obsah - All I want is everything

24. ledna 2007 v 17:50 | Super Drbna |  Nechci víc než všechno
Hej lidi !
Máme tu černo-bílý ples. S to tak sluší, že se do ní chudák Flow zakoukal. Vy ještě nevíte o koho jde ? Určitě musíte znát toho krásného zpěváka skupiny 45. Zdá se ale, že jeho úžasné čokoládové oči nemají na S žádný vliv. Raději se sbalí a vyrazí s Blair oslavit Vánoce na ostrov Svatého Bartoloměje. Nadlouho svým ctitelům neutečou. No jo, vy to nevíte, za B pálí Miles, Aaronův kamarád, a zatímco se ji snaží dostat, A pěkně žárlí. Jeho nevlastní sestřička mu není zas tak lhostejná. Takže situace je následující: B a S tráví svátky opalováním a opíjením, aby unikli ze spárů neodbytné reality. Flow dorazil na ostrov, uhání S, kde může, Cyrus Rose a B matka se brzo stanou rodiči, Miles touží a touží a u B hrozí ztráta panenství... nebylo by lepší vrátit se do New Yorku ?
Nate a Jenny jsou zamilovaní. Tedy spíše z její strany. Kupují si dárky, chodí do divadla, prostě idyla. Jen N začíná mít nepříjemný pocit z J lásky. Občas to fakt přehání. Koho by bavilo pořád malovat jeho portréty ? J zřejmě ano. N má taky nárok na menší dovolenou. Odjede s rodiči na sídlo do Maine, kde si konečně pořádně zahulí.
A Vanessa ? Má štěstí na zajímavé náhody. Omylem natočila líbající se J a N v Central Parku. Vlastně by na tom nic nebylo, kdyby se přitom dost náruživě neosahávali. Navíc se její video nedopatřením dostane na internet. Dan s ní chodí a miluje ji. Dokonce přemýšlí i o sexu ( už nedokáže psát ), jenže po shlédnutí videa se jeho vztah s V dostane na bod mrazu.
Je tu Silvestr. Přináší s sebou mnohé zvraty v životech našich přátel. Vydrží N a J spolu ? Jak se má B ? Usadí se konečně S aspoň na trochu delší dobu než jeden večer ? Dan by mohl Vanesse odpustit. Uvidíme, uvidíme, uvidíme.
You know you love me, Gossip Girl Icon
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama