Teen Vogue (02/2007): Vůdce davu

15. září 2007 v 13:26 | Super Drbna |  Chace Crawford: články a rozhovory
Neměl jsem ani tušení, jak jsou ty knihy populární, dokud jsem to neřekl své mladší sestře a všechny její kamarádky začaly šílet !

Tohle není drb. Chace Crawford vládne škole v novém seriálu Gossip Girl.

Chace Crawford, hvězda Gossip Girl, se vyhýbá otázkám o přítelkyni dost rychle. ,, Hm, měl jsem jeden dlouhý vztah," říká do telefonu ve svém bytě v Los Angeles. A potom upovídaný herec zmlkne. Všechno, co řekne je, že to skončilo před tím, než nastoupil na Pepperdine University v Malibu. ,, Ve škole každý věděl, čím chce být, kromě mě. Byl jsem osamělý vlk." Chace zvažoval, že bude následovat otcovy kroky a stane se lékařem, ale nakonec se rozhodl zkusit štěstí u komerčního castingu. Minulé léto měl hlavní roli v thilleru The Covenant (Síly temna).

Ale ten největší zlom určitě nastane tento podzim, kdy zazáří jako záhadný lamač srdcí, Nate Archibald, v návykovém dramatu Gossip Girl, adaptace knih Cecily von Ziegesar. ,, Neměl jsem ani tušení, jak jsou ty knihy populární, dokud jsem to neřekl své mladší sestře a všechny její kamarádky začaly šílet ! "směje se. Ačkoli hrát mezi dvěma super holkami je úžasné, Chaceovi se víc líbí natáčet v New Yorku, srdci filmu. A bude pro něj milé, že se dostane z Los Angeles. ,,Nechci být v každé scéně. Rád jsem s přáteli pod širákem a dobře se bavím. Nejsem komplikovaný," říká. ,, Jsem prostě dítě z Dallasu."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama