Leden 2007

Reckless

27. ledna 2007 v 15:16 | Super Drbna |  Bezstarostná
Jakmile Jenny dorazila na Waverly akademii, všichni okamžitě zírali na ni a její tělo. Rychle přitáhla pohledy tří nejžhavějších kluků na škole, líbala se se dvěma z nich a jeden se stal jejím klukem, rozkošný Easy Walsh. Smůla, že náhodou patří ještě někomu jinému, její spolubydlící, Callie Vernon. Tinsley netrvalo dlouho říct Callie, že jejich nová spolubydlící se sladkou tváří je manipulativní kráva. A co když ukradla Tinsley kluka jejich další spolubydlící, Brett, přímo před jejím dokonalým nosíkem ? Potom Callie a Tinsley vyhodily Jenny a Brett z jejich ultra-exklusivního klubu. Každopádně to byla válka. Teď se tyto 4 spolubydlící rozdělily na nepřátelské řady = Jenny a Callie bydlí spolu v Dumbarron 303 a Tinsley a Brett jsou zdá se v dolním patře, míle daleko. Co se stane, když se k nim Easy vplíží, aby viděl Jenny, a místo toho najde Callie ? A co až Brett odhalí Tinsleyino tajemství, které skrývala spoustu let ? Všichni na Waverly sledují a šeptají si. Jakkoli jsou tyhle holky divoké, cokoli se stane, jen jedna může být It.

Notorious

24. ledna 2007 v 19:14 | Super Drbna |  Proslulá
KAŽDÁ DÍVKA O TOM SNÍ.
NĚKTERÉ SE TAKOVÉ NARODÍ.
JAK DALEKO JE JEDNA Z NÁS OCHOTNA ZAJÍT, ABY SE O NÍ ŘÍKALO…
To je ona
Příběh vytvořila Cecily von Ziegesarová, autorka románů zásadní a návykové řady GOSSIP GIRL.
Jenny Humphreyová na elitní střední školu Waverly Academy přijela s předsevzetím, že se změní a na novém působišti se zapíše jako protřelá a obdivuhodná slečna, kterou budou všichni nadšeně pozorovat a napodobovat. Zkrátka si slíbila, že se stane tou, kterou vždycky toužila být. A nyní se jí to konečně, konečně daří! Ubytovali ji dokonce na pokoji s dvojicí těch nejsledovanějších dívek - Callie Vernonovou a Brett Messerschmidtovou. Postel, na které teď Jenny spává, patřila dokonce legendární Tinsley Carmichaelové. Štěstí se zkrátka Jenny lepí na paty a její oblíbenost stoupá ve dne v noci!
Nezapomněla jsem, že se ji Callie pokusila nechat vyhodit hned během prvního školního týdne, ale všechno zlé je přece vždycky pro něco dobré. Callie má totiž okouzlujícího pocuchaného přítele, Easyho Walshe. A jemu se po tom podlém incidentu nějak nedaří najít si ke své slečně znovu cestu. A tak si celá škola vypráví historky o Jenny a její schopnosti přebírat cizí kluky. Aniž by si to snad uvědomovali, špitají všichni kolem ní jediné: To je ona.
Ale kdopak to k nám přilétá na soukromém hydroplánu? Poté, co ji vloni před koncem školního roku vyhodili, vrací se Tinsley nečekaně zpátky do waverlyjských školních lavic. A rozhodně nemá v úmyslu tolerovat nějakou prsatou městskou holku s nevinným ruměncem ve tváři. Pozornost všech totiž vždycky patřila jen jí a Tinsley si tuto pozici nehodlá nechat vzít. A taky určitě nemá v úmyslu dopustit, aby Callie a Brett zapomněly, jak velkou oběť pro ně loni přinesla. Teď jsou totiž na řadě ony.
Je střední internátní škola Waverly dost velká pro Jenny, Callie, Brett a Tinsley? Každá z nich je totiž jiná, ale všechny jsou okouzlující, pozoruhodné a tak trochu praštěné… jenomže jen o jedné z nich se může říkat… To je ona.

obsah - All I want is everything

24. ledna 2007 v 17:50 | Super Drbna |  Nechci víc než všechno
Hej lidi !
Máme tu černo-bílý ples. S to tak sluší, že se do ní chudák Flow zakoukal. Vy ještě nevíte o koho jde ? Určitě musíte znát toho krásného zpěváka skupiny 45. Zdá se ale, že jeho úžasné čokoládové oči nemají na S žádný vliv. Raději se sbalí a vyrazí s Blair oslavit Vánoce na ostrov Svatého Bartoloměje. Nadlouho svým ctitelům neutečou. No jo, vy to nevíte, za B pálí Miles, Aaronův kamarád, a zatímco se ji snaží dostat, A pěkně žárlí. Jeho nevlastní sestřička mu není zas tak lhostejná. Takže situace je následující: B a S tráví svátky opalováním a opíjením, aby unikli ze spárů neodbytné reality. Flow dorazil na ostrov, uhání S, kde může, Cyrus Rose a B matka se brzo stanou rodiči, Miles touží a touží a u B hrozí ztráta panenství... nebylo by lepší vrátit se do New Yorku ?
Nate a Jenny jsou zamilovaní. Tedy spíše z její strany. Kupují si dárky, chodí do divadla, prostě idyla. Jen N začíná mít nepříjemný pocit z J lásky. Občas to fakt přehání. Koho by bavilo pořád malovat jeho portréty ? J zřejmě ano. N má taky nárok na menší dovolenou. Odjede s rodiči na sídlo do Maine, kde si konečně pořádně zahulí.
A Vanessa ? Má štěstí na zajímavé náhody. Omylem natočila líbající se J a N v Central Parku. Vlastně by na tom nic nebylo, kdyby se přitom dost náruživě neosahávali. Navíc se její video nedopatřením dostane na internet. Dan s ní chodí a miluje ji. Dokonce přemýšlí i o sexu ( už nedokáže psát ), jenže po shlédnutí videa se jeho vztah s V dostane na bod mrazu.
Je tu Silvestr. Přináší s sebou mnohé zvraty v životech našich přátel. Vydrží N a J spolu ? Jak se má B ? Usadí se konečně S aspoň na trochu delší dobu než jeden večer ? Dan by mohl Vanesse odpustit. Uvidíme, uvidíme, uvidíme.
You know you love me, Gossip Girl Icon

The It Girl

19. ledna 2007 v 15:28 | Super Drbna |  Okouzlující
KAŽDÁ DÍVKA O TOM SNÍ.
NĚKTERÉ TO PROSTĚ MAJÍ.
JAK DALEKO JEDNA DÍVKA ZAJDE, ABY SE STALA…
The It Girl

Oblíbená postava z románové řady Gossip Girl, Jenny Humphreyová, odchází po prázdninách z dívčí školy Constance Billard na elitní internátní školu Waverly Academy. V horském městečku bude studovat společně s dětmi z bohatých rodin, které nikdy nedovolí, aby čas pracoval proti nim. Každou minutu si dokážou užít a Jenny jim tradice rozhodně měnit nehodlá.

Je pevně odhodlána nechat svou minulost dřímat na Manhattanu. A tak má Jenny na Waverly v plánu hlavně vybudovat si zbrusu novou pověst. Touží stát se někým lepším. Touží stát se bohyní - vždyť je přece holka z města, která se vyzná! - a najít kluka, který ji bude patřičně uctívat. Krásný sen se jí ale po příjezdu začne poněkud komplikovat, protože její sebestředné spolubydlící, Callie Vernonová a Brett Messerschmidtová, jí v proměně rozhodně pomáhat nehodlají. Jsou totiž ochotny přičinit se v čemkoli. Ale jen tehdy, pokud z toho něco kouká hlavně pro ně.
Krásní kluci, nové intriky, šťavnaté pomluvy. Sečteno a podtrženo, Jenny čeká více potíží, než měla dosud. Ale pokud se má nechat přistihnout s klukem a očišťovat se před disciplinární komisí, Jenny to udělá - udělá totiž i víc, pokud se pak o ní bude říkat… to je ona

další série od Cecily von Ziegesar

15. ledna 2007 v 19:00 | Super Drbna
Autorka píše další sérii. Jmenuje se The It Girl. V překladu to znamená něco jako ,, ta, co letí,, ta dívka je krásná, chytrá, obdivovaná... Hlavní hrdinkou je Jenny z Gossip Girl. Děj se odehrává po tom, co odejde z dívčí školy Constance Billard, protože se chce stát kultivovanou. Nakonec se dostane do party nej holek, jenže jen jedna může být The It Girl. Tak se těště. Něco o tom ještě napíšu. Doufám, že to u nás taky vydají. V Americe jsou zatím 3 díly - The It Girl, Notorious/ Dobře známá, Reckless/ Lehkomyslná)
Cover ImageCover ImageCover Image

základní informace - Gossip Girl 11

15. ledna 2007 v 18:45 | Super Drbna |  Nezapomeň na mne
USAČESKÁ REPUBLIKA
název: Gossip Girl, Don´t you forget about menázev: Gossip Girl, Nezapomeň na mne
nakladatelství: Little, Brown and Companynakladatelství: BB/art
vydáno: 28.5.2007vydáno: 29.4.2009
cena: $9.89, $8.90 (pro členy klubu)cena: 199 Kč, € 8,56


obsah - You know you love me

13. ledna 2007 v 17:06 | Super Drbna |  Ty víš, že mě miluješ
Hej lidi !
A je to tady ! S jistotou vám můžu říct, že se Nate k nevěře přiznal, takže z plánované společné noci s Blair nakonec sešlo. Za to jí musel přísahat, že jí bude bezmezně věrný a tak. Znáte to. Když to teda chtěli zkusit znovu, vstoupila do děje její matka. A hádejte s kým ? Přece s tím odporným Cyrusem Rosem, zanedlouho jejím nevlastním tátou. Je tu někde záchod ?
Mimochodem, N potkal v parku Jenny. Co z toho asi bude ? No, mezi N a B to poněkud skřípe, protože se B vydala na pohovor na univerzitu v doprovodu svého nevlastního bratra Aarona. Málem to prošvyhla. A to nechtějte vědět, jak se zachovala při rozhovoru s komisařem. Serena s Danem také vyrazili na pohovor, v doprovodu N a jeho přátel. Chudák D.
Na B se to teda valí. Místo jejích narozenin museli všichni slavit svatbu její matky. A S tam byla taky. Super ! Aspoň, že měla jeden pokoj pro sebe, plánovala společnou noc s N. Škoda, že to nevyšlo. Ta mrcha Jenny, kvůli ní na B N úplně zapomněl. Když už nic, s S už jsou zase kamarádky.
D u S ostrouhal, Jenny, zdá se, chodí s N, a B ? Ta má plnou hlavu fiaska na univerzitě. Zato pro Vanessu se začíná blýskat na lepší časy. D si konečně uvědomil, že vlastně miluje ji.
You know you love me, Gossip Girl Icon

Aaron Elihue Rose

5. ledna 2007 v 18:33 | Super Drbna |  postavy
Vegetarián, dredy a fakt hezkej ksicht. To je Aaron, shodou náhod Blaiřin nevlastní bratr. Kouří bylinné cigarety, nosí tričko s nápisem LEGALIZUJTE MARIHUANU a má psa Mookieho. Poslouchá rock. Líbí se mu jeho sestřička, ale stihl mezitím chodit se Serenou i Vanessou. Ale teď je spojován s břišní tanečnicí z Austinu. Abych nezapoměla, přijmou ho na Harvard. Mimochodem řídí červený Saab.

Vanessa Marigold Abrams

5. ledna 2007 v 18:22 | Super Drbna |  postavy
rodina: rodiče Gabriela a Arlo - volnomyšlenkářští umělci, sestra Ruby (skupina SugarDaddy - baskytara, zpěv)
škola: Constance Billard
bydliště: Williamsburg, Brooklyn
zajímavosti: chce se stát režisírkou
kde ho potkáš: Central Park, bar Five Ten
Vanessa nepatří mezi ty nafintěné holky. Ráda nosí černou a vlasy má opravdu krátké.Bydlí se svou sestrou Ruby, jejich rodiče umělci jsou na cestách po Evropě. Vanessa se věnuje tvorbě filmu. Často chodí natáčet cvrkot kolem Central Parku. Má slabost pro Dana.