obsah - I like it like that

21. srpna 2007 v 21:58 | Super Drbna |  Tak se mi to líbí
Hej lidi !
Konečně jsou tu jarní prázdniny ! B odmítá jet se svou rodinou na ostrov Oahu, kde by od rána do večera měla na očích toho nechutného Cyruse, jak se snaží naučit se na surfu v těch jeho oranžových plavkách. Ne, že by nebyly roztomilé, ale na něm je zkrátka všechno odporné.
A proto: Vyražme si zalyžovat do Sun Valley !! Chystají se tam van der Woodsenovi, i Erik, Nate a jeho potrhlá přítelkyně, Bassovi... Blair, nesmíš chybět !!
Georgie to tam pěkně rozjede s partičkou holandských olympijských snowborďáků, s nimiž se seznámil C a má s nimi očividně pletky. Nechceš nám, Chucku, něco říct ?
Chudák N má spoustu práce s odstraňováním všech možných léku. Známe své lidi☺ Už se nemůže dočkat, až se setká se Serenou na sjezdovce. Koneckonců ona je na tom podobně, protože sledovat svého úžasného bratra, jak flirtuje s její nejlepší kamarádkou, pro ni není to pravé ořechové. Že by jí vadilo, že není pořád středem pozornosti ?
A třešnička na dortu: B se rozhodne o TO přijít s nikým jiným, než s tím modrookým krasavcem E. Kdyby do jejich intimní chvilky nevpadl N, který mezitím zachraňoval promrzlou S (není nad to být připoutaná nahá k saním a skončit v příkopu), bylo by dílo dokonáno. Tak kdo je ten pravý ? Myslím, že každý ví...
Ne všichni mají to štěstí vyrazit pryč. Jenny má dost těch tajemství kolem jejího nového přítele Lea a rozhodne se ho špehovat. Je bohatý nebo chudý ? Odpověď se J moc nelíbí (asi tušíte).
D a V. No, tihle jsou protentokrát spolu na štíru. D tráví čas v redakci Červeného písma, kde se zabývá posíláním pošty a nakupováním kaviáru, místo aby dokazoval, jaky se v něm ukrývá básnický duch. Jo, na Záhadu asi nemáš (aspoň v posteli ne). Ještě, že si to uvědomí a práskne do bot. Co kdyby šel za V ? Tu zas čeká pár perných dní. Její rodiče přijíždějí a hodlají najít po ulicích další nové objekty na své výstavy. Pane Bože ! Jejich návštěva má aspoň jednu pozitivní věc: uvědomí si, jak moc V přehlíželi.
Mimochodem, měli jste šanci poznat, kdo jsem. Značka: Sheep Meadow, červená deka. Měli jste dost velký výběr: C s jeho roztomilou opičkou Cukříkem, B, S, pět dalších deváťaček (mezi nimi J), dokonce i V... Prozradila jsem na sebe hodně. Tak už víte ?
Takže nám na závěr zbývá pár otázek:
Budou N a B zase spolu ?
Odpustí si V a D a budou žít nešťastně až do smrti ?
Přizná se C ?
A ?
You know you love me, Gossip Girl Icon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 Coach Outlet Store Online Coach Outlet Store Online | E-mail | Web | 18. září 2012 v 9:05 | Reagovat

You guys have a wonderful website intending the following, KIU!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama