životopis

22. srpna 2007 v 11:33 | Super Drbna |  Leighton Meester: články a rozhovory
Leighton Meester - CW Network's TCA All Star Celebration Party - Summer 2007 - Arrivals
zajímavosti: měří 5' 5" (1.65 m), má staršího bratra Douglase, Meester znamená holandsky pán (master) nebo učitel (teacher), miluje hudbu a psaní, bydlí v New Yorku, hrála v jedné epizodě seriálu Veronica Mars
Meester se začala zajímat o herectví ,když se objevila v místní produkci The Wizard of Oz (Čaroděj ze země Oz). Když jí bylo 11, přestěhovala se s rodinou do New Yorku. Nejznámější se v roli Savannah v dramatu Surface. Hrála v mnoha filmech a seriálech, u nás zatím neznámých.
O tom nejlepším na hraní Blair: Ona je typickým přikladem krávy a řekla bych, že je to fakt mazec a ráda hraju, že - věřte mi, je to legrace. Ale není to úplně takhle a to je nejlepší. Potýká se s tolika problémy, že by ji měly ostatní mladé ženy obdivovat. Je velmi křehká a nejistá a to se týká každého. Řeší problémy s rodinou, přátelstvím, láskou, klukem, školou, image... musí mít všechno pod dohledem. Je to napětí.
O čtení Gossip Girl: Právě čtu scénář a vím, že je založený na sérii knih a já takový: Musím je mít, musím ! Ale teď se toho trochu bojím. Nechci se rozjet a pak být zklamaná, protože seriál není úplně podle nich, což by ani neměl. Měl by mít svůj vlastní svět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama