S kým se setkáte

22. října 2008 v 21:02 | Super Drbna |  Okouzlující
Jenny Humphreyová
Jenny, postava z Gossip Girl, tu začíná vlastní sérii. Potom, co ji vyhodili z Constance Billard, jde Jenny na Waverly Academy ve státě New York. Jenny doufá, že se oprostí od své nevyspělé a trapné minulosti, aby se na Waverly stala dívkou, o které se pořád mluví. Brzy se stane sokyní Tinsley Carmichaelové, současné ,,královny školy,, a zamiluje se do Easyho Walshe, kluka její spolubydlící Callie Vernonové.
Callie Vernonová
Callie, je nejlepší kamarádkou Tinsley Carmichaelové a Brett Messerschmidtové a chodí s Easy Walshem. Je to populární blondýna, která sdílí pokoj s Jenny a Brett na Waverly. Když chytli Easyho v jejím pokoji, kam ho pozvala, aby se spolu vyspali, Callie všechno hodí na Jenny a pak ji přesvědčí, aby spolu flirtovali, aby ta historka byla věrohodná. Je to velká manipulátorka.
Brett Messerschmidtová
Pochází z Rumsonu v New Jersey, ale všem říká, že je z East Hamptonu, a bojí se, že pravda vyjde najevo. Každý věří, že žije v East Hampton a její rodiče se zabývají charitou, zatímco její otec je plastickým chirurgem, známým tím, kolik dostane z pacienta tuku, a její matka je posedlá zebřími postisky úplně na všem a jí jenom sladkosti Lindt a Zoloft. Nikdo kromě Tinsley o tom neví. Naštěstí tam Brett není, aby vyzradila to tajemství.
Easy Walsh
i Když je to tradice rodiny chodit na Waverly, nic nechce Easy víc, než utét. Jediné, co ho tam drží, je slib rodičů, že až odmaturuje, odjede do Paříže. Ačkoli chodí s Callie, začíná něco cítit k Jenny a nakonec se s ní rozejde.
Tinsley Carmichaelová
Tinsley, která byla kdysi na Waverly Academypopulární, byla vyhozena, protože byla zapletena do nekalostí spolu s Brett a Callie. Její vyhození se nakonec zruší. Vrátila se zpátky, aby našla Jenny, která jí vzala postel a pozici ve skupině. Všichni kluci milují. Je známá tím, že se chová jako totální mrcha.
Brandon Buchanan
Brandon kdysi chodil s Callie, než ho pedvedla s Easym. Brandon na ni nikdy nezapomněl a udělal by pro ni cokoli. Myslí i na Jenny, ale ta je do Easyho taky zakoukaná.
Heath Ferro
Říkají mu Poník, protože si na něm každý ,,zajezdil,,. Je to největší děvkař na Waverly. Neváhá o každím drbat. Tinsley ho má ráda, protože si jsu podobní. Můžete si ho spojit s Chuckem Bassem, protože chce mít sex snad s každým.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 eevil eevil | 28. října 2008 v 10:15 | Reagovat

Moc se omlouvám,ale nějak to nechápu...Tohle je jako nějaký pokračování Gossip Girl nebo ne??? nebo to je úplně jiná dalšé dérie???Děkuju za odpověď,mám v tom zmatek:DA ještě jedna otázka..Kdy vyjde 11.díl GG?Děkuju za odpověď,měj se:)

2 Super Drbna Super Drbna | 28. října 2008 v 14:44 | Reagovat

tohle je série o postavě ze série Gossip Girl, Jenny, ale je to úplně jiná série, tady Super Drbna neřádí. 11. díl vyjde v roce 2009 , nevím  přesně kdy, překpodkládám, že v únoru nebo březnu.

3 eevil eevil | 2. listopadu 2008 v 11:52 | Reagovat

Děkuju moc za odpověď:)) Měj se krásně,jinak nejlepší blog o GG:))

4 JaNuLkA JaNuLkA | 28. dubna 2010 v 18:25 | Reagovat

bylo by super kdyby se tyto knížky taky z filmovali

5 Anonym Anonym | E-mail | 30. března 2013 v 10:33 | Reagovat

Nevíte kde sehnat knížky GG od prvního dílu? Hledala jsem třeba těch několik prvních dílů snad ve všech knihkupectvích, ale nikde není k sehnání... Děkuju za radu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama