obsah - Gossip Girl

24. prosince 2006 v 21:07 | Super Drbna |  Líbej mě
Hej lidi !
Úžasná Serena je zase ve škole, ale nikdo se k ní moc nemá. Kolují totiž zvěsti o jejích divokých večírcích v Evropě, díky kterým ji vyhodili z místní školy. Její nejlepší kámoška Blair jí má za zlé, že jí během svého pobytu v Evropě odepsala na dopisy vždy jen stručně. Že by v tom měl prsty Nate ? S cítí výčitky vůči B, protože se před odjezdem vyspala s jejím klukem, N samozřejmě. A B nic netuší. Díkybohu. Jinak by nebyla tak natěšená na jejich první společnou noc. No jo, Blair, ty a tvé střežené panenství !
Pro Jenny je S návrat jako začátek nové éry. Vždycky ji obdivovala. A její bratr Dan ještě víc. Dokonce pro ni psal básně. Jen kdyby S měla o jeho existenci tušení. Zatímco Vanessa nechápe, proč se D pohled vždy stočí jen na S. Není V snad taky holka ? No, a tak má S docela smůlu, když se uchází o roli ve V filmu (no jo každej chce být hvězdou)….jenže tím V film dopadne akorát katastrofálně, bez S je to nuda.
Ale osudu to nedá, aby pořád útápěl D v žalu nad svým osudem tajného ctitele božské S. Proč by se tedy neseznámili ? Dejme tomu, že S k D nějaké sympatie určitě chová, ale bude z toho láska ?
To není vše, přizná se Nate k nevěře s S ? Přijde B o panenství ? Jenny a Serena - nové nej kámošky ?
Rozjíždí se to slibně. Sledujte se mnou jak to teda nakonec dopadne, času máme dost.
You know you love me, Gossip Girl Icon
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama