You´re the one that I want

8. prosince 2006 v 17:13 | Super Drbna |  Chci jedině tebe
GOSSIP GIRL 6
Vstupte do světa Super Drbny - do světa závisti, zrady a sandálků od Christiana Louboutina, které stojí 400 dolarů. Sledujte nás jak se topíme v luxusu, zatímco si dopřáváme naše oblíbené sporty - žárlivost, zradu a noční návštěvy barů.
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi žijeme v okázalých domech, navštěvujeme exkluzivní školy a celý Manhatton považujeme za vlastní pískoviště. Může se vám zdát, že je život bohatých lidí náročný, ale nám to nepřipadá. Vždyť spát s přítelem nejlepší kamarádky je tak snadné.
Po mučivém čekání na dopisy o přijetí na univerzitu Blair, Serena, Nate a jejich spolužáci z elity manhattanských soukromých škol zjišťují, že jejich výběr univerzity hodně závisí na vztazích - starých i nových.
No, je tu moment pravdy. Každý je zpátky z týdne, kdy si po lyžování dopřál horkou koupel v Sun Valley, a krémově zbarvené dopisní obálky od Ivy League se začínají rozesílat po celé 5. Avenue. Dnes přijdou dopisy z vysokých škol. Otázka zní: Jsou obálky tlusté nebo tenké ? Ti, kteří se dostali, budou šokováni a přestanou se chovat decentně. Ti z nás, kteří tolik štěstí mít nebudou, začnou vysvětlovat, že je škola zbytečná. To je ale jenom zástěrka, za kterou se schovává strach z vlastní nedokonalosti. Pozor, počkej, podej pálku, ve vzduchu cítím dívčí válku!! Po dnešku totiž konečně přijdou na řadu ty skutečně důležité věci: naše milostné životy. Už se nemůžu dočkat, až bude dnešek za námi a začne ta pravá zábava!! Držím vám všem palečky.
Snížila Natova věrnost špatnému chování jeho šance dostat se na Brown ? Je Blair zaměstnaná sněním, (v Erikově starém proužkovaném triku), aby vzpomínala na svou opravdovou životní misi - Yale ? Doufejme, že Serena od toho dokáže odradit svou nejnovější a zároveň nejdávnější nejlepší kamarádku. Teda jestli se z ní nestala tak duchaprázdná supermodelka, že se o to nebude zajímat. Všichni jsou tak vyčerpáni tím kdo se kam dostal, že zapomínají na důležitější otázku : Odmaturují ?
S láskou,
Super Drbna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama