Březen 2009Co zbylo po J

15. března 2009 v 20:15 | Super Drbna |  epizody

PREMIÉRA
americká premiéra
30.3.2009
česká premiéra
17.4.2010

Serena se rozhodne uspořádat pro Jenny oslavu jejích 16. narozenin, ale věci se vymknou kontrole, když Poppy Lifton udělá z malého shromáždění společenskou událost. V momentu slabosti Vanessa souhlasí, že Chuckovi pomůže se záležitostí kolem Blair a Nata. Rufus zjišťuje, že Dan nezíská stipendium na Yale a snaží se najít jiný způsob, jak zaplatit jeho vzdělání.


The Associated Press

13. března 2009 v 16:40 | Super Drbna |  Blake Lively: články a rozhovory
Serena získává veškerou pozornost: Queen Bee se dala dohromady s klukem její nejlepší kamarádky - OMG! - a teď si užívá romanci s černou ovcí školy,Danem.
Dvacetiletá Blake si sedla s reportérem The Associated Press a mluvila o úspěchu v Gossip Girl, rozhodnutí zůstat při zemi, ikdyž její sláva stále stoupá.

AP: Poznávají tě na ulici ?
Lively: Je to docela šílené. Nejenom jako Serenu van der Woodsen, ale lidé znají i mé pravé jméno. Od mladých děvčat, mladistvých, žen po třicítce a čtyřicítce po kluky, muže. Od některých bych to šílení vůbec nečekala.

AP: Máš něco se Serenou společné ?
Lively: Vůbec ne. Serena byla úplně jinak vychovaná. Serena dotsla v životě všechno. Já vyrostla v malém městečku v California - Burbank. Šla jsem na střední a po škole jsem chodila na školní sbírky a fotbal, zatímco ona chodí na maškarní nebo do baru v The Palace Hotel a srká martini. Serena se snaží být dobrým člověkem, i když je kolem ní tolik zmatku a různých lidí. Já to dělám taky, nechci skončit tak, jak normálně končí lidé z mojí branže, že se nechají chytit při něčem nekalém . Chci být čistá. V tomhle jsme stejné.
AP: V posledním díle Serena všechny porazila v "Guitar Hero" na oslavě. Trénovala jsi to ?
Lively: Jsem skvělý hráč "Guitar Hero", proto to tam napsali.

Mladá Lily

11. března 2009 v 18:20 | Super Drbna |  zajímavosti