I like it like that

7. prosince 2006 v 23:46 | Super Drbna |  Tak se mi to líbí
GOSSIP GIRL 5
Podívejte se s námi do světa Super drbny - do našeho světa, kde se topíme v přepychu a věnujeme se našim nejmilejším koníčkům - závidění, zradám a vysedávání v barech. Vydržíme tam dlouho do noci.
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde týdenní prázdniny znamenají jeden nekonečný bouřlivý večírek, nové přátele a spoustu opravdu pozoruhodných tajemství.
Je přelom jara a láska je ve vzduchu. Nebo je to směs Chanelu no. 9 a Gucci Rush ? Je v tom nějaký rozdíl ? Blair se pohybuje ve společnosti Sereny a jsou z nich zase nejlepší kamarádky. Ale bude kratochvíle trvat nebo se od sebe odtrhnou tím, že si jedna obarví vlasy ?
A když už mluvím o novinkách, Nate vede slušný způsob života, hraje zamilovaného rytíře své nové bláznivé holce, Georgii. Ale určitě dostane víc než počítal, když on, Georgie, Blair a Serena skončí se společným poflakováním po Sun Valley. Naopak Jenny tráví na Manhattanu čas se svým novým, tajemně hezkým, přítelem a Dan zase brečením v kanceláři časopisu Paris Review. A Vanessa, počkejte, ta Vanessa, která právě nakupuje u Barney´s s nějakým mužem v tričku od Lacosty ?
Dlouhá studená zima je pryč a slunce konečně svítí na 5th Avenue. Stromy jsou v rozkvětu a nejšílenější obyvatelé New Yorku jsou připraveni na opravdové prázdniny překračující všechny meze. Přicházejí jarní prázdniny a to je čas, kdy se B a S chystají do Sun Valley užívat si skvělé příležitosti pro lyžování a horké koupele. Předem lituji všechny nebožáky, kteří budou muset zůstat v New Yorku. Bavit se ve společnosti nejvybranější smetánky, to je přece otrava. Na svazích Sun Valley stojí ohromná horská chata, ve které se každý snadno ztratí. Kdo se tam ale vydá najít N? A kdo si kde ustele? Doporučuji vám vyzout sněhule a přisednout k hořícímu krbu. Čekám tam na vás.
S láskou,
Super Drbna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu !!!!

KLIK

Komentáře

1 J.R. J.R. | 19. února 2007 v 20:30 | Reagovat

kolik mas dilů?

2 Craseinca Craseinca | 16. září 2007 v 12:04 | Reagovat

Neviš náhodou kde se v čechách daj sehnat anglický originály , jestli teda vůbec ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama