Fast girls, hot boys 3

14. července 2007 v 18:51 | Super Drbna |  Fast Girls, Hot Boys
poslední část

Byla tváří dolů na posteli v salónku soukromého tryskáče, letěli neznámo kam.
Vinnie mi naúčtoval dolary navíc za tebe, očekávám, že se mi to vrátí.
Tato odpověď tak pálila, když tam tak Pippa ležela, emočně zlomená, připravená podrobit se jakémukoliv příkoří jen, aby skončila ta hrozná noční můra.
Jak hloupá byla..uvěřila, že je pro toho bastarda víc než jenom zboží. Ještě před několika minutami budovala zámky v oblacích, představovala si budoucnost, manželství, život…s ním.
Cítila jeho ruce, jak jí vyhrnují šaty značky Gucci. Konec jejího pásku. Zavřela oči. Znovu se od něj odvrátila, když jí po tváři stekla slza.
,,Jen přemýšlej, Star Baby, po tomhle se staneš právoplatným členem Mile High klubu." Jeho silný hlas byl plný chtíče, dech nepravidelný.
Pippa se zakabonila, když uslyšela zřetelný zvuk sjíždějícího zipu…a roztržení obalu od Mylar kondomu. ,, Prosím, ne.."
,,Myslel jsem, že děvka jako ty bude pro tohle prosit," zasyčel jí do ucha a jeho jazyk tam vklouzl, aby jí uštědřil menší kousanec, zuby lehce drtil její lustrové naušnice od H.Stern.
Pippa se snažil vymanit své tělo z pod jeho, ale Maxovo sevření bylo pevné. I ta největší snaha byla k ničemu. ,, Proč ses tak vymódila ? Myslela sis, že tě vezmu ven a trochu se s tebou předvedu ?" zasmál se, zatímco se jeho ruce propracovávaly k jejím kalhotkám. ,,Musím chránit image. Cheetahské holky jsou jenom malé špinavé tajemství," pleskl ji dlaní po pravé půlce zadečku.
Pippa uslyšela hlasité bouchnutí a ucítila ostré štípnutí zároveň. To ponížení ji rozběsnilo. Ještě jednou se pokusila utéct.
Ale Max Biaggi zesílil své sevření. ,, Copak to tu mám…další Hellcat ? Chceš se mnou zápasit ? Je to to, co chceš ? Nebo to máš raději drsně ?" Zlomyslně jí škubnul za vlasy.
Pippa se svíjela bolestí. Ta schůzka měla být ve znamení romance. Tento člověk měl být jejím vysněným mužem. Zdálo se nemožné, že všechno se tak zvrtlo. Dokud tu nebyla a neprožívala tu děsivou realitu.
Max Biaggi ji roznožil a uvěznil její tělo mezi svými koleny v železném svěráku. Ale tu nejsilnější část nechal volnou… nohy. Její dlouhé, hubené, jako pro tanečnici stvořené nohy. Bill, hudební divadelní režisér MACPA, byl houževnatý, protlačil ji na Broadway, aby ji připravil na Sweet Charity. To, společně se záležitostmi v Cheetahu, ji postavilo na nohy a rozhýbalo.
Pippa se pod Maxem vzpínala, když jeho drsné prsty prozkoumávaly zakázané části jejího těla. Náhle se jí v hlavě ozval hlas Hellcat jako vyjící vlk v lese. Nebuď překvapená, když ti ho strčí jenom do prdele. Říká, že ho to uchrání před pokusy označit ho za otce případného dítěte. Věř mi, byla jsem tam, kam dnes jdeš. Pippa zavřela oči. Pravda byla tak bolestivá. Dosud považovala Hellcat, také striptérka z Cheetahu, za její největší sokyni, ale teď měly stejný život, plný útrap od rukou hollywoodského hrdiny.
,, Jsi na mě připravená, Star Baby ?" zašeptal Max.
,, Prosím přestaň !" zařvala Pippa. Hlas se jí třásl emocemi.
Max Biaggi se zasmál : ,, Vážně to chceš ? Protože si nemyslím, že to chceš." Pippa tam dole ucítila jeho vzrušení…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama