Gossip Girl
Blumarine

The Prom - Maturitní ples
Obyčejný smrtelník sice nedebutuje ve společnosti tak slavnostně jako Serena a jiní, ale maturitní ples má každý. Tato událost je pro maturující ročník výjimečná, dívky si obléknou krásné šaty, nalíčí se a učešou a vypadají krásněji než jindy. V USA se navíc vybírá z ročníku král a královna školy.

Maturitní ples v ČR
Pro každý maturitní ročník je to nejdůležitější a nejočekávanější událost roku (zapomeňte na maturitu).

důležité body
  • plesové šaty - krásné plesové šaty se dají pořídit již od 4 000 Kč, můžete si šaty také půjčit, ale cenově se to nevyplatí (doporučuji: www.plesove-saty.cz )
  • kadeřnictví a líčení - nebojte se utratit větší sumu peněz, stojí to za to; cena společenského účasu se pohybuje kolem 1000 Kč
Christian Dior ($19,650)
Marchesa - neprodejné šaty

InStyle UK (03/2010): Ta má ale štěstí

2. února 2010 v 14:59 | Super Drbna |  Leighton Meester: články a rozhovory

Možná okouzluje jako rozmazlený spratek Blair Waldorf v seriálu Gossip Girl, ale ve skutečnosti není Leighton Meester žádná zkažená princezna. V rozhovoru mluví o lásce, svých nejistotách, nenávisti ke škole a proč je nejšťastnější dívkou na světě.

Který dvacetiletý člověk by psal na twitter ŽIJU SVŮJ SEN nebo VČEREJŠEK BYL TEN NEJLEPŠÍ DEN MÉHO ŽIVOTA, NIC TO NEZKAZÍ ? Leighton Meester ano. Ta nejšťastnější dívka na světě.

Seriál Gossip Girl uchvátil kulturu (míří do 4. série) a vynesl na vrchol tři módní ikony: slečnu Meester, Blake Lively a Taylor Momsen. Leighton také natočila svou vlastní desku (singl Somebody to Love vyšel v říjnu 2009). Navíc se v kinech brzy objeví filmy Date Night a The Roommate, který Leighton popisuje jako nejvíce emocionálně vyčerpávající zkušenost svého života. Na červeném koberci se objevuje prakticky pořád, ať se jedná o Woodie Awards nebo akci Louis Vuitton v Metropolitním muzeu.

Již na první pohled poznáte, že je jiná než Blair. Představte si, jak by Blair odfrkla, kdyby viděla Leighton, jak si fotí iPhonem mrakodrapy na Manhattanu. Jak déclassé !

,,Pamatuji si, když jsem poprvé viděla mrakodrapy. Bylo mi 11, já a moje máma, dva bratři a pes jsme vyjeli z Georgii a přejeli jsme George Washington Bridge... Bylo to bláznivé. Nikdy na to nezapomenu." To ale musela být jízda, tři dny cesty z Georgie do země zaslíbené, a její mamka zpívající New York, New York při přejíždění řeky Hudson. ,,Bydleli jsme v bytě kamarádky mé tety. Bylo to na Park Terrace West (na kraji Manhattanu, blízko Bronxu) a já si pamatuji, jak jsem si říkala Páni, Park Terrace ! Bylo to hezké, ale byli tam myši a švábi a mé představě o Park Terrace to vůbec neodpovídalo."