Fast Girls, Hot Boys 1

28. května 2007 v 21:41 | Super Drbna |  Fast Girls, Hot Boys
Tady máte část první kapitoly téhle super knížky, kterou v ČR bohužel nenajdete. Příště dodám další:
PŘELOM JARA
Max Biaggi Jr. si zkracoval čekání přecházením po chodbách Lékařského centra newyorkské univerzity, chlast už z něho dávno vyprchal. Z ničeho člověk nevystřízliví tak rychle, jako z obrovského strachu.
Byl synem nejžhavějšího hollywoodského herce, nejvyhlášenějšího příznivce večírků v Miami, a v sedmnácti měl seznam sexuálních vítězství přibližujících se trojmístnému číslu s jednou nebo dvěma nulami. Ale teď byl jenom starším bratrem, který se modlí k Bohu, aby ušetřil život jeho malé sestry.
Ucítil jemný dotyk na ruce. ,,Jdu si pro šálek kávy, chceš taky ?"
Max věnoval Bethany krutý pohled. Tu holku potkal na večírku na střeše Tar Beach prakticky před pěti minutami. Měli být v jeho hotelovém apartmá a mít sex, ne v nemocniční hale a čekat na zprávy o přežití či smrti.
,,Nepotřebuju kafe, ty krávo. Potřebuju jenom vědět, jestli to moje sestra přežije, " klesl Max na židli a začal si kousat nehet ukazováčku. Bethany tam dlouhou dobu jenom oněměle stála s tváří plnou bolesti a rozpaků. Max ji ignoroval. Nakonec odešla.
Raději by ji už nikdy neviděl, jakoby neexistovala. Byla to jenom párty děvka, kterou chtěl přefiknout. A najednou chtěla stát na postu jeho přítelkyně poskytující mu útěchu v kritickém období ? Díky, ale ne, baby.
Max znovu nahodil svůj Sidekick II a volal svým přátelům - Vanity, Dantemu, Pippě a Christině - zase mu to nikdo nebral. Max byl sám, pekelně vystrašený. ,, No tak, Sho," mumlal si pro sebe, ,,takhle neodcházej, osiřel bych."
Jedna Asiatka v operačním oděvu s odmítavým výrazem se k němu přibližovala. ,, Vy jste přivezl Shoshannu Biaggiovou ?"
Max se rychle postavil a přikývl, když si všiml vizitky se jménem doktorky Elizabeth Tangové. ,, Jsem její bratr. Je v po - "
,, Vy jste ten, co jí dal ty drogy ?"
,, N- ne, jasně že ne," koktal.
,, Tak, co tedy ?" odsekla Dr. Tangová uštěpačně. ,, Jenom jste tam stál a koukal, jak si je bere ?"
Maxův výraz byl téměř výmluvný. , Ne, jak jsem řekl zdravotníkům… věšela se na toho kluka, co si je vyrábí sám. Přísahá, že jí nic nedal, ale já vím, že lže.."
Doktorka Tangová zdvihla neklidně ruku, aby ho uklidnila. ,, Dostala - nebo raději - si něco vzala. V tomto případě bych řekla, že se jedná o nebezpečně vysokou dávku PCP, ale bude to trvat jen pár dní, než se mi vrátí výsledky z toxikologie. Ale neměly by ukazovat mnoho."
,, Jak je jí ?" zeptal se Max.
Doktorka Tangová nevykazovala žádné rozrušení. ,, Vaše setra je v kómatu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 Opaline Opaline | E-mail | Web | 29. května 2007 v 12:45 | Reagovat

máš báječný překlad... taky bych chtěla umět tak dobře anglicky...

2 Ajenka Ajenka | E-mail | Web | 7. června 2007 v 14:02 | Reagovat

heeej hustě...to si někde stáhla???:o)

3 Super Drbna Super Drbna | 7. června 2007 v 15:04 | Reagovat

na stránce inrernetovýho obchodu to bylo zveřejněný, tak jsem to přeložila...zabíračka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama