Nobody does it better

14. prosince 2006 v 20:29 | Super Drbna |  Nikdo není lepší
GOSSIP GIRL 7
Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde jsou všichni krásní, všechno je jako z pohádky a kde zrada a závist číhá za každým rohem.
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi dostaneme co - a koho - si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky, je vždycky super, ale také je to vždycky risk.
Tak jak směřují dívky z té nudné části města do té, kde se něco děje, tak Serena a Jenny přebírají své nové skvělé role přítelkyň rockových ikon z nejžhavější skupiny New Yorku, The Raves. Zatímco Dan je zaměstnaný tonutím v chlastu nad svým žalem, jedna francouzská kráska cítí náklonnost ke klukům, co vypadají neupraveně, typu Jima Morissona, rádoby zpěvákem. Blair obývá residenci v Plaze, aby přemýšlela o své budoucnosti. Stane se ozbrojenou mezinárodní špionkou nebo největší manhattanskou společenskou hostitelkou ? Rozhodnutí jsou tak těžká !
Zdá se, že všichni potřebují den volna v lázních. A ten den slibuje, že nabídne další dávku skandálu pro nejzaneprázdnější newyorské dračice ze soukromých škol.
A jako nejšťavnatější drb ze všeho, co to, že Jenny opouští Constance Billard, aby šla na internátní školu ? Jen čas nám řekne, jak každý skončí, ale jedna věc je jistá : láska je ve vzduchu a hodně voní jako Gucci Envy.
S láskou,
Super Drbna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 /*/olivkaaa-/*/ /*/olivkaaa-/*/ | 2. listopadu 2008 v 17:54 | Reagovat

♥Miluju gossip girl...hned jak sem se do toho začetla ...nemohla sem odolat...všem vřele doporučuju....♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama