Fast Girls, Hot Boys 2

26. června 2007 v 19:28 | Super Drbna |  Fast Girls, Hot Boys
Bum. ,, Navrhuji vám zavolat vaše rodiče, musí se sem dostat co nejdříve, jak je to možné."
Ta poslední věc ho zastavila. ,,Říkáte, že umře ?" zakuňkal mdle šepotem.
,, nejbližších pár hodin bude kritických," řekla dr. Tangová vážně. ,, Mohlo by to jít obousměrně, takže jak jsem řekla, zavolejte rodičům."
,,Sledoval ji, jak odchází, a snažil se zachovat klid. Nenáviděl uspořádání nemocničních pokojů pro pohotovost - bohaté, chudé, nádherné, příšerné, skvostné, řádně nevybavené. Stejná péče a úsilí se promítala v jejich záchraně. Pro jednou neznamenalo jeho chlubení se známými v Hollywoodu a síla svěřeneckého fondu nic. Začala ho ničit vina jako virus tělo. Kdyby jenom řekl Shoshanně ne. Kdyby jenom poslouchal ten instiknt hluboko uvnitř, který mu říkal, že vyznamenat se na manhattanském večírku a dohlížet na svou sestru je prakticky nemožné. Přesvědčil však sám sebe s odůvodněním, že se raději dostane do problému v Miami, než v New Yorku se svým bratrem. Hnusil se sám sobě. Dobrej soud, borče.
Shoshanna byla opravdu divoké dítě - bylo jí patnáct, ale chovala se jako jednadvacetiletá. Když vystavovala své prsní implantáty, lidé třeštili oči, vždycky se oblékala provokativně, ve vamp stylu, a často si začínala se staršími kluky, kteří od ní chtěli jen jednu věc. Ta holka byla nemožná. Ale Max miloval toho otevřeného, drzého spratka jako nikoho jiného na světě.
Zavolejte rodičům !
Max se podíval na svůj Sidekick. Obával se toho. Nejdřív zavolal otci. Začal zvonit : ,, Zvedni ten telefon, ty zkurvysyne…"
Nelíbám se s děvkama
Pipa Keithová před sebou měla zamlženo, nejasně si uvědomovala tu hrůzu. Stále cítila, že se to děje někomu jinému. Totálně volný pád z pohádky do noční můry. Jak se to mohlo stát ? Abyste pochopili, její tělo bylo paralizované.
Ještě před pár minutami žila ve skoro dokonalé fantazii. Soukromá schůzka v soukromém letadle Maxe Biaggiho, poslední hollywoodské superhvězdy - hezký, charizmatický, sexy…a megabohatý.
Max syn byl kluk, ale Max otec byl muž. Ten rozdíl byl dostatečným důvodem, aby rozehrála velmi nebezpečnou hru, kde skrývá svou práci před nejlepším kamarádem a svou pravou identitu před svým budoucím manželem.
Byl to dvojí život. Ve dne to byla Pippa, ta nová dívka z Anglie, která dominovala na divadelní fakultě na Miami Academy for Creative and Performing Arts. V noci to byla Star Baby, exkluzivní talentovaná tanečnice, která vládla parketu Cheetahu, striptýzovému klubu, který poskytoval služby s cílem vydělat hory peněz a pobavit důležité muže ve VIP místnosti nazvané The Lair (Doupě).
A jedním z nich byl Max Biaggi. Pippa se do něj rychle slepě a hluboce zamilovala, pletla si jejich mnohé tajné schůzky s pravým vztahem. Můj Bože, jak se může holka takhle zmýlit ? Jeho přítomnost dnes večer neměla nic co dělat s aktuálním datem, ale hodně se sprostou transakcí. Bylo to mezi Maxem Biaggim, nejvyšším patronem Cheetahu, a Vinniem Rossettim, tvrdým manažerem Cheetahu. Jednoduchý obchod.
Jsi moje, Star Baby…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 Mia Mia | 26. června 2007 v 19:36 | Reagovat

pozte my prekcecat nakladatelstvi aby prelozilo dalsi dily

http://kniznitypi.blog.cz/0706/petice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama