O čem to je ?

14. srpna 2007 v 12:31 | Super Drbna |  FAQ
Hej lidi !

Vítejte na první české stránce o Gossip Girl. Tento web se zabývá knížkami od Cecily von Ziegesarové a seriálem jimi inspirovaným. Jedná se o série Gossip Girl a To je ona (The It Girl). Knižní série Gossip Girl líčí životy několika bohatých teenagerů z Manhattanu prostřednictvím tajemné blogerky Super Drbny. Samozřejmě je vše vymyšlené, ale postavy mají předobraz ve skutečných osobách. Série začíná návratem Sereny z Hanover Academy, kde strávila rok, ale pak byla vyhozena.


V 9. díle Gossip Girl se přestane objevovat jedna z hlavních postav, Jenny Humphreyová. Ta se totiž přihlásí na internátní školu mimo město. Tak začíná nová série To je ona.

Knihy Gossip Girl měly takový úspěch, že přivedly dva producenty k nápadu je zfilmovat. Josh Schwartz a Stephanie Savage, kteří spolu kdysi pracovali na seriálu O.C., začali v roce 2007 hledat herce pro nový seriál. Dnes má tento seriál 4 série, 5. odstartuje v září 2011. Seriál slaví úspěch po celém světě. V České republice byl seriál uveden v září 2009 na televizi Prima. Někteří již měli možnost sledovat 1. sérii na Markíze v roce 2008.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama