Listopad 2009


3. 12 The Debarted

22. listopadu 2009 v 19:49 | Super Drbna |  epizody

PREMIÉRA
7.12.2009


Autonehoda otřásá světem Upper East Side.

Při výročí smrti Bart Basse se Chuck vypořádává se záležitostmi minulosti. Dan a Vanessa se snaží napravit jejich pochroumané přátelství. Když je Jenny obviněna ze zmlácení spolužačky, je Erik postaven před dilema.


1.14 The Blair Bitch Project

22. listopadu 2009 v 16:17 | Super Drbna |  epizody
PREMIÉRA
21.4.2008
9.1.2010
Jarní prázdniny skončily a tím pádem i Blaiřino schovávání. Po třech týdnech se vrací do školy a nepříjemným přivítáním od Jenny. Serena věří, že ji ostatní nesnáší kvůli zlomyslnosti Blair, a tak přišla o status "Queen Bee." Když Jenny pozve Blair do Butteru, aby se setkala s bývalými kamarádkami, Sereně to připadá jako perfektní příležitost, jak navázat staré kontakty. Jenže situce se vyvine jinak.

Tavi Gevinson

22. listopadu 2009 v 14:48 | Super Drbna |  Pravá elita


Ve městě se objevila nová blogerka. Jmenuje se Tavi, na svém blogu Style Rookie píše o módě a je jí 13 let. Nějakým záhadným způsobem se přesunula z kyberprostoru vedle celebrit.

Nova Style píše: Nevím, kolik je té dívce let, ale myslím, že je to ta nejstylovější osobnost, jakou znám.

Fashion Pirate ji zařadil do svého žebříčku nejlepších blogů: Tu dívku bych adoptoval.

Nazývá se Snoop Doggy Dog. Na svém blogu píše o tom, co nosí a komentuje stránky časopisu Vogue. Tak se koukněte, kam až se dostala. (foceno na jedné z mnoha přehlídek, které Tavi navštívila).

Lourdes Leon

21. listopadu 2009 v 21:11 | Super Drbna |  Pravá elita


jméno: Lourdes Maria Ciccone Leon
narozena: 16.10.1996
sourozenci: Rocco, David, Mercy
proč je slavná : dcera popové královny Madonny

Jako dcera slavné zpěvačky se stala objektem paparazzi už od narození. Rodiče spolu již nežijí, ale Lola se se svým biologickým otcem, bývalým osobním trenérem Madonny, Carlosem Leonem, pořád stýká. Madonna ji podle svých slov vychovává přísně, nemůže se dívat na televizi, kdy chce, nebo chodit s kluky ven. Paradoxně má na kreditní kartě limit pouze několik tisíc dolarů na týden.

Má všechny předpoklady být slavná - ne kvůli tomu, že je dcerou celebrity, ale pro to, co umí. Upozornila na sebe svým stylem oblékání a svým tancem. Netají se tím, že chce být herečkou. Objevila se v Madonnině klipu Celebration a reklamě na něj. Z téhle 13- leté slečny bude jednou hvězda. Koukněte se sami.


Chuck ukazuje svoji fotku

16. listopadu 2009 v 20:58 | Super Drbna

InStyle (01/2010) : Man of Style

16. listopadu 2009 v 13:31 | Super Drbna |  Penn Badgley: články a rozhovory

Pro Penna je život uměním. V Gossip Girl hraje kluka, který dostane svou vysněnou dívku, dokonce ji dostal i v realitě - Blake Lively. Toto léto natočil horor The Stepfather, (premiéra 3.12.2009), kde hraje studenta. "Nadávky, křik a vyděšené pohledy - moje nová zkušenost," říká. "Líbilo se mi to."

Jako herec pracuješ od svých 10 let. Jak to všechno začalo ?
"Když mi bylo devět, přestěhovali jsme se do Seattlu a já začal hrát v místním divadle, abych se seznámil s novými dětmi. Vlastně nešlo o hraní, byl to sociální aspekt. Herectví mě vytáhlo ven, protže jsem byl opravdu tichý, uzavřený, velmi stydlivý."