Září 2007


Rape me

29. září 2007 v 20:37 | Super Drbna |  Nirvana

hej lidi !

29. září 2007 v 20:03 | Super Drbna |  Nezapomeň na mne
Konečně je tu srpen a vy víte, co to znamená: V New Yorku je oficiálně horko, horko, horko, ale ne tak, jak to právě teď znám. Já a mí přátelé trávíme poslední měsíc skrýváním se v našich malebných domech na pláži v dunách Montauku a malých chatách (osm ložnic a pět koupelen, samozřejmě) na Gin Lane v Southamptonu, opalováním se a pečováním o naši pokožku s řadou Bain de Soleil.
Playing on the beach in MontaukSunset over Fort Pond Bay in Montauk
Takže kdo jsme ? Když se opravdu musíte ptát, tak otázka zní, miláčkové, kde jste byli vy ? My jsme ty dívky v těch batikovaných letních šatech značky Marni, co si léčí kocovinu mimózami Veuve Clicquot pod širokými slaměnými klobouky Philip Treacy, zatímco sledují exhibiční skákání na Hampton Classic. Za rozbřesku se nazí shlukujeme na Hlavní Pláži, vstáváme ve dvě odpoledne a chodíme do postele v šest ráno - kdo má čas spát, když je tu všude tolik večírků u bazénu. My jsme ti, na které se rádi díváte - ne-li i mluvíte - a prožíváme své nejlepší léto.
Ale léto je už pomalu pryč a ve vzduchu je cítit změna. Hamptons se vyprazdňuje, mezinárodní smetánka z Evropy letí zpět (sokromým letadlem samozřejmě). A dekoratéři tam venku jsou připraveni, abychom si vybrali vybavení do našich ložnic. Ano, zúčtování oficiálně začalo: jen za deset dnů odešli poslední maturanti z těch nejelitnějšich škol na Manhattanu na vysoké školy...
pokračování přístě

1.02 The Wild Brunch

29. září 2007 v 19:59 | Super Drbna |  epizody
PREMIÉRA
26.9.2007The Wild Brunch
26.9.2009Nedělní odpoledne


Dobré ráno, vám všem z Upper East Side. Divíte se, proč jsem tak brzo vzhůru ? Ve skutečnosti nikdy
nespím. Už se nemůžu dočkat toho brunche, co pořádá Bartholomeus Bass ! Jste srdečně zváni. Aspoň někteří.


Po večírku Líbej mě na rty se dostane Sereně chladného přijetí od jejích bývalých kamarádů. Dan chce pozvat Serenu na rande, ale Lily je donutí jít na brunch.

Blair si uvědomuje, že by jí Jenny mohla ještě posloužit, a tak ji přijme do okruho svých přátel.

Název této epizody si tvůrci vypůjčili z filmu The Wild Bunch (Divoká banda) z roku 1969. Brunch je zkratka, která vznikla ze spojení anglických slov breakfast a lunch (snídaně a oběd) - není vlastně nic jiného než opulentní spojení snídaně a oběda. Televize Prima ji pojmenovala Nedělní odpoledne.

PRIMA
Serena van der Woodsenová se od Blair Waldorfové dozví, že jí Nate Archibald prozradil, že se spolu před časem vyspali. Blair se s ní už nechce kamarádit. Jako novou "dvorní dámu" získá Jenny Humphreyovou, které daruje drahé šaty z kolekce své matky. Lily, matka Sereny, jede za Danovým otcem Rufusem Humphreyem do Brooklynu a řekne mu, že si nepřeje, aby Dan odváděl Serenu od toho, co je pro ni dobré...
Chuckův otec Bart Bass pořádá v hotelu nedělní výroční brunch své nadace. Dan, který se se Serenou po Líbacím večírku rozloučil jen zamáváním, se jí jde do hotelu omluvit. Promluvit si se Serenou chce i Nate Archibald, takže oba na ni čekají v recepci. Když se Serena vrátí od Blair do hotelu, Lily ji donutí, aby šla i s Danem na brunch. Serena vyčte Natovi, že o nich řekl Blair. Nate dá Sereně klíč od Chuckova apartmá, kde si s ní chce promluvit. Serena souhlasí. Chuck však mezitím přemluví Blair, že by se mohla v jeho apartmá s Natem poprvé pomilovat. Dá jí od apartmá klíče. Když Blair dovede Nata do apartmá, najde tam Serenu...
Dan se dovtípí, že Lily s Bartem mají poměr. Lily Dana požádá, aby mlčel, protože o tom Serena neví. Blair najde Dana a řekne mu o Serenině přítomnosti v apartmá. V tu chvíli přiběhne i Serena s Natem, ke skupince se přidruží i Chuck a začnou si vyměňovat názory. Chuck naplno řekne, že se Serena vyspala s klukem své nejlepší kamarádky. Pak škodolibě dodá, že s Jenny ještě neskončil. Dan mu uštědří před všemi na ránu, udělá ostudu a odchází.
Doma Dan řekne otci, že Serenin svět pro něj není. Nate skončí s Blair v apartmá a dá jí na vybranou: buď mu odpustí, nebo se rozejdou...

Seriál u nás

27. září 2007 v 23:31 | Super Drbna
Hej lidi !
Já vím, že moc chcete, aby ten seriál vysílali i u nás (totéž si přeji i já :)), ale vždyť se to teprve rozjíždí. Přibližně touhle dobou měli Američané či Kanaďané možnost vidět pilotní díl. Jestli bude seriál úspěšný, jsem si jistá, že ho některá z našich stanic dřív nebo později odvysílá.
You know you love me, Gossip Girl Icon

Anglické titulky

27. září 2007 v 23:25 | Super Drbna |  ke stažení

Pilotní díl

26. září 2007 v 16:06 | Super Drbna |  epizody
PREMIÉRA

19.9.2007
19.9. 2009


Hej lidi !

Dostala jsem zprávu od svého zdroje Melanie.91, že se Serena van der Woodsen, nejkrásnější dívka New Yorku, vrátila ze svého záhadného zmizení. Místo objevu: Grand Central nádraží. Díky za upozornění, Mel !

Na S jinak žádná milá přivítání, kromě její mamky Lily, nečekají. Blair, její nejlepší kamarádka, sice zezačátku předstírá štěstí z jejího návratu, ale za jejími zády ji pomlouvá. Ani ji nepozve na večírek Líbej mě na rty, o kterém všichni mluví. Co se mezi nimi stalo ?

Smutná S navštíví svého mladšího bratra Erika, který se nachází v léčebně pro alkoholiky a drogově závislé, ale ničím takovým netrpí. Nějaký jiný návrh ? S se nemůže smířit s chováním Lily, když všem vykládá, jak si E užívá na Miami u své tety Carol.

Proč se jí děje všechno zlé ? Nate, Blaiřin kluk, na ni čeká před jejich hotelem, aby si s ní promluvil o jejich dávném úletu. A je to pro ně jenom úlet ?

Pozvánky na očekávanou párty dostane na starost talentovaná deváťačka Jenny. Tenhle rozkošný zajíček se snaží zapadnout do naší společnosti, takže jsem na ni zvědavá. A protože je třeba mít něco na sebe, vyrazí do Bendel´s. Náhodou tam potká S, která jí představí E.

Večer S pozve B na skleničku do baru a snaží se napravit jejich vztah. Už by se zdálo, že jsou na dobré cestě, kdyby N o pár hodin později nevyzradil B při jejich plánovaném poprvé své tajemství. Podvedl ji s naší S ! Mezitím Chuck, Natův kamarád, začne S obtěžovat, ta ho praští a při útěku srazí Dana, staršího bratra J a svého platonického ctitele, přičemž jí vypadne z kabelky mobil. Nepřipomíná vám to nějakou pohádku ?

A máme tu den D. Miluji párty ! Ale pozor, večer ještě nenastal. N se na naléhání svého otce omluví B a slíbí jí, že s S už nikdy nepromluví, zatímco D se zastaví v hotelu, aby vrátil S její mobil. Nic od toho nečeká, ale že si ho S bude pamatovat, omluví se mu za včerejšek a pozve ho před Lily na koncert ho velmi překvapí. Mimochodem jdou na koncert Lincoln Hawk, čistě náhodou skupinu Danova otce Rufuse.

L to nedá a navštíví R. Pro neznalé: před 20 lety spolu chodili. Přemlouvá ho, aby jeho syn D dal ruce pryč od její dcery S. Řekla bych, že pláče na špatném hrobě.

Je to tady !! B a spol. zastavují limuzínu před klubem. Tohle bude krásná noc. Aspoň pro mě. C si všimne J a zatáhne ji až na střechu, aby ji tam mohl znásilnit. J ještě stihne napsat D SOS sms, ten se tam vmžiku objeví a vypálí C ránu pěstí. Páni ! Takže to shrneme: J má trauma, C je naštvaný, D zklamaný kvůli pokaženému rande a B nervózní z přítomnosti S. Nebojte vlastně se nic vážného neděje. S, D a J spolu nastoupí do taxíku a zanechají za sebou akorát překvapené tváře. Umírám zvědavostí, co se stane příště !

A kdo jsem já ? To je jediné tajemství, které nevyzradím ! Super Drbna

ZAJÍMAVOSTI
  • když si po Líbej mě na rty sedne Jenny do taxíku, hned za ní následuje Serena, ale v další scéně sedí na kraji a uprostřed je Dan

Where did you sleep last night

25. září 2007 v 20:42 | Super Drbna |  Nirvana

Má dívko, má dívko, nelži mi
Řekni mi, kde jsi včera spala

V jehličí, v jehličí
Kde slunce vůbec nesvítí
Celou noc bych se třásla

Má dívko, má dívko, kam půjdeš ?
Já jdu tam, kde fouká studený vítr

Její manžel tvrdě pracoval
asi míli odsud
Jeho hlava byla nalezena v hnacím kotouči,
ale jeho tělo nebylo nikdy nalezeno.

Tomboy versus Harry Potter

25. září 2007 v 18:47 | Super Drbna |  srandičky
A TADY JE ORIGINÁL:

Interlude

25. září 2007 v 18:32 | Super Drbna |  Three Cheers For Sweet Revenge

MEZIHRA
Od té doby, kdy jsme s ní mluvili
Přijďte andělé od pána,
přijďte andělé z neznáma.