Březen 2007

obsah - Because I´m worth it

31. března 2007 v 11:12 | Super Drbna |  Protože znám svou cenu
Hej lidi !
Máme tu únor. A čeká nás spousta zajímavých věcí. Myslím tím Týden módy ale hlavně MOJE narozeniny. Zvu vás.
A jak je to s našimi okouzlujícími Newyorčany ? Natovy došla tráva. Žádný problém, zašel si ji koupit a chytili ho. Ach jo. Nesmutněte, v léčebně pro závislé to není zas tak hrozné, zvlášť když mu tam zpestřuje čas jedna půvabná pacientka, Georgie. Je to kus. Blair se naskytla šance, jak vymazat svůj kiks na pohovoru na Yale, v podobě okouzlujícího Owena, který je ale poněkud starší. Nemá náhodou i rodinu ? Pozor B ! Naše půvabná hnědovláska má spoustu práce. Přehlídky, kadeřník (no jo, už vypadá jako Audrey Hepburnová), škola...
Serena je pořád úžasná. Dokonce na čas chodila i s Aaronem. Byl to krásný pár. Nezapomeňme na Dana a Vanessu. Popravdě se D ukáže jako pěkné kvítko. Nejen, že V využije a přijde s ní o panictví, on ji dokonce podvede s tou žlutozubou poetkou. Brrr ! A Jenny ? Na N už pomalu zapomíná, protože se v jejím zorném úhlu objevil někdo další, roztomilý Leo. Páni, každý si nakonec někoho najde. Jde o to, jak dlouho s ním ale vydrží ?
Tahle zima je prošpikovaná osobnostmi (Ken Mogul, Nicky Hilton, Nicole Ritchie...), spoustou přehlídek známých značek ( Kult lidskosti, Lepší než být jen tak..), senzacemi ( že by byl Chuck Bass přecejenom gay ?!), novými zkušenostmi (ano, mluvím o Jenny a jejím líbání se s kamarádkou) a pikantnostmi (vy víte, o čem mluvím), že už ani já nestíhám, a to už je co říct.
Ale co se budu namáhat povídáním, setkáme se v knize. Těším se na vás. Mňau...
You know you love me, Gossip Girl Icon

Stmívání

23. března 2007 v 15:21 | Super Drbna |  série Stmívání
Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá. Zaprvé Edward je upír. Zadruhé, část jeho osobnosti - a já nevěděla, jak silná je to část - žízní po mé krvi. A zatřetí, jsem do něj bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.
Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.

Unforgettable

9. března 2007 v 22:53 | Super Drbna |  Nezapomenutelná
Mít spolubydlící na elitní Waverly Academy znamená noční přespávání a zdvojnásobení vašeho šatníku. Ale Callie Vernon se nikdy nelíbila ponocování a půjčování kašmírovách svetrů své mladší spolubydlící Jenny. Když Jenny ukladla jejího dlouholetého přítele Easyho Walshe, Callie se necítila vinná tím, že se s ním na obrátku líbala za jejími zády. Ok, možná trochu se cítila na vině, ale to ji nezastavilo před tím, aby si to užila. Kdyby jen Easy nebyl tak nerozhodný !

Jenny přišla na elitní Waverly akademii se sny, že se promění ve znalou a úctu vzbuzující Jenny, kterou chtěla vždycky být. A to se konečně, konečně děje. Dokonce sdílí pokoj se dvěma nejpopulárnějšíma holkama na škole, Callie a Brett, a spí v bývalé posteli proslulé Tinsley. Mají něco proti ní, ikdyž spí. Ale teď je Tinsley zpátky, je pro ni, Jenny, Callie a Brett Waverly dost velká ? Všechny jsou krásné, podmanivé a trošku bláznivé.. ale It může být jen jedna.

USAČESKÁ REPUBLIKA
název: The It Girl, Unforgettablenázev: To je ona, Nezapomenutelná
nakladatelství: Little, Brownnakladatelství: BB/art
vydáno: červen 2007vydáno: 2.11.2011
cena: $9.99cena: 199 Kč

mini doplnění k 7.dílu

5. března 2007 v 16:55 | Super Drbna |  Nikdo není lepší
Hej lidi !
Mám nové zprávy z New Yorku: Blair toho má nad hlavu, tak proč nebyla jako doma právě v hotelu Plaza ? Kdy zase uvidí Nata ? Pořád se rozcházejí.
Dan začal hudební karieru. Nechtěl náhodou být spisovatelem ? Jeho skupina The Raves je fakt dobrá. Jenny je dokonce doprovází a dělá vše pro to, aby se dostala na internátní školu. Jako by tušila, že ji tam čekají super zážitky. Nezapomeňme na It Girl, musí ji vydat ! A jak se má Serena ? Nejspíš udělá s Natem nějakou hodně podlou věc na Blair. Ajajaj !!
S láskou
Super Drbna

mini doplnění k 6.dílu

5. března 2007 v 16:48 | Super Drbna |  Chci jedině tebe
Informace se těžko hledají ! Každopádně Blair na přijetí na Yale ještě čeká. Mimochodem její narozená sestra se jmenuje taky Yale. Natovi je fuk, kam ho vemou, a Sereně se líbí každá škola, rozhodnutí jsou tak těžká ! Aspoň Vanessa to má jisté, půjde na NY filmovou školu. Jo a z Jenny se klube pěkná dračice, má ambice na modelku, hm... Samé zvraty a překvapení, to je celá Cecily. Ale kdo je skutečně Super Drbna ? Však ona se vám jednou ukáže. Vím to !