Říjen 2007

S delšími vlasy

31. října 2007 v 20:01 | Super Drbna
Click to view full size image
Asi jsem se zamilovala :)

Natova závislost - marihuana

30. října 2007 v 0:39 | Super Drbna |  postavy
Marihuana ("marjánka") jsou sušené a hrubě rozdrcené listy a kousky lodyh rostliny Cannabis, které se míchají s okvětními lístky, obsahujícími velké množství účinné látky.
Slangově, zvláště pak jejími uživateli, bývá označována mnoha různými názvy jako tráva, pot, čaj,ganja či hulení. Název marihuana je počeštěná verze španělského označení marijuana. Neutrální název je konopí. Označení marijánka je archaismus a v současné době se příliš nepoužívá.
Účinky v případě kouření se dostavují po 5-10 minutách.
- Nízké dávky vedou k navození klidu a vzrůstajícího pocitu dobré pohody, doprovázené jakýmsi stavem zasněného uvolňování, pocitem hladu, zejména chuti na sladké. Velmi se prohlubuje i prožitek z hudby.
- Při vyšších dávkách nastupuje takzvaná "vysmátost", kdy se uživatel směje všemu a sám vlastně neví proč. Někdy tyto záchvaty mohou trvat i desítky minut a nedají se zastavit. Po stavu euforie nastává stav, kdy člověk nemyslí vůbec na nic a jen kouká do prázdna nebo se mu chce spát. U dlouhodobých uživatelů je stav poklidnější a mizí vysmátost.
U marihuany byla dokumentována pouze návykovost psychická. Psychický návyk se projeví jen tím, že závislý má chuť na jointa. Tato závislost jde většinou lehce přemoci vůlí.
Soubor:Joint.jpg

Jak se stát Blair Waldorfovou

29. října 2007 v 21:27 | Super Drbna |  Blair
Blair Icon 3
14 KROKŮ K TOMU, ABY SES STALA BLAIR
1.Pořiď si modré kontaktní čočky a obarvi si vlasy na tmavo hnědou. Vlasy můžeš vyfoukávat a narovnávat, dokud budou zdravé a zářivé. Blair je 5 stop a 4 palce vysoká, má modré oči a rovné hnědé vlasy, které si někdy navlní podle příležitosti. Na začátku je má dlouhé, ale potom si je zkrátí.
2.Buď jako ze žurnálu, ale i trochu sexy. Oblékej se do značkového - Blaiřiny oblíbené značky jsou Chloe, Marni, C&C California, Calvin Klien, True Religion, Seven, Dior, Habitual, a Missoni. Také si pamatuj, že její oblíbená barva je perleťová růžová, ale není jí posedlá. Zkus si pořídit růžový rolák. Blair také miluje kašmír, značkové tašky a boty. Absolutně nesnáší Target, takže se jejich šatům vyhněte. Outlety, výprodeje a TJ Maxx, Marshalls, Loehmanns obcházej velkým obloukem. Cokoliv nosíš musí být in a vypadat, jako by to nosili ti z Manhattanu.
3.Buď velmi chytrá a perfekcionista. Blair je nejlepší ve třídě, mluví plynně francouzsky a exceluje ve všech předmětech. Snaž se nic nezkazit. Jestli se tak stane, zamkni se v pokoji a lituj se při sledování Snídaně u Tiffanyho.
4. Neobávej se být sprostá , ale dělej to diskrétně. Toto znamená naštvat další lidi roznášením odporných pověstí.Nikdy se s nikým nesrovnávej, je to ubohé.
5.Pořádej a zúčastňuj se hodně večírků a společenských povinností.
6. Měj nádherného přítele.Nemusí být zrovna chytrý,ale hlavně ať je sexy,žádaný a upravený. Bonus by byl kdyby měl plachetnici.
7.Buď ,,Královnou Dramatu'' tzv. Drama Queen,ale přitom zůstávej cool.
8.Buď sebejistá. Ty víš, že máš vždycky pravdu.
9.Dělej cokoliv co chceš dělat, ale nepošpiň pověst sebe nebo tvojí rodiny! Můžeš pít, souložit, přísahat......
10. Jdi se opalovat s kamarádkama a neboj se opalovat bez podprsenky, když budete na soukromé pláži.
11. Hraj tenis. Ale neber to nějak vážně, pro Blair je to jenom koníček.
12. Buď populární. Nebo alespoň buď vůdcem skupiny.
13. Dělej si legraci ze všeho, co dělají ostatní a tebe to obtěžuje. Zřídkakdy fňukej kvůli sobě.
14. Snaž se bojovat tak dlouho, dokud to půjde. Ujisti se, že se ti ostatní omluví.
TIPY
-Její ikonou je Audrey Hepburn Marylin Monroe a Jacqueline Kennedy Onassis.
-Blair pořád nesedí ve svém pokoji a kouká na TV,to dělá jen když je v depresi..Vždyt je tolik jiných způsobů jak zabít čas!!Např.nakupováním,atd..
-Jestli chceš být jako Blair neseď u pc!! Blair používá počítač opravdu jen na domácí úkoly, kontrolování emailů atd..
-Blair nechodí nakupovat na promenádu,jde radši do města.
-Nosí roztomilé spodní prádlo.
-Nosí rubínový prsten na prostředníčku levé ruky.
-Svého kluka (N) má na mobilu: Rychlé Vytáčení #3
CO BUDEŠ POTŘEBOVAT
-Peníze
-Překrásného přítele

Jenny and Dan

28. října 2007 v 19:58 | *BLAIR* |  móda v seriálu

Serena and Blair

28. října 2007 v 19:53 | *BLAIR* |  móda v seriálu

Fotky z epizod

28. října 2007 v 13:28 | Super Drbna
Jsem dokonale zmatená. Na každí stránce je to jinak, takže poslední 3 epizody jsou nejspíš promíchané.

Hej lidi !

26. října 2007 v 22:54 | Super Drbna |  Gossip Girl Prequel
Hej lidi !
Měli jste někdy neodbytný pocit, že vás někdo poslouchá při rozhovoru, špehuje vás a vaši kamarádku, když srkáte latté na schodech Metropolitního muzea umění, sleduje vás na premiéry a večírky, a celkově o vás hodně mluví ? No, takové osoby existují. Vlastně jsem to já. Jsem pořád tady, protože jsem vaší součástí. Jedna z Vyvolených.
Nepochopili jste to ? Máte dlouhé vedení ? Třeba nejste vůbec jedni z nás a nemáte ani tušení, o čem to tu mluvím či kdo jsme. Dovolte mi, abych to objasnila. Jsme elitní skupina neuvěřitelně krásných lidí, kteří náhodou žijí v těch majestátných budovách se zelenými roletami a vrátnými s bílými rukavicemi blízko Central Parku. Chodíme na ty nejelitnější oddělené soukromé školy na Manhattanu. Naše rodiny vlastní jachty, sídla a vinice na různých exotických místech po světě. Navštěvujeme ty nejlepší pláže a nejluxusnější lyžařská střediska v Rakousku a Utahu. Sedíme u těch nejlepších stolů s rezervací. Poplétáme hlavy. Ale nepleťte si nás s hollywoodskými herci, modelkami či rockovými hvězdami, o kterých si myslíte, že je znáte z toho, co si přečtete, protože oni jsou úplně nudní. Na mně nebo mých kamarádech není nic nudného a čím víc vám řeknu, tím víc budete umírat zvědavostí. Dosud jsem mlčela, ale něco se stalo a jestli se o to nepodělím s ostatními, nejspíš puknu.
TEN NEJVĚTŠÍ PŘÍBĚH
Při hodině tvůrčího psaní v druhém ročníku jsme se tento týden naučily, že ty největší příběhy začínají obvykle takhle: někdo záhadně zmizí nebo někdo nový se naopak objeví. Ten příběh, který vám teď povím, se týká toho prvního případu.
Abych to objasnila, S je pryč. Schody Metropolitního muzea už neozdobí ta blonďatá nádhera. Už nebudeme vyrušováni při hodinách latiny pohledy na její světlé lokny, které si obtáčí kolem dlouhých štíhlých prstů, když sní o jednom zelenookém klukovi.
Ale počkejte, hned se k tomu dostanu.
Důležité je, že S zmizela. A abych vyřešila záhadu proč odešla a kam odešla, vrátím se do loňské zimy - zimy v našem 2. ročníku. Všechno to začalo u tří neoddělitelných dokonale nevinných krásných patnáctiletých teenagerů. No, teď je jim 17, a řekněme, že dva z nich už tak nevinní nejsou.
Příběh jako tento si vyžaduje všímavého spisovatele. To bych mohla být já, od té doby, co jsem svědkem každého zločinu a mám nos na ty nejvíce pobuřující detaily. Tak se znovu posaďte, abych vám rozpletla minulost a odhalila všechna tajemství, protože já vím vše a co ne, to si komplikovaně vymyslím.
Přiznejte si to, už jste se do mě zamilovali.
Vy víte, že vás miluju
Super Drbna

citát: Goeffrey Chaucer (Troil a Cressida)

26. října 2007 v 22:18 | Super Drbna |  Chci jedině tebe
Pokud láska existuje, čím je anebo kým ? Pokud je láska tak dobrá, odkud přichází má touha ?

6. epizoda

26. října 2007 v 18:04
Kiss Kiss - Yeah Yeah Yeahs
Guess Who - Nekta
Take it to the Top - 5 Alarm
The La La Song - Sofi J
Nasty Funky Crazy - Becca Styles
Ring a Ling - Miss Eighty 6
Timebomb - Beck
Happy Ending Mika

5. epizoda

26. října 2007 v 18:03
There's a Pot Breweing by The Little Ones
· Rockstar by Prima J
· Jezebel by Two Hours Traffic
· Whine Up by Kat Deluna ft. Elephant Man
· Mama, I'm Coming Home by Ozzy Osbourne
· Something Like That by Tim
Bradenberg Concerto #3 by Bach
Came to Dance by Cadence Blaze
I'm Doing it Again by All Wrong and The Plans Change
Get Your Party On by Zooland