Duben 2009

Holky z Valley

26. dubna 2009 v 15:00 | Super Drbna |  epizody

PREMIÉRA
americká premiéra
11.5.2009
česká premiéra
1.5.2010

Lily vzpomíná, jak ji v sedmnácti vyhodili ze internátní školy. Naplánovaný večer Nata a Blair nejde tak dobře. Serena a Lily se střetávají.

Potvora se vrací

21. dubna 2009 v 15:06 | Super Drbna |  epizody

PREMIÉRA
4.5.2009
25.4.2010


Zdá se, že dítě Lily a Rufuse je naživu a jeho rodiče potřebují pomoc, aby dokončil střední školu.
Blair tlačí na Georginu, aby odčinila svou minulost tím, že jí pomůže v jejím ďábelském plánu. Rivalita mezi Natem a Chuckem se stupňuje. Lily vytvoří tajný plán, jak pomoct Danovi se školným.

Když všichni zjistí, že Gabriel zmizel s penězi investorů, mezi nimiž je i Rufus, Serena je odhodlaná udělat všechno, aby je dostala zpátky. Zatím o tom nechce matce říct, té to ale o něco později prozradí Dan. Lily dá Sereně nádherné briliantové hodinky po babičce. I Rufus je spokojený při představě, jak dobře investoval, ani on zatím o krádeži neví. Ptá se Erika, jestli mu nevadí, že si chce vzít jeho matku a když dostane kladnou odpověď, začne chystat večeři, při níž požádá Lily o ruku … Serena s přáteli vymyslí past na Gabriela: Serena mu řekne, že je těhotná. Gabriel pak ihned přijde na schůzku, kde mu Serena sdělí, že už všechno ví. Čeká ji ale překvapení: mladík tvrdí, že s penězi mezitím utekla Poppy, která také celý podvod zorganizovala. To ovšem mění situaci: je třeba najít Poppy a předat ji policii, aby se peníze vrátily jejich majitelům. A tak Serena, Chuck, Dan a Blair vymyslí další past: využijí přítomnosti Georginy, která jinak spíš ostatním vad í, a rozhodnou, že bude předstírat, že je bohatá dědička, která chce investovat peníze. Na to by se Poppy měla rozhodně chytit … Lily, která se od Dana vše dozvěděla, je ale rozhodně proti jakékoli akci, která by celou záležitost dále rozviřovala. Tvrdí, že by to zničilo Sereninu pověst i budoucnost a chce všechno vyřešit sama tím, že jednotlivé investory osobně vyplatí a pro Rufuse vymyslí ještě výhodnější transakci. Zároveň Sereně výslovně zakáže, aby cokoli podnikala proti Poppy, kterou dokonce přijme doma na čaj … Dan je překvapený, když mu volá makléř a oznamuje mu, že jeho otci brzy přijdou první dividendy. Rufus chystá slavnostní večeři, kdy chce Lily požádat o ruku. Lily přichází, ale vzápětí se dozvídá, že Serena se svého plánu nechce vzdát a opět ji neposlechla. Udělá tedy obzvlášť odpornou věc … Georgina, vybavená mikrofonem, mezitím "nachytala" Poppy na příslib peněz a jelikož ta žádala o hotovost, dala jí peníze, které jí svěřili v táboře na nákupy. Past zaklapla, chybí už jen, aby Poppy zatkla policie. Serena ji jde zavolat, ale ke svému zděšení je zatčena sama: prý ukradla drahé hodinky. Jak se ukáže, policii ji udala Lily, která nesnesla pomyšlení, že si dcera dělá co chce. Serena je tedy ve vazbě a Lily všechno vypráví Rufusovi. Ten je znechucený: připomíná mu svou matku … Rufus odchází, zklamaný i tím, že mu Lily bez jeho vědomí chtěla uhradit peníze, o které ho okradl Gabriel s Poppy … Doma děti žádá, aby prsten zase vrátili do obchodu … Blair, která Georgině nikdy nevěřila, se od ní v telefonu dozvídá, že její komedie s návratem k Bohu a konáním dobra je u konce: mrcha se vrátila …

Páni z jihu mají radši blondýnky

21. dubna 2009 v 15:01 | Super Drbna |  epizody

PREMIÉRA
americká premiéra
27.4.2009
česká premiéra
24.4.2010

Georgina se vrací na Upper East Side, ale už to není ta samá Georgina, kterou jsme znali; změnila se. Vztah Chucka a Nata je kvůli Blair na křižovatce. Vztah Sereny a Gabriel se komplikuje.


starmagazin.cz: Ed Westwick z Gossip Girl musí zhubnout!

15. dubna 2009 v 21:49 | Super Drbna |  časopisy/rozhovory
ed-westwick.jpg

Populární herec Ed Westwick, který ztvárňuje roli bohatého Chucka v seriálu Gossip Girl, prý musí rapidně zhubnout.
Takové rozhodnutí vydala produkce tohoto amerického seriálu po tom, co zjistila, že Westwick přibral několik kilo a nevešel se do žádného z připravených kostýmů.

"Nejprve jsme museli koupit nové kalhoty, potom tričko a nakonec i oblek. Ed se do ničeho zkrátka nevešel a tak jsme ho požádali aby se sebou začal něco konečně dělat a zhubnul. Nechceme, aby z něj byl tlouštík" prozradila členka produkce.

Ehm, trpím slepotou, nebo i vám přijde, že herec vypadá naprosto ok?16. epizoda

11. dubna 2009 v 22:28 | Super Drbna
  • Cold war kids - Mexican dog
  • Cold war kids - Against privacy
  • We fell to Earth - The Double

15. epizoda

11. dubna 2009 v 22:26 | Super Drbna
  • The Faint - Mirrir Error
  • Franz Ferdinand - No, you girls never know
  • Greycoats - Whatchmen, what´s left
  • Dan Crey Trio - If you could see me now

14. epizoda

11. dubna 2009 v 22:23 | Super Drbna

13. epizoda

11. dubna 2009 v 22:22 | Super Drbna