Prosinec 2009

Katie Price - Čekání na lásku (Angel 2)

30. prosince 2009 v 15:00 | Super Drbna |  knihy

Zdá se, že Angel Summerová žije v pohádce. Vzala si životní lásku, svůdného fotbalistu Cala, a mají nádhernou dcerušku, navíc Angel i nadále zůstává nejslavnější fotomodelkou v Británii. Ale není všechno takové, jak to na první pohled vypadá, a blíží se další trápení.
Když Cal přestoupí do AC Milán, Angel si v cizině připadá opuštěná, protože je daleko od přátel i rodiny, a životní styl manželek a přítelkyň fotbalistů plný nakupování značkového oblečení a hýčkání sebe sama ji příliš neoslovuje. Dají se Angel a Cal znovu dohromady nebo začnou útěchu hledat jinde?
Když se na scénu náhle vrátí Calova bývalá láska, splní se Angel jedna z nejhorších nočních můr a ona náhle musí bojovat, aby zachránila manželství i samu sebe

Zajímavosti

30. prosince 2009 v 9:00 | Super Drbna |  Cecily von Ziegesar
Prostřední jméno: Brooke
Oblíbená kniha: Velký Gatsby od F. Scotta Fitzgeralda
Oblíbená píseň: "Nobody Does it Better," Carly Simon
Oblíbený citát: "Úspěch spočívá v detailech."
Oblíbená hláška z Gossip Girl: "Ukradla jsem pyžamo."
Postava z Gossip Girl, se kterou by chtěla strávit celý den: s Blair v Barneys. Den by utekl velmi rychle a my bychom potřebovaly velký taxík, abychom se do něj nacpaly se všemi nákupy. Obě máme totiž problémy s nakupováním.


1.15 Sereno, kde jsi ?

25. prosince 2009 v 18:46 | Super Drbna |  epizody
PREMIÉRA
28.4.2008
2.1.2010

Sereně se obrací svět vzhůru nohama, když se na školu vrací její bývalá kamarádka, ďábelská Georgina Sparks. Dan si myslí, že má Serena spoustu starostí se svým budoucím nevlastním bratrem Chuckem, který jí ze života dělá peklo. Nate se začne stýkat s Vanessou. Serena jde s Georginou do klubu, aby si popovídaly, ale všechno se zvrtne. Mezitím se Hazel a Penelope snaží posílit jejich skupinku o novou dívku, Nelly Yuki, ale není to vůbec lehké. Blair na všechno dohlíží a vymýšlí plán jak Nelly sabotovat. Když se Nelly sesype kvůli rozchodu s přítelem, Blair je připravená nastavit jí rameno. Jenny si začne se 16- letým Asherem, který si přivydělávávečením psů bohatých dam, což Jenny netuší a považuje ho za bohatého.

Premiéra Sherlock Holmes

20. prosince 2009 v 11:30 | Super Drbna |  fotografie
premiéra Sherlock Holmes, 17.12.2009, New York

CLEO Australia (01/2010): Queen B Leighton

19. prosince 2009 v 12:08 | Super Drbna |  Leighton Meester: články a rozhovory
V Austrálii začíná 3. série Gossip Girl. Pořád ráda natáčíš seriál ?
Samozřejmě. Je to mé vysněné povolání. Herci a filmový štáb jsou skvělí. Jsme jako malá rodina. Říká se, že se při natáčení hádáme, ale to není pravda.
Jak dlouho trvá natočit jednu epizodu ?
Asi týden.
Jak moc se podobáš své postavě, Blair Waldorf ?
Máme spoustu společných věcí. Je docelá zvláštní a má mnoho tváří. Je velmi sebejistá a zároveň nejistá. Myslím, že každý vidí ten rozpor v její osobnosti. Připadá mi velmi silná, nezávislá, osobitá, zranitelná, citlivá a inteligentní. Je tak trochu nepředvídatelná.
A v čem se Blair nepodobáš ?
Já se snažím vidět v lidech to nejlepší, což Blair nedělá. Ráda ji hraji, i když má tolik problémů a někdy je úplně mimo. Najdu si v ní lidskost, a proto jsem schopná ji hrát.


Manga komix Gossip Girl

12. prosince 2009 v 20:45 | Super Drbna
Hej lidi !

Americký časopis Yen Plus začne od ledna 2010 vydávat v každém čísle díl Gossip Girl: Only for your eyes. Je to manga série inspirovaná sérií Gossip Girl od Cecily von Ziegesar. Díky MTV můžete vidět první čtyři stránky komiksu. Manga Gossip Girl napsal a vytvořil HyeKyung Baek a bude vycházet jednou za měsíc.Making of Somebody to love

9. prosince 2009 v 12:35 | Super Drbna |  Leighton Meester: články a rozhovory

Ahoj Myspace, tady Leighton Meester a tohle je zákusí natáčení klipu Somebody to Love, na kterém pracuji s Robinem Thickem.

Hudba je útržek mého života, každá píseň mi přináší nějaký pocit. Tahle písnička je o tom, čím zrovna procházím. Což je těžké, nejde jenom o to někoho milovat, ale i důveřovat mu. Jde hodně o TO, to je takový vtip, že vlastně nejde o lásku, ale o PÍP (sex).